RebekaFanny

Regisztráció dátuma: 2018. január 31.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. január 31.
Bőrprobléma: -

Schwarzkopf Gliss Kur Express Repair Oil Nutritive Hair Conditioner Spray

Schwarzkopf Gliss Kur Express Repair Oil Nutritive Hair Conditioner Spray
2019. január 10.

Ez a termék van meg, illetve a piros színű. Imádom. Nagyon frisse, és ápolttá varázsolja a hajam. :)

Nature Box Kókusz Sampon

Nature Box Kókusz Sampon
2018. szeptember 22.

Első Nature Boxos termékem.
Felkeltette a figyelmemet a "vegan termék" és a hidegen-sajtolt-olaj dolog. Az már csak hab volt a tortán, hogy 25%-ban újrahasznosított műanyagból készült a flakon.
Finom, frissítő illata van, kellemes érzés megmosni vele a hajamat. Reméljük hosszabb távon is be fog válni.
Kicsit drágább termék, mint amennyit szívesen kiadnek egy samponra, de tekintve a hozzávalókat és a környezetkimélőbb flakont, abszolút megeri az árát!
Hamarosan kiprobálom a többi terméket is! :)

Sundance Anti-Pollution Sonnenfluid LSF30

Sundance Anti-Pollution Sonnenfluid LSF30
2018. június 13.

Abszolút tökéletesen védi az arcboromet a leegestol.
Kellemes illata van. Használata mellett barnul az arcom szerencsére.
Egyetlen negatívum, hogy egész nap érződik a viselése, és bizony fénylik elég rendesen az arcom. :D sajnos hiába puderezem le, nem segít. A viselete emiatt nem Kényelmes. Sazabd levegőn dolgozom, így nyáron kénytelen vagyok használni. A funkcióját ellatja, teljesen elégedett vagyok vele ilyen szinten, szívesen fogom elhasznalni, de nem fogom ujravenni. Egy olyat keresek, ami nem ordít az arcomrol. :D
Alapozó alá meg nem próbáltam.

Balea Cooling Spray Crazy Coco

Balea Cooling Spray Crazy Coco
2018. június 13.

Kezdetben kicsit furcsa illata van, de pár perc múlva érezni az isteni finom kókusz illatot. Ez az illat nem érződik műnek, sem túl soknak. Kellemes érzet lesz a lábamon, jól esik egy kis felfrissülés. Ennél nyáriasabbra nem is sikerülhetett volna az illat. Abszolút ujravevos! :)