RBea

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. április 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Sebamed pH 5.5 Szappanmentes Szappan

Sebamed pH 5.5 Szappanmentes Szappan
2021. március 1.

Zsíros, pattanásos arcbőrömre használom, már a 2. fogy el lassan belőle. Sokat segített, megszerettem a többi arcmosónál jobban bevált. A szappantartóra keresztben teszem rá, hogy ne ázzon fel a vízben. Újravevős.

yes.pharma Aknesol Külsőleges Oldat

yes.pharma Aknesol Külsőleges Oldat
2021. március 1.

Véletlenül bukkantam rá, 40 évesen, és bevált. Zsíros arcbőrömet szárítja (ez pozitív, jó érzés, nem túl durván szárítja), tisztítja, pattanások száma jelentősen csökkent, ami kialakul, az is kisebb. Nem minden nap használom, és főleg este. Ujjaimra cseppentve viszem az arcomra. Kissé kénes jellegű szaga van, de hamar elillan, engem nem zavar. Kár, hogy nem előbb botlottam belé. Bár ha jól látom, elsősorban az én korosztályomnak válik be.

Bourjois 123 Perfect Bőrtökéletesítő Alapozó

Bourjois 123 Perfect Bőrtökéletesítő Alapozó
2020. február 8.

A legjobb számomra hónapok óta. Szuperül fed, nem zsíros, nem okoz pattanásokat, nem maszk-szerű, nagyon szeretem. Ősszel-télen használom, és tényleg nem kell rá púder! Vajon miért nem gyártják már? Most olvastam, a krémmánián.

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett
2017. október 17.

Szuper. Bőröm mitesszeres, acnés, hamar. Átzsírosodik a nap folyamán, viszont a felszín sokszor száraz, hámló a számos krém, lemosó, alapozó, stb. miatt, amit próbáltam. Már 2hónapja LaRochet használok, kizárólag.Nagyon bevált.Habzo arclemoso gel, micellas viz, es nem lesz szaraz a borom.Utana Effaclar duo szinezett krem medium nappalra.Ronda nagy pattanasra az elejen plus korrektor kellett, de az aprosagokat es a boregyenetlensegeket szepen fedi.Es kozben nem okoz ujabb acnet.Nem folyik szet az arcomon es nem fogja meg a vajszinu salamat sem.Este es reggel hidratalo LaRoche szemkrem, es este LaRoche Effaklar K+ arckrem, ami retinolos.Szivbol ajanlom sorstarsaimnak.38 éves vagyok.Végre megtaláltam a megfelelo arcapolasi rutint, es nem kell kulon alapozo.Elso két hétben sok mitesszer kiürült, esti fürdés után, így tisztult meg a bőröm.Menses korul mindig leromlott az arcborom allapota, most mar ez is elmaradt!Ezért is írtam le ilyen részletesen, hátha segítek vele másoknak is.

Batiste Szárazsampon

Batiste Szárazsampon
2017. október 17.

A megmentőm.Minden nap kell hajat mosnom, olyan gyorsan zsírosodik.A LaRochePossay sampon egy napot kitol, ez a legjobb a számos kísérletem közül, mert a többitől már az egy napban is viszketett a fejbőröm, és nem tudtam hajmosás után kifésülni vizesen.Szóval LRP szuper.Mellé, ha nincs időm, energiám hajatmosni, Batiste.Hintőporral probalkoztam reg, de ez jobb, mert lehet célozni a hajtovekre a spray-vel, es szepen el lehet dolgozni, ha nem tul sokat fujunk, egesz minimalis a ruhara valo leperges, talan a mennyiseget kell jol eltalalni es akkor még ennyi sem lesz.Osszessegeben kellemes csalodas, jo lett a hajam, vallalhato, es tartast is ad neki.Illata discret es kellemes.Ajandekba kaptam magazinhoz.Es bar sotetbarna a hajam,ezt ujra veszem, mert a barnára szinezett samponrol nem jokat olvastam (eros illat es barna fejbor).

Oriflame Baby 2 Az 1-Ben Babafürdető és Sampon

Oriflame Baby 2 Az 1-Ben Babafürdető és Sampon
2016. december 24.

Nem kapható pár éve sajnos. Gyerekekkel együtt várjuk, hogy visszatérjen, érzékeny bőrüknek jót tett, és szerették az adagolóját nyomkodni :) !!!A testápolója is nagyszerű érzékeny, ekcémára hajlamos bőrükre.

Oriflame The ONE IlluSkin Kőpúder

Oriflame The ONE IlluSkin Kőpúder
2016. december 24.

Jó volt használni, csak a szivacsa vékonyodott el nagyon a végére. Ajánlom.

Oriflame Giordani Gold Púderecset

Oriflame Giordani Gold Púderecset
2016. december 24.

Látom, hogy nem én vagyok az egyedüli, akinek nem vált be. Ajándékként kaptam, külsőre nagyon szép, tetszetős, de nagyjából ennyi, amit tud. Legalábbis nálam. Szomszédom viszont szuperül felviszi vele a bronzosítót, pirosítót - neki jól áll.

Oriflame The One Eye Liner Stylo

Oriflame The One Eye Liner Stylo
2016. december 23.

Szép vonalat lehet vele húzni, kevésbé rutinosoknak is. Tartós, egyenletes eredmény.

Oriflame Frissítő Kézkrém Cseresznyekivonattal

Oriflame Frissítő Kézkrém Cseresznyekivonattal
2016. december 23.

Frissítésre, illatosításra használom, hidratáló ereje gyenge a téli száraz kézbőrömre. De autó ajtajában tárolom, és ha utazunk, kenegetem, a hangulata, illata miatt.