Rean519

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Catrice The Blazing Bronze Collection Eyeshadow Palette

Catrice The Blazing Bronze Collection Eyeshadow Palette
2020. június 15.

Nagyon szeretem. Van három szemhéjpalettám, de 95%-ban ez van rajtam. A legtöbb szemhéjfesték kikezd a szemhéjam, de a catrice paletták nem bántják.

Catrice Multi Matt Blush

Catrice Multi Matt Blush
2020. június 15.

Nem rossz, de nekem nagyon halvány. Világos bőrűeknek jó lehet.

183 Days By Trend It Up Pórusfinomító Hab FF15 Fényvédelemmel

183 Days By Trend It Up Pórusfinomító Hab FF15 Fényvédelemmel
2020. június 15.

Leértékelve vettem, de így se vagyok biztos, hogy megérte. Erős szaga van,ami engem zavar, egyáltalán nem kellemes. Az állagával nincs bajom, egyetlen hátránya, hogy nem lehet belőle keveset kinyomni, még azután is jön belőle, hogy már nem nyomom a pumpát. Funkcióját tekintve nem olyan rossz, de a szaga miatt nem szívesen használom.

Dr. C. Tuna Arctisztító, Pórusösszehúzó Tonik Aktív Szénnel

Dr. C. Tuna Arctisztító, Pórusösszehúzó Tonik Aktív Szénnel
2020. június 15.

Nem csíp, nem irritál. Nagy csodát nem tett, egész kellemes a hasznlata, de minusz egy csillag az alkoholtartalma miatt.

Dr. C. Tuna Arctisztító Zselé Aktív Szénnel

Dr. C. Tuna Arctisztító Zselé Aktív Szénnel
2020. június 15.

Kevés kell belőle, jól tisztít. Szebb lett a bőröm tőle amióta használom.

Balea Augen Konzentrat mit Grünem Tee-Extrakt

Balea Augen Konzentrat mit Grünem Tee-Extrakt
2020. április 28.

Ajándékba kaptam. Esténként használtam, mert nem szívódott be hamar. Másnapa is volt hatása, de nem tűntette el teljesen a karikákat (lehet azért, mert nem azap kentem fel).

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2020. április 28.

Nem ez a leghatásosabb, de nem rossz. Én rajta szoktam hagyni a bőrömön 5-10 percre, így hatásosabb. Pozitívuma, hogy a többi (általam próbált) fekete szappannal szemben ez nem szárította a bőröm.

Oriflame Optimals Multi-Protection UV Shield SPF30

Oriflame Optimals Multi-Protection UV Shield SPF30
2020. április 28.

Nagyon szeretem. Nagyon kevés is elég belőle egyszerre, így ez a kis flakon is sokáig elég. Jó kis fényvédő, szépen lehet rá sminkelni.

Oriflame Colourbox Szempilladúsító Spirál

Oriflame Colourbox Szempilladúsító Spirál
2020. április 28.

Féláron vettem még tavaly. Meg vagyok vele elégedbe, szépen hosszabítja a szálakat, nem ragadnak tőle a szempillák, nem pereg.

Garnier Skin Naturals Moisture + Aqua Bomb Szuper Hidratáló, Feltöltő Textil Maszk

2020. április 26.

Nekem nagyon bejött. A teljes árat sokallom egy fátyolmaszkért (nem konkrétan erre), de akciósan mindig veszek belőle 😁 ezt használom ha kicsit leég az arcom vagy ha jobban ki van száradva. Mindig este használom és másnapra nagyon puha, hidratált a bőröm tőle. A tasakban, annyi cucc van, hogy még a testem többi részére is jut bőven. Semmilyen irritációt, pirosságot nem okozott, pedig hajlamos vagyok rá.