Rean519

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Essence Szemhéjpúder Ecset

Essence Szemhéjpúder Ecset
2020. június 30.

Nagyon bevált, szépen el lehet dolgozni a színeket, r-érték arányban nagyon jó.

Catrice The Modern Matt Collection Szemhéjpúder Paletta

Catrice The Modern Matt Collection Szemhéjpúder Paletta
2020. június 28.

A világos színeket szoktam szemhéj rá használni, a sötétek ha sikerül is szépen eldolgozni, a nap folyamán nagyon könnyen lesz mokeszos a végeredmény. DE néhány sötét tökéletesen működik szemöldökporként. Nem a kedvenc palettám, de el lehet használgatni.

Avon Mark Kontúrozó Duó

Avon Mark Kontúrozó Duó
2020. június 25.

Ajándékba kaptam, örültem neki, nagyon praktikus a kiszerelése és szépnek tűntek a színek. Arcon viszont már nem annyira tetszik. A bronzosító szinte nem is látszik, ha csak egy erős primer van rajtam és azon semmi alapozó vagy púder, akkor egy gyenge, természetes hatást sok réteg után el lehet érni, de nem az igazi. A highlighter is csak vmennyi csillám, nem tartós, nem marad a helyén. Elhasználgatom, de nem veszem újra és örülök, hogy nem adtam ki rá pénzt.

Oriflame Szemöldökárnyaló

Oriflame Szemöldökárnyaló
2020. június 15.

Évek óta ezt használom. Próbáltam pár drogériásat, de egyik se érte utól és mindig visszatértem ehhez. A viaszát nem nagyon használom, maximum akkor ha víz közelébe megyek. Az ecsete sok más termék hasonló mini ecsetével ellentétben egész jól használható.

Oriflame Rosie Kompakt Applikátor Készlet

Oriflame Rosie Kompakt Applikátor Készlet
2020. június 15.

Praktikus kiszerelés, a spirált szoktam a szemöldökömre használi gyakrabban, a többi ecsetet csak nagyon ritkán. Kicsit zavaró, hogy nem maradnka az ecsetek a száron, emiatt nehézkes használni. Más baj nem lenne vele, ha ez az "összeszerelősdi" jól működne.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2020. június 15.

A sablont használom, de csak arra, hogy szemöldökszedés előtt ezzel rajzolom meg hogy szép legyen az alakja, de a mindennapokban macerás lenne használni. Maga a por egynek elmegy, de nekem egy kicsit világos, még akkor is ha bevizezem előtte az ecsetet. Az hozzá adott ecset használhatatlan ha "szabályosabb", erősebb eredményt szeretnénk, de ha vki csak szinezni akarja kicsit a szemöldökét és nem kell éles határ, annak jó lehet (egyik ismerősömnek erre bevált). Összességében nem olyan rossz.

Farmasi Botanics Hajerősítő Sampon Gyenge és Finom Szálú Hajra Zsályával

Farmasi Botanics Hajerősítő Sampon Gyenge és Finom Szálú Hajra Zsályával
2020. június 15.

Nekem bevált, nagyon szép fényes és puha lett tőle a hajam. Láthatóan több hajszálam lett tőle. Az illata is kellemes

Essence Soft Contouring Ajakceruza

Essence Soft Contouring Ajakceruza
2020. június 15.

Az egyik legolcsóbb és legjobb szájceruza. Nagyon szeretem, sokszor nem csak kontúrnak, hanem rúzsként is használom és így is nagyon rartós és nagyon szép színe van. Kicsit szárít, de nekem elég ha ajakbalzsamozok előtte és utána.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Maszk

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Maszk
2020. június 15.

Féláron vettem, így nekem megérte, de a teljes árát nem fizetném ki érte. Én szerettem. Mondjuk nem pont úgy használtam, ahogy írják. Nagyon nagyon vékony rétegben éjszakai arckrémnek működik a kombinált bőrömön. De ilyen kor vigyázni kell, mert ha picit is többet teszek, akkor ragad. Így viszont nagyon szépen ápol, reggelre szép puha lesz a bőröm és mivel nagyon pici kell egyszerre, sokáig elég :).

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2020. június 15.

Nagyon jó illata van. Nagyoon jól jön egy meleg nap után vagy edzés után. Felfrissít, és hűsít.