RebekaBeka

Regisztráció dátuma: 2014. november 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Vichy Purete Thermale Arclemosó 3in1

Vichy Purete Thermale Arclemosó 3in1
2014. november 19.

Őt én az alapozóhoz kaptam asszem úgy 10 forintért :-D elmegy , de teljes áron nem venném meg , illata jó , a sminket is leszedi , kicsit hidratál is , beváltja amit íger :-)

Vichy Dermablend 16H Korrekciós Alapozó Fluid SPF35

Vichy Dermablend 16H Korrekciós Alapozó Fluid SPF35
2014. november 19.

Ő Az alapozó , bármit képes eltüntetni , imádtam , a tubusa tényleg borzalmas , de így is elég volt több mint fél évig :-)

Balea Bodycreme Sheabutter Mit Arganöl

Balea Bodycreme Sheabutter Mit Arganöl
2014. november 19.

Nekem nagyon tetszik az illata , és az állaga is , mert ha nagyon vajas lenne nem kenném fel mindenhova , de így :-). Számomra a hidratálása is megfelelő pedig eléggé száraz a bőröm .

Rimmel Stay Matte Korrektor

Rimmel Stay Matte Korrektor
2014. november 16.

Jónak jó lenne , ha matt lenne , és kicsivel tartósabb , na jó nem kicsivel hanem sokkal , nekem nagyon max 1 órát tud fedni , mondjuk egy egész pici pattit . :(

Maybelline Affinitone Mineral Alapozó

Maybelline Affinitone Mineral Alapozó
2014. november 16.

Vegyesek az érzéseim ezzel az alapozóval kapcsolatban , mert fed , és természetes , de annyira fénylik , hogy az hihetetlen . Púderral elmegy de anélkül sajnos elég használhatatlan . :( Még jó , hogy féláron vettem meg .

Guhl Bier Shampoo

Guhl Bier Shampoo
2014. november 16.

Annyira megtetszett a Müllerbe , és semmi , ennyi pénzért sajnos :( A többi samponjait is megnézegettem és az illatuk nagyon jók , ennek is ennyi a pozitívuma , hogy sokáig benne marad a hajban , de egyéltalán nem erősbb amit ígér :( Max elhasználom az ecsetek mosásához .

CV Cadea Vera Young <25 Pattanások Elleni Intenzív Éjszakai Ápoló Krém

CV Cadea Vera Young <25 Pattanások Elleni Intenzív Éjszakai Ápoló Krém
2014. november 16.

Szerintem a pattanásokkal nem csinál semmit , de nagyon jól hidratál és nálam már ez is elég plusz kevés is kell belőle és kissebbek lettek a pórusaim és puhább az arcom :)

CV Cadea Vera Young <25 Pattanások Elleni Arclemosó Gél

CV Cadea Vera Young <25 Pattanások Elleni Arclemosó Gél
2014. november 16.

Kb 1 hónapja vásároltam , és semmivel se tud kevesebbet mint a 2szer drágább tonik társai ( gondolok itt a fabulonra , vagy a clean and clear-re ) Nem szárít annyira , de nyílván egy tonik után azért hidratálni kell . Mostanában kicsit több pattim jön ki , nem tudom , hogy attól e , hogy ő nem elég pedig még 2 társával használom együtt , vagy csak túl sokat szotyizok :D De ár-érték arányban nekem nagyon bejön :)

Alverde Aqua Augengel Perle Hűsítő és Hidratáló Szemkörnyékápoló Gél

Alverde Aqua Augengel Perle Hűsítő és Hidratáló Szemkörnyékápoló Gél
2014. november 16.

Hát nekem úgy konkrétan annyit ér mint halottnak a csók :( pedig egy kicsit hűsíthetne de még az se , azért adok neki meg 2 pontot mert ártani nem árt , és mert nem csípi a szemet .

Alverde Duo Szemhéjpúder

Alverde Duo Szemhéjpúder
2014. november 16.

Nekem a képen látható 3. van meg , és imádom :) Szép , passzol , hogy az egyik kicsit csillámos a másik a sötéttebbik pedig matt , teljesen természetes sminket lehet vele készíteni . Nem porlik , egész nap tartós :)