Rean519

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Alverde Express 2in1 Hajkúra Citrom-Papaya

Alverde Express 2in1 Hajkúra Citrom-Papaya
2020. április 22.

Puha, fényes lett tőle a hajam használat után 1-2 napig, viszont nagyon hamar zsírosította. Ha valahol meg kell jelenni és előző nap használja az ember, arra ajánlom, mert tényleg szép eredményt lehet vele elérni. Rendszeres használata viszont max a nagyon száraz hajnál tudom elképzelni

Ilcsi Szőlő Őssejtes Bőrmegújító Hidratáló Krém

Ilcsi Szőlő Őssejtes Bőrmegújító Hidratáló Krém
2020. április 22.

Télen használom inkább, akkor jobban igényli a bőröm a zsírosabb krémet, mint ez. Az időszakosan száraz/érzékeny bőrömre ez a krém a leghatékonyabb. Negatívuma, hogy (valószínűleg azért, mert nem minden nap hasznélom) néha beszárad a pumpa végébe a krém, de fogpiszkálóval ez könnyen orvosolható..

Ilcsi Fekete Szappan

Ilcsi Fekete Szappan
2020. április 22.

Kevés termék tud elbánni a nagyon mély, kinyomhatatlan pattanásaimmal, de ez bevált. Kozmetikusom azt ajánlotta, hogy néhány percre hagyjam fent, de nekem ez nem elég. Vagy napközben/este hagyom fent ha lehet több órára, de van hogy egész éjszakára. Mivel ennyit van rajta, egy kicsit erősebben kell utána hidratálni, de ennyi belefér, ha lehúzza a fájdalmas pattanásokat. Plusz pont a higénikus és praktikus aadagolóért. :)

Avon Narancsbőr Elleni Termoaktív Zselé Koffeinnel és Galagonyával

Avon Narancsbőr Elleni Termoaktív Zselé Koffeinnel és Galagonyával
2020. április 22.

Nagy változást én se láttam tőle, edzés után használtam és lehet csak bebeszéltem, de olyan, mintha vele hatásosabb lenne az edzés.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2020. április 18.

Hasonlóan a korábbi hozzászólókhoz, én is ajándékba kaptam vásárláshoz. Szerettem, a többi spirállal ellentétben viselése közben is olyan "puha" marad a szempillám és égis látványos a hatása. Szépen szétválasztja a pillákat, nem pereg, tartós. Szerettem, de ennyit nem adnék egy szempillaspirálért, de akciósan bármikor újravásárolnám.

PomPom Kék Szőlő Testápoló Habkrém

PomPom Kék Szőlő Testápoló Habkrém
2020. április 17.

Nagyon jó illata van. Nem szeretem érezni testápolózás után azt a zsíros, ragacsos érzetet, pont ezért keltette fel a kíváncsiságomat ez az új állag. Gyorsan beszívódott és nem kellett utána még vigyázni, nehogy belekenjem vmibe. Sokkal szívesebben használtam, mint más testápolókat.

Himalaya Herbals Hidratáló Aloe Vera Arclemosó Gél

Himalaya Herbals Hidratáló Aloe Vera Arclemosó Gél
2020. április 17.

Ezzel a krémmel nem tudok annyira kibékülni. Nem szeretem az állagát, hígabb, mint amit szeretek/megszoktam. Hirtelen sok jön a tubusból még úgy is hogy nagyon a végén járok. Pouitív hatását nem látom, de ártani se ártott.

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó
2020. április 17.

Nagy csodát nem vettem észre, de nem okozott semmi problémát, nem irritált és szépen tisztított. Ár-érték arányban egész jó.

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó
2020. április 17.

Régebben használtam. Nem volt rossz, de a bőröm hobban szerette ha felváltva használtam vmelyik másik arclemosóval. Elhasználtam, de mindennapos használatra szerintem erősen radíroz. Ha hetente csak párszor használja az ember, arra tökéletes.

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Eper

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Eper
2020. április 17.

Kiárusításon vettem pitiáner összegért a DM-ben. Meglepően kevés kell belőle egyszerre, nagyon jól felhabzik és hatékonyan tisztít. Először kicsinek tartottam a tubus méretét, bár ehhez az árhoz gondoltam ez is elég, de nagyon sokáig elég lesz még :)