Rea96

Regisztráció dátuma: 2020. április 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2020. április 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

dr. Organic Teafa Arclemosó

dr. Organic Teafa Arclemosó
2020. április 27.

Ahogy már előttem is kifejtették, a fogamzásgátló abbahagyása utána az én bőröm is teljesen zsíros és pattanásos lett. Nem tudtam megbékélni ezzel a kinézettel, és mivel sok jót olvastam a teafa hatásáról, így megvettem ezt az arclemosót ès végül többször újravevős lett. Nagyon szépen rendbe rakta az arcom zsírosságàt és leszárította a pattanásokat. Csak ajànlani tudom

Neutrogena Hydro Boost Kézápoló Krémzselé

Neutrogena Hydro Boost Kézápoló Krémzselé
2020. április 23.

Nagyon nem szerettem bele ebbe a kézkrémbe. Sokat vártam volna el ettől a terméktől, de nagy csalódás lett. Nekem egyáltalán nem szívta be rendesen a bőröm és tiszta ragacs volt tőle a kezem. Pár használat után még egy jó ideig állt az íróasztalomon, végül a kukában kötött ki.

Nivea Protect & Care Deo Stift

Nivea Protect & Care Deo Stift
2020. április 16.

Évek óta használom ezt a dezodort és teljes mértékben megvagyok vel elégedve. Az évek alatt ez az illat hozzám nőtt, és számomra ez az én kis alap illatom.

Nivea Aqua Effect Regeneráló Éjszakai Arckrém Normál és Vegyes Bőrre

Nivea Aqua Effect Regeneráló Éjszakai Arckrém Normál és Vegyes Bőrre
2020. április 16.

A száraz bőrömre vettem még, hogy az éjszaka folyamán is hidratált legyen a bőröm. Az első éjszakai arckrémem volt, amit valaha használtam, de nagyon nagy csalódás volt. A nivea termékcsalád eddig összes kipróbált termékét imádom, de ez a krém valami szörnyű. Teljesen zsíros hatást keltett és még pattanásos is lettem tőle. A 3/4 dobozzal ki is dobtam.

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Deo Spray

Nivea Protect & Care Izzadásgátló Deo Spray
2020. április 16.

Évek óta csakis ezt a dezodort használom és én nagyon szeretem. Nem is fogom lecserélni, nekem ez vált be.

Nivea Cseresznyevirág & Jojobaolaj Testápoló

Nivea Cseresznyevirág & Jojobaolaj Testápoló
2020. április 16.

Már többször vettem meg ezt a testápolót és nagyon megvagyok vele elégedve! Az illata fantasztikus, gyorsan beszívódik és nekem kifejezetten tetszik a pumpás megoldás. Könnyebb így adagolni.

Nivea Creme Smooth Krémtusfürdő

Nivea Creme Smooth Krémtusfürdő
2020. április 16.

Mint ahogy a többi nivea termékben, ebben sem csalódtam. Szeretem az illatát és jó vele fürdeni

Nivea Intenzív Testápoló Tej

Nivea Intenzív Testápoló Tej
2020. április 16.

Imádom ezt a testápolót! Több éve veszem már újra és újra. Szeretem az illatát és nagyon jól táplálja a bőröm. Nálam ez az örök testápoló

Yves Rocher Monoi de Tahiti Precious Dry Oil

Yves Rocher Monoi de Tahiti Precious Dry Oil
2020. április 11.

Imádom ezt a terméket! Nyáron sokat napoztam és esténként fürdés után használtam. Egyszerre csodás az illata, jól esett a bőrömnek és csodaszépen csillogott a napbarnított börömön.

Yves Rocher Kókuszdió Radírozó Hatású Szappan

Yves Rocher Kókuszdió Radírozó Hatású Szappan
2020. április 11.

Azt hittem ha elkezdem használni zuhanyzás közben kellemesebb lesz az illata de nem és egyet kell értenem az előttem kommentelővel. Valóbam túl nagyok benne a szemcsék és szétkarcolták a bőröm.