ravenclaw

Regisztráció dátuma: 2015. március 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. március 17.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

H&M Sminkszivacs Szett

H&M Sminkszivacs Szett
2018. július 16.

Alapozó és korrektor eldolgozására kellett egy új szivacs, ezért meg is akartam venni a sima tojás alakú szivacsot a H&Mben, mivel elég jó értékelései vannak, de láttam, hogy ez a szett pont fél áron volt, ezért inkább ezt vettem, mert gondoltam, hogy jobban megéri. Hát nem.
Az igaz, hogy nagyon puhák, és víz hatására nagyon megnőnek, de ennyi az összes pozitívumuk.
Mindegyik rettenetesen felszívja a terméket (főleg a fekete), így nagyon nem éri meg ezekkel krém/folyékony állagú sminket használni. És már pár használat után el is szakadtak, ami még nem történt meg az eddigi szivacsaimmal. A rózsaszínes már az elő-mosásnál elszakadt...
Púder és highlighter felvitelére el fogom használni a szivacsokat, vagy ha esetleg új alapozó használatakor túl sokat vittem fel, mert ugye nagyon felszívja a terméket, de egyáltalán nem ajánlom senkinek, ha csak alapozóhoz kellene.

Trend It Up Expert Finish Arcpúder

Trend It Up Expert Finish Arcpúder
2018. június 3.

A kedvenc púderem eddig. :)
Mattít, és viszonylag lassan fényesedik át. A pamacsa sem rossz amúgy, néha azt is használom az ecset/beauty blender mellett. A fehérítés részéről nem igazán tudok beszámolni, mert hófehér a bőröm:D
Egy negatívum, hogy gyorsan fogy, de annyira szeretem, hogy emiatt nem veszek le csillagot.

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2018. május 20.

Huuu hogy én mennyire utálom ezt a spirált.. :D
Ez az első spirál, amit ki nem állhatok. Kedvenc youtuberem és a hype hatására vettem meg, de szerencsére Glamour napokon, mert még jobban fájna, ha teljes áron vettem volna meg.
A keféje - pont ami miatt izgalmasnak kellene lennie a spirálnak - egy rémálom. Rengeteg festéket vesz fel, nem választja szét a pillákat. Sőt! Konkrétan 4-5 nagy csomót csinál a pilláimból, akárhogyan kenem fel. Emiatt mindig kell egy tiszta spirál, amivel perceken keresztül csak fésülgetem, hogy úgy ahogy egyenletes legyen.
Pozitívum, hogy a festék csodálatos. Egy tiszta Lovely spirállal felvíve szép eredmény lesz, viszont emiatt nem utazóbarát.
2* a festék miatt.

Essence Correct To Perfect CC Korrektor Paletta

Essence Correct To Perfect CC Korrektor Paletta
2018. május 20.

Nagyon szerettem volna egy színkorrekciós palettát, és pont azt hiszem 50% kedvezmény volt a termékre, szóval nem volt kérdés, hogy megvegyem-e. És örültem, hogy ezt vettem meg, nem a NYX-eset, mert rájöttem, hogy nem is igazán van szükségem színkorrekcióra :D Néha a karikákra teszem fel a korrektor alá a sárga és a barack szín keverékét, máskor a piros foltokra a zöldet, de az alapozó azt amúgy is lefedi színkorrekció nélkül is úgy, hogy nem is látszik, hogy ott van, szóval nem sokat használ. A lila az, amit többször használok, mert a szemzugam eléggé sötét a bőrömhöz képest.
Állagra amúgy nagyon krémes, könnyen, és szépen eldolgozható.
Igazából lepontozni nem szeretném, csak mert nem használom, de szerintem nem egy must have termék. :)

Fa Island Vibes Fiji Dream Deo Spray

Fa Island Vibes Fiji Dream Deo Spray
2018. május 20.

Utólag vettem észre, hogy alumínium nincs benne, ami már plusz pont. Amúgy maga a dezodor átlagos, a dinnyés illata finom, de nagyon erős.

Avon Nutra Effects Hidratáló Ultrakönnyű Arcolaj

Avon Nutra Effects Hidratáló Ultrakönnyű Arcolaj

Furcsa látni, hogy másnak mennyire nem vált be, mert nekem 6*. :D
Amióta használom elkezdett kitisztulni a bőröm (tényleg csak ez az egy új termék, amit elkezdtem használni, szóval biztos ez volt), nem tudom hogyan, de nagyon örültem, amikor észrevettem, és azóta is egyre szebb és tisztább a bőröm. Amint felkenem a bőröm beissza, nagyon jól hidratál. Nem is tudom, hogy mit írhatnék még.
Csodaszer.

Essence Keep It Perfect! Sminkfixáló Spray

Essence Keep It Perfect! Sminkfixáló Spray
2018. május 20.

Még nem próbáltam más fixáló sprayt, úgyhogy összehasonlítási alapom nincs, de nagyon megszerettem. A smink poros hatását szépen eltünteti, és nagyon tetszik, hogy ad egy dewy finisht a bőrnek. A sminkem egész nap kitart vele. Eddig a max az 11 óra volt sminkben, és lemosáskor is olyan volt, mintha frissen készítettem volna. 6* :D

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2018. május 20.

Új kedvenc. :) Nagyon régóta ki szerettem volna próbálni, de az akkori legvilágosabb szín is sötét volt, szóval nagyon örültem, amikor láttam, hogy bejött egy világosabb szín is. Ennél az árnyalatnál nem is lehetne jobb, a fedése megfelelő, kicsit építhető. Mindenképpen újravevős lesz.

Trend It Up Under Eye Concealer & Base

Trend It Up Under Eye Concealer & Base
2018. május 20.

Én nagyon szeretem. A fedése szerintem inkább a közepes felé hajlik (bár nem teljesen az). Legalábbis a karikáimat nagyon jól elfedi, pedig elég erősek. Könnyű eldolgozni, és építhető. Valamint a hófehér bőrömhöz tökéletes a szín.

Essence Professzionális 4in1 Körömreszelő

Essence Professzionális 4in1 Körömreszelő
2018. május 20.

Iszonyat gyorsan kopik, és a polírozós oldal nem sokat használ. De ameddig nem kopott, addig nagyon jó. Újravenni nem fogom, van jobb is.