razovairotkiv

Just a makeup
Regisztráció dátuma: 2011. július 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Just a makeup
Regisztráció dátuma: 2011. július 1.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Oriflame Lip Impact Crayon Rúzsceruza

Oriflame Lip Impact Crayon Rúzsceruza
2013. március 14.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, tartós, könnyen használható. http://justamakeup.blogspot.hu/2013/03/oriflame-lip-impact-crayon-deep-berry.html

Babé Popsikrém Pelenkakiütés Ellen

Babé Popsikrém Pelenkakiütés Ellen
2013. február 18.

Nekünk nem vált be (pont most írok róla a blogon). Amikor ezt használtam akkor a lányom feneke piros lett és volt olyan is ha végig aludta az éjszakát, hogy reggelre kiütések lettek rajta. Ilyenkor csak a Naturlandos vagy a Sudocreme volt az ami helyrehozta.

Nina Ricci Nina

Nina Ricci Nina
2011. október 19.

Születésnapomra kaptam a férjemtől (megsúgtam, hogy ezt szeretném). nagyon szeretem, mert nőies, kellemesen édes és rajtam elég tartósnak mondható. Délután még érezni a bőrömön.

Avon Perceive EDP

Avon Perceive EDP
2011. október 19.

Ez az a parfüm amit soha nem fogok elfelejteni, és nem azért mert annyira pozitívak az emlékek. A katalógusban nagyon tetszett az illata, alig vártam, hogy megkapjam.
Magamra fújtam és akkor még nem is volt gond. Majd napközben végigkísért egy kellemesnek nem mondható illat, szag. Olyan mintha büdös izzadságszagom lenne. Még két alkalommal próbálkoztam vele, és mindig ez lett az eredmény. Sajnos a kukában végezte a teli üveg.

Valentino Rock'n Rose Couture

Valentino Rock'n Rose Couture
2011. október 19.

Az egyik nagyon vágyott parfüm. Mindig megszaglászom amikor a Müllerbe megyek. édes, de mégsem émelyítő. Esti randira nagyon szívesen magamra fújnám, csak az ára :(

Naomi Campbell Cat Deluxe

Naomi Campbell Cat Deluxe
2011. október 19.

Gimis koromban vettem. Ez volt az első igazi parfümöm. Nagyon szerettem az édeskés illatát. Manapság már nem tetszik, de nem tudom megmondani miért. Lehet, hogy öregszem.

Lora Szemhéjfesték 8 Részes

Lora Szemhéjfesték 8 Részes
2011. szeptember 24.

Most sikerült egy lila több árnyalatával ellátott palettát vennem. Meg vagyok vele elégedve. Bázison használva tartós és nem ül be a redőkbe. Megfelelően pigmentált és nagyon jól építhető. Bővebben: http://justamakeup.blogspot.com/2011/09/adtam-meg-egy-eselyt-miss-rose-nak.html

MAC Paint Pot

MAC Paint Pot
2011. szeptember 24.

A MAC ME Over sminkelésen zsákmányoltam egyet (pedig már van itthon egy pár bázisom). Nagyon meg vagyok vele elégedve. A szemfesték a nap végén is a helyén van, és nagyon szépen kiemeli a színeket. Megéri az árát.

Douglas Szemhéjpúder Paletta

Douglas Szemhéjpúder Paletta
2011. szeptember 21.

Nekem a zöld van meg és nem bántam meg, hogy megvettem. Nagyon jól pigmentált, szépen eldolgozható és bázissal (bármelyikkel) 8-10 órát is kibír.

Essence You Rock! Szemhéjpúder Alapozó

Essence You Rock! Szemhéjpúder Alapozó
2011. szeptember 21.

Már sikerült többféle szemhéjalapozót beszereznem, de ár/érték arányban viszi a pálmát. 12 órán keresztül a helyén tartotta a szemfestéket. :http://justamakeup.blogspot.com/2011/09/szemhej-alapozokat-teszteltem.html