Rean519

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

K&B Maurers Körömvirág Kenőcs

K&B Maurers Körömvirág Kenőcs
2020. április 17.

Ez a mentőövem ha már más nem segít. Ezt használom ekcémára, ha vhol durvábban száraz a bőröm (pl. a könyökömön), a talpamon a bőrkemnyedésekre, hideg időben a számra, most a sok kézfertőtlenítő után a kezemre (mondjuk ilyenkor inkább éjszakára használom, mert kell idő, hogy a zsíroos állagot felszívja a bőr, szóval bármire :) . Anyukám is nagyon imádja, mindig van itthon, mert tényleg bármikor jól jöhet.

Aldo Vandini Hydro Body Spray

Aldo Vandini Hydro Body Spray
2020. április 11.

Nagyon szerettem, az illata kicsit púderes, jól hidratál és fényt ad a bőrnek. A fújós kiszerelése nagyon praktikus 😄

Cien Sensitive Nedves Arctörlő Kendő

Cien Sensitive Nedves Arctörlő Kendő
2020. április 9.

Nem tudom, hogy már régóta állt e a boltban vagy mi volt a gond, de nekem nagyon száraznak tűnik, pedig a vásárlás napján bontottam fel és használtam. Egy nedves törlőkendőnek jobban át kéne itatva lennie. A sminket nem hozta le, de szerintem nem is ez a fő feladata. elhasználgatom sminklemosás után egy plusz tisztítóként. Nyárra még jó lehet izzadság letörlésére, majd meglátjuk.

Avon Mark Magix Szemfestékalapozó

Avon Mark Magix Szemfestékalapozó
2020. április 4.

Tartósabbá tette a sminket, finkcióját tekintve meg voltam vele elégedve. Viszont (nekem erre hajlamos a bőröm) ekcémás lett tőle a szemhéjam, megnagyobbodott és hiába már nem használtam és nem is sminkeltem a szemem, több mint egy hónap kellett ahhoz, hogy lelohadjon még úgy is, hogy elég erős ekcéma elleni krémet is használtam rá. Lecseéltem a Terra naturi szemhéjbázisára, azzal is meg vagyok elégedve és nincs ilyen gondom.
De ehhez nyilván az én "bolond" bőröm is nagyban hozzájárult.

Nivea Testápoló Hab Mandulaolajjal

Nivea Testápoló Hab Mandulaolajjal
2020. április 4.

Hidratáló hatásával nincs gond, viszont nekem egy idő után "elgyengült" a habés inkább folyós volt. Az illata tipikus Nivea illat. Ajándékba kaptam, nem mondom hogy nem szeretttem, de azt se hogy el voltam tőle ájulva. Egész jó termék, de ennyiért nem venném meg magamtól így a tapasztalatok után se.

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk

Balea Hautrein Pattanás Elleni Lehúzható Arcmaszk
2020. április 4.

Ajándékba kaptam. Tényleg nehéz kibontani a csomagolást, meg kinyomni a krémet a tasakból is, de nem vészes. A tasakban lévő mennyiség pont elég. Egész hamar megszárad és habár fáj, könnyen, maradék nélkül lehúzható. Nagyon szépen levitte a pirosságot és még a mélyebb pattanásaimon is javított. A szalicilsav miatt fényérzékeny lesz utána a bőr, erre figyelni kell. Ezért az árért bőven megéri :)

Balea C-Vitaminos Koncentrátum az Egyenletes Arcbőrért

Balea C-Vitaminos Koncentrátum az Egyenletes Arcbőrért
2020. április 4.

Én szerettem. Nyugtatta a bőröm, használat után lejjebb húzódtak a pattanásaim, elmúlt a pirossága. Az illata is tetszett.

Oriflame Love Nature Ajakbalzsam Cseresznyével

Oriflame Love Nature Ajakbalzsam Cseresznyével
2020. április 4.

Az illata jó, egész jól hidratál, bár ha szárazabb a szám, akkor hamarabb nyúlok körömvirág krémhez. Szine miatt akkor is használom, ha csak kis időre megyek el itthonról, nem akarok rúzsozni, de szeretnék egy kis színt a számnak. A tégelyes megoldás miatt nem annyira praktikus, nehézkes használni, ha nem otthon vagyok.

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk

Avon Planet Spa Perfectly Purifying Arcmaszk
2020. április 3.

Nem rossz cucc, de nem egy csodaszer. Akkor használom leginkább, amikor nincs nagyobb hiba a bőrömön, maximum fénylik egy kicsit. Nem ront a bőrömön, nem irritál, ez egy jó pont. Az illatát is szeretem.

Oriflame Love Nature Arctonik Aloe Verával

Oriflame Love Nature Arctonik Aloe Verával
2020. április 3.

Egyik kedvenc tonikom. Nyugtatja a bőröm, az illata kellemes. Azon kevés tonikok közé tartozik, amelyek után nem feszül az arcom. Sőt kifejezetten hidratáltnak érzem mé g akkor is ha néha-néha alkoholos arclemosó zselé/hab után használom. :D