Rean519

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. március 20.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arcradír

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arcradír
2020. január 22.

Gyengéden radíroz és tisztít. Pár percig rajtahagyom az arcomon és szép hidratált utána az arcom.

Beauty Glam Clear Skin Serum

Beauty Glam Clear Skin Serum
2020. január 22.

Nekem bevált. Nem hámlik tőle látványosan az arcom, de ha a használat utáni nap megdörzsölöm az arcom, akkor érzem,hogy hatott. Amióta használom, szebb a bőröm, kevesebb a pattanásom. Nem irritál, nem érzékenyebb a bőröm tőle.

Avon Clearskin Mélytisztító Arcpakolás Mitteszerre Kamillakivonattal

Avon Clearskin Mélytisztító Arcpakolás Mitteszerre Kamillakivonattal
2020. január 22.

Mitesszerekre nekem se vált be, de a pórusaimat összehúzza. Tényleg nagyon szárít, ezért kell egy hidratáló krém használat után.

Avon Naturals Teafa és Uborka Arcmaszk

Avon Naturals Teafa és Uborka Arcmaszk
2020. január 22.

A kisebb pattanásokkal elbír, de az én mélyebbről jövő pattanásaimra nem hat. Az arcomon lévő pirosság ellen viszont bevált.

Avon Clearskin Pattanás Elleni, Habzó Arctisztító

Avon Clearskin Pattanás Elleni, Habzó Arctisztító
2020. január 22.

Használata után kicsit húzódik az arcom, ezért csak 4*. Hidratáló tonikot használok utána, így ez az érzés megszűnik, és a két termék együtt nagyon bevált. Felfrissíti az arcot és alaposan tisztít, a pattanásokat minimálisan visszahúzza.

Avon True Nutra Effects Mattító Tonik

Avon True Nutra Effects Mattító Tonik
2020. január 22.

A zsírosabb részeket szépen mattítja, karbantartja. Kicsit alkoholos az illata, ami miatt nnéha irritálja a szemem, de ez nagyon hamar elmúlik. Felváltva használom egy hidratálóbb tonikkal, ha csak ezt használnám, túlszárítaná a bőröm, de így teljesen bevált.

Avon Foot Works Levendulás Dezodoráló Láb- és Cipőspray

Avon Foot Works Levendulás Dezodoráló Láb- és Cipőspray
2020. január 22.

Alapból nem izzadós a lábam, de az egésznapos cipő és zokniviselés után frissíti és megnyugtatja a lábam. Illata kellemes.

Balea Pórusfinomító és Bőrradírozó Arcmaszk Gyümölcssavval

Balea Pórusfinomító és Bőrradírozó Arcmaszk Gyümölcssavval
2020. január 22.

Maszkként hssználom, nagyon szeretem, használat után szebb, egységesebb a bőröm, a pattanások másnapra enyhülnek, citrusos illata frissít.

Avon Planet Spa Greek Seas Bőrsimító Lehúzható Arcmaszk

Avon Planet Spa Greek Seas Bőrsimító Lehúzható Arcmaszk
2020. január 22.

Száradás után könnyen lehúzható, viszont száradás közben az alkohol miatt irritálja a szemet. Valamennyire puhítja és picit hidratálja a bőröm, de nagy csodát nem tesz. Elhasználom, mert nem annyira rossza termék, de nem fogom újravenni.

Oriflame Optimals Hydra Matte Mattító Bőrkiegyensúlyozó Nappali Folyadék

Oriflame Optimals Hydra Matte Mattító Bőrkiegyensúlyozó Nappali Folyadék
2020. január 9.

Nagyon szeretem. Gyorsan beszívódik, könnyű rá sminkelni, szépen mattít és közben mégis hidratál. Az illata is kellemes.