rea3

Regisztráció dátuma: 2014. december 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 10.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

CeraVe Foaming Cleanser

CeraVe Foaming Cleanser
2019. október 31.

Keservesen drága és hosszú út vezetett idáig, de végre rátaláltam. Mivel a Garnier pure hautklar 2in1-t kivonták nálunk, kénytelen voltam kisérletezgetni. Semmi sem vált be, meg sem tudom számolni mennyi mindent kipróbáltam, mire eljutottam hozzá. Számomra ez az arclemosó maga a tökély. Még talán jobb is mint a szeretett elődje. Eleinte nekem is szárított egy kicsit, de már ez is megszűnt, ahogy a pattanások is. Extra tiszta és valóban puha a bőröm tőle, nagyon jól habzik és könnyű lemosni, nem csíp sehol, teljesen egyetértek az előttem szólókkal. Tökéletesen tisztít, szép összetevők, szuper csomagolás és adagoló, baráti ár. A 473 ml-set veszem mindig, 13 euro (de vettem már 12-ért is) és így elég hosszú ideig elvagyunk egymással.

Schwarzkopf Professional Blondme Premium Care Developer

Schwarzkopf Professional Blondme Premium Care Developer
2019. október 25.

Szintén BlondMe termékekkel együtt használtam és csodás eredményeket értünk el vele. Hihetetlen egészséges tőle a haj, (de gondolom a többi termék is hozzájárul az eredményhez), mindemellett a dolgát is maximálisan elvégzi. Amit ígér, azt bőven teljesíti. A 6%-ost kevertük a szőkítőkrémhez, a 2%-ost pedig a tonerhez. Nagyon elégedett vagyok az eredménnyel és magával a termékcsaláddal is. Minden szőkülni vágyónak szívből ajánlom.

Schwarzkopf Professional Blondme Paint-On-Lightener Szőkítőkrém

Schwarzkopf Professional Blondme Paint-On-Lightener Szőkítőkrém
2019. október 23.

Mivel vékonyszálú, kényes hajam van, valami kímélő de mégis hatékony megoldást kerestem a neten és megtaláltam. Ha nem látom/érzem, nem hiszem el... Nem hogy nem károsítja a hajat, hanem egyenesen ápolja és feljavítja. Hozzáteszem, nem volt sérült a hajam, de feltűnően javított még ezen is. 6%-os (szintén BlondMe) developerrel használtuk a (világos)barna hajamon, a felvitel után fél órát dolgozott a cucc a fejemen és gyönyörűen, komplett leszőkítette, persze utána kell a toner. De a fodrászom is csak nézett az eredmény láttán, hihetetlen egészséges lett a hajam. Mindezek mellett még szaga sincs, minimális illat érződik ki belőle, ha nagyon beleszimatolunk, de inkább semmi :D Sem Irritáció, sem égő érzés...semmi sem volt, mintha pakolás lett volna a fejemen. Még azt hozzátenném, hogy samponból is BlondMe-t használtunk, valószínűleg ő is hozzájárult az eredményhez. De ilyen akkor sincs, gyönyörű fényes, szőke hajjal távoztam, mintha valami luxus hajápoló kúrán lettem volna.

Schwarzkopf Professional Bc Bonacure Oil Miracle Sampon Brazildió Olajjal

Schwarzkopf Professional Bc Bonacure Oil Miracle Sampon Brazildió Olajjal
2019. október 2.

Most rendeltem meg a 2. tubust, elég gyorsan elfogyott az első, és azon kaptam magam, hogy hiányzik. Bár a tubusát utálom, ha lesz végre raktáron, literest fogok rendelni. Veszek hozzá pumpát és tiszta fancy leszek. Nem tudom mi hiányzott jobban, az illata, vagy a hatása. Akkor kezdem az előbbivel: Isteni finom és addig megmarad ez az illat (nem túlzok), míg meg nem mosom a hajam, aztán újra... :D Tartósabb mint egy parfum, már már ijesztő. 1 vagy fél nappal kitólja a hajmosást. Azért írom ilyen hülyén, mert nekem eleinte 1 napot tólt ki, később már csak felet... lehet hogy aztán ez leredukálódik 0-ra, de szerintem akkor is szeretni fogom. Brutál tisztának érződik tőle a fejbőr. Nem gubancolódik tőle a hajam, könnyű kifésülni, nem nehezíti el, nem szárítja, csak egyszerűen tisztít, ápol, illatosít egyenlőre mellékhatások nélkül :)

Catrice Liquid Liner Matt

Catrice Liquid Liner Matt
2019. április 23.

