Rbkszkcs

Regisztráció dátuma: 2018. november 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Icy Berry Bodypeeling

Balea Icy Berry Bodypeeling
2018. december 3.

Egynek nem rossz, az illata finom csak nagyon mesterséges, és egyébként nagyon jól radíroz, sokkal jobban mint pár drágább társa, de gyorsan fogy és nekem nagyon zsíros érzetű lett utána a bőröm, ezért kár mert egyébként nem lenne rossz termék,és az ára sem vészes.

Estrea Silk Intensive Szőrnövekedés Gátló Krém

Estrea Silk Intensive Szőrnövekedés Gátló Krém
2018. december 3.

Csak addig volt kevesebb a szőr, amíg használtam. Miután elfogyott, mintha soha nem is vettem volna meg. :D Nálam pozitívum volt, hogy puhább lett tőle a bőröm, kevesebb lett a szőr és gyengébb is, hamar beszívódik. De gyorsan fogy, elég drága és ahhoz képest sem volt nagy hatása. Használt, de nem eléggé, ennyi pénzért többet vártam. Nem érdemes megvenni.

Afrodita 100% Spa Testradír

Afrodita 100% Spa Testradír
2018. november 27.

Az ígéretéhez képest szinte semmit nem tart be. Az illata tényleg kellemes, és zsíros érzetű sem lesz utána a bőr, de nem radíroz jól, ez használat közben is érezhető. Nem éri meg megvenni.

Rimmel Wonder'fully Real Szempillaspirál

Rimmel Wonder'fully Real Szempillaspirál
2018. november 27.

A legrosszabb szempillaspirál, amivel valaha találkoztam. Rengeteg festéket vesz fel, és össze is ragasztja a pillákat, csak úgy tudtam használni, hogy letöröltem a keféről a festéket, ami ilyen árért nevetséges megoldás.

Avon Clearskin Pórustisztító Arctisztító Fekete Ásványokkal

Avon Clearskin Pórustisztító Arctisztító Fekete Ásványokkal
2018. november 27.

Nagyon szeretem, nyugtatja a bőrömet és valóban összehúzza a pórusokat. Könnyű felvinni, és ami még fontosabb, lemosni is. Ennyi pénzért szerintem teljesen megéri.

Garnier Pure Active Exfobrusher

Garnier Pure Active Exfobrusher
2018. november 27.

Kellemes érzés vele tisztítani a bőröm, utána szép matt lesz tőle az arcom. Ajándékba kaptam, ha elfogy, nem fogom újravenni, de egynek nem rossz.

L'Oreal Elseve Full Repair 5 Krémpakolás

L'Oreal Elseve Full Repair 5 Krémpakolás
2018. november 27.

Nagyszerű termék, ahogy az összes L'oreálos hajravaló. Nagyon puhává teszi a hajat, bár a hajtöveimhez nem rakok belőle, mert rettentően el tudja nehezíteni, ettől függetlenül csak ajánlani tudom.

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2018. november 27.

Csak a hajvégeimre használom, de fantasztikusan puha lesz tőle a hajam, és az illata is nagyon jó. Csak ajánlani tudom, abszolút megéri megvenni.

Schauma Multi Repair 6 Sampon

Schauma Multi Repair 6 Sampon
2018. november 27.

Nekem semmit sem használ, sőt, a hajam is fura állagú lesz tőle. Ha más hajápolókkal kombinálom akkor elmegy. Biztosan nem veszek többet Schauma samponokat, ez a flakon is félig van, de szerintem a kukában fogja végezni.

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre

Garnier SkinNaturals Micellás Arclemosó Gél Normál és Érzékeny Bőrre
2018. november 27.

Az egyik legjobb sminklemosó, amit valaha használtam. Nem irritál, és nagyon hatásos, nem kell belőle sokat használni hogy levigye a sminket, nyomtalanul. A Garnier sminklemosók közül egyértelműen a legjobb.