Rean519

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Avon Luxe Dúsító Szempillaspirál

Avon Luxe Dúsító Szempillaspirál
2020. április 3.

Nekem valamiért nem jött be. Lepereg, nehéz a keféjével dolgozni. Oriflame vagy Essence szempillaspirálok kevesebbért sokkal többet nyújtanak, sokkal szebb és tartósabb eredményt lehet velük elérni.

Dr. C. Tuna Kézkrém Körömvirág Olajjal

Dr. C. Tuna Kézkrém Körömvirág Olajjal
2020. március 26.

Legjobb kézkrém :) kicsit sűrűbb állaga van, ami miatt hamar beszívódik és nagyon hidratálja a száraz kezet. A család kedvence.

Farmasi Regeneráló Hajpakolas Fokhagymával és Capixyllel

Farmasi  Regeneráló Hajpakolas Fokhagymával és Capixyllel
2020. március 26.

Használat után nagyon puha lesz tőle a hajam. Egyáltalán nincs fokhagyma szaga, amitől vásárláskor picit tartottam. Azt vettem észre, hogy amióta ezt a hajpakolást használom, gyorsabban nő a hajam.

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Oily Skin

L'Oreal Paris Hydra Genius Daily Liquid Care Normal/Oily Skin
2020. március 24.

A jó vélemények és a kissé pasis illata fogott meg. Kombinált bőrömre kerestem vmi nem zsíros hidratálót. Gyorsan beszívódik, kicsit már túl gyorsan is, de sajnos a hidratáló hatása se tart sokáig számomra. Vásárláskor sajnos nem figyektem/láttam, hogy alkohol van benne, amit azért sajnálok. Ártani nem nagyon ártott a bőrömnek, de nem is lesz a kedvencem. Elhasználom, de nem veszem újra.

Garnier Bio Arcolaj Bio Levendulával

Garnier Bio Arcolaj Bio Levendulával
2020. március 24.

Időnként jobban kiszárad a bőröm, ilyenkor szoktam használni. Szépen hidratál, reggelre puha lesz tőle az arcom. Egyetlen hátránya, hogy ha rövid időn belül többször használom (1-2 nap kihagyással), pattanások jelennek meg az arcomon tőle, úgyhogy csak óvatosan ;)

Terra Naturi Mineral Powder Foundation

Terra Naturi Mineral Powder Foundation
2020. március 24.

Imádom a természetes, szaténfényű hatást, amit el lehet ele érni. Fedése közepes, de nem is várok tőle többet. Nincs maszk hatása, nem zavaró a viselése. Ár-érték arányban tökéles. :) Nekem a sötétebb árnyalat van meg, ami tökéletesen passzol a sárgás bőrömhöz.

Oriflame Hairx CC Krém A Haj Szépségéért

Oriflame Hairx CC Krém A Haj Szépségéért
2020. március 24.

Nem túl zsíros, nem túl száraz a hajam. Nekem ha egész hajra tettem, bezsírosította, hajvégápolóként tökéletesen működik. Illata kellemes, állaga könnyen eloszlatható.

Sebamed Plus Korpásodás Elleni Sampon

Sebamed Plus Korpásodás Elleni Sampon
2020. március 24.

Eddig a leghatásosabb korpás fejbőr ellen! Már egy használat is csodát tett velem. Rendszeres használat mellett hosszútávon is javít a bőr állapotán.

Celenes Hajhullás Elleni Gyógynövényes Sampon Keratinnal Zsíros Hajra

Celenes Hajhullás Elleni Gyógynövényes Sampon Keratinnal Zsíros Hajra
2020. március 24.

Látványos javulást nem vettem észre. de ártani se ártott. A hajam zsírosodását se befolyásolta. Elhasználtam egy flakonnal, de nem veszem újra. Pozitívuma, hogy sokáig elég.

Oriflame NovAge Arcbőr-Tökéletesítő Pórusokra és Finom Vonalakra

Oriflame NovAge Arcbőr-Tökéletesítő Pórusokra és Finom Vonalakra
2020. január 22.

Nagyon érdekes állaga van, de nekem nagyon tetszik. Nagyon szépen lehet rá sminkelni, tartóssá teszi.