Aki szereti a TheBalm Schwing szemhéjtusát, akkor ezt imádni fogja, mivel ugyanazt kapja töredék áron és nagyobb mennyiségben. Hiába 1,7 ml van mindkettőre ráírva, a TheBalm az utóbbi időben sokkal hamarabb kezdett el fogyni vagy beszáradni nem tudom, de mintha csalnának... Szóval olyan formát kerestem mint az volt, ezért esett a választásom erre a tusra, mert ennek teljesen olyan tusfeje volt, mint a Schwingnek. És igen, sikerült, a tudása is ugyanaz, úgyhogy váltottam. Igazán fekete, matt, könnyű vele dolgozni, tartós, nem okoz irritációt és az ára... Tökéletes. Már a sokadikat fogyasztom és amíg létezik, addig mindig újra fogom venni.

La Roche-Posay Redermic C Normál és Kombinált Bőrre

La Roche-Posay Redermic C Normál és Kombinált Bőrre
2018. augusztus 14.

Sajnos hosszútávú tapasztalatom nincs vele, mert nagyon gyorsan kiütötte a bőröm. Ahogy Futureline írta, ugyanazt művelte az én bőrömmel is: dudoros pattanásokat okozott. Így gyorsan el is váltak útjaink.

Sigma Sigmagic Brushampoo Ecsettisztító Sampon

Sigma Sigmagic Brushampoo Ecsettisztító Sampon
2018. augusztus 9.

Nagyon nagy csalódás... Beautybay-en vettem, ahol csak pozitív véleménnyel voltak róla. Bízva a márkában és a kommentekben, azonnal a kosaramban landolt. Nem akartam hinni a szememnek, amikor az alapozó ecsetemről meg sem moccant az alapozó. Oké, hogy EL double wear-t használok, tisztában vagyok vele, hogy csak micellás vízzel jön ki maradéktalanul. Na de egy ilyen nevű/árú ecsetmosó ennyire gyenge legyen... Még csak nem is habzik és enyhén büdös is. Ennél egy dm-es babasampon is sokkal többet ér. Itt csakis a márkát kell megfizetni, helyette kapunk egy gyönyörű csomagolásban lévő haszontalan ócskaságot. A szemrevaló ecsetekkel megbírkózott, persze nem olyan hatékonyan mint egy babasampon. Az alapozó ecset (szintén Sigma) mosása közben attól féltem, hogy kihullnak a szálak, furcsa tapintásúvá vált tőle az ecset. Nem tudom mit kezd egy sima alapozóval, de mindegy is, számomra semmit sem ér. Double wear-esek ne vegyék meg, mert nekik ez csak pénzkidobás lesz.

MAC Select Sheer Pressed Púder

MAC Select Sheer Pressed Púder
2018. április 20.

Másodjára vettem újra és nagyon úgy néz ki, hogy utoljára, sajnos kivonják a forgalomból. Fixálásra használom, istenien rögzít és nagyon kis ügyes, mert miközben szépen mattít, mégsincs poros hatás, természetes bőrképet ad. Ez a finish minimum 3-4 óráig is kitart, persze embere válogatja és a klíma, hogy kin mikor fényesedik át. Az NC25-ös árnyalatot használom, de olyan mintha transzparens lenne, mert télen és nyáron is teljesen passzol a bőrszínemhez, annak ellenére, hogy nyáron nagyon le tudok barnulni. Bár lehet, hogy ha csak önmagában használnám és nem alapozó fölé, akkor már más lenne a helyzet.
A csomagolás, ahogy már többen is írták valóban nagyon szép, praktikus, könnyen nyílik és biztosan záródik. Rettenetesen fog hiányozni.

Lalique Encre Noire For Men

Lalique Encre Noire For Men
2018. április 16.

Egész másra számítottam az itt olvasott vélemények alapján. Próbaképp csak mintát rendeltem belőle, nehogy felsüljek, valahogy gyanúsnak éreztem az árát. A páromat szerettem volna meglepni, de én lepődtem meg a legjobban. Pontosan olyan illata van, mint amit kicsi koromban szoktam érezni, miután a nagypapám megborotválkozott. Azért megszimatoltattam a párommal is, mielőtt kidobtam.. Azt kérdezte tőlem, (persze aranyosan), hogy ezt komolyan gondoltam-e?
Áh, vicckategória a köbön. Nem a semmiért van non-stop leárazva, én ezt egy olcsó, ósdi löttynek érzem.

Priody Antioxidáns Arcápoló Tonik

Priody Antioxidáns Arcápoló Tonik
2018. január 20.

Én még akkor használtam ezt a terméket, mikor még micellás víznek hívták. Nos lehet azóta a tartalma is változott, illetve remélem, mert amit anno micellás víznek mertek elnevezni, az egy folyós/zselés állagú borzalom volt. A sminkkel nem tudott semmit sem kezdeni, rossz volt használni, mert alig lehetett kinyerni a flakonból a terméket (akkor ezekre a problémakra panaszkodtak is néhányan). Irritációt nem okozott, de haszna sem volt. Az egyetlen Priody termék ami nem vált be egyébként, az összes többi tökéletes.