rebekahorvathh

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. november 6.
Bőrprobléma: -

Lovely Nobody's Perfect but Me Multitask Highlighter Kit

Lovely Nobody's Perfect but Me Multitask Highlighter Kit
2017. december 16.

Az elso highlighterem volt ez a csoda. Azóta is hasznalom, bár mar vannak újak, de nagyon szeretem meg mindig. Highlighterkent es szemhejpuderkent is szuper, ár-értek arányban is nagyon jo! Csak jót tudok mondani rola, úgyhogy ajanlom mindenképp!!

Trend It Up Soft Matte Szemceruza

Trend It Up Soft Matte Szemceruza
2017. november 28.

A fehéret vettem meg, szep, latszik, tartós is de majdnem egyből kitört belőle a ceruza. Visszatettem úgyhogy nincs gond, de azert illuziorombolo :(
Egyébént ajanlom, en felaron vettem es azt mondom, abszolút megérte!

s-he stylezone Colour & Shine Lipbalm

s-he stylezone Colour & Shine Lipbalm
2017. november 28.

Féláron vettem meg tavaly Glamour napokon. Annyit abszolút megér, egy halvány rózsaszín színű van meg nekem. Eleinte nagyon szerettem (ez volt az elso ajak termekem) mert halovány a színe de azert megis latszik, hogy van fent valami es jol is áll. Tartósnak nem mondanam es azert nem is egy óriási hidratalo, de 500 forintert megérte :)

Catrice Camouflage Cream

Catrice Camouflage Cream
2017. november 28.

Nekem a piros színű, wake up effect van meg mar lassan fel éve es meg mindig rengeteg van belőle :) Tartós, segít a problémám, frissebbnek tűnök tőle, en szeretem. Bár ne szamitsatok nagy csodára, de ilyen ár mellett szerintem nagyon jo :)

the Balm Nude Beach Eyeshadow Palette

the Balm Nude Beach Eyeshadow Palette
2017. november 27.

Alig vártam mar hogy véleményt irhassak erről a termékről! :D
Ez az elso highend termékem es legdrágább sminkcuccom is egyben. Karácsonyi ajándéknak szerettem volna megvenni magamnak, de aztán a Black Friday-os Müller 20% miatt elobb beruháztam ra. Ma próbáltam ki es viseltem először, úgyhogy tesztelve van. Sokat vaccilaltam melyik legyen, ez vagy a Nude Dude, de végül emellett döntöttem, mert a tarsahoz nekem sok hasonló palettam van, ilyen színek pedig eléggé hianyzonak a kollekciobol.
Szoval ma reggel használtam először, ami kezdetben elég nehezen ment mert nem gondoltam volna hogy ennyire jol pigmentalt, ezért az elso öt percben amíg felraktam ugy néztem ki mint egy bohóc :D De aztán sikerült rajta halványítanom, úgyhogy az ecsetre mindig keveset vigyetek fel, mert rettentően pigmentalt. A színek csodaszepek, nagyon erősek. Reggel tettem fel, egesz nap rajtam volt, este pedig a tesztelés kedvéért ebben mentem el edzeni is. Mikor hazaertem örömmel tapasztaltam, hogy ugyanolyan erős mint reggel, a helyen van, nem kenodott el, nem mozdult el, nem halvanyult es nem ült be egy csikba a szemhejamban. Csoda termek, mindenkinek ajanlom!
Ugy erzem nem ez lesz az elso the Balm termek amit vettem mert a listám egyre csak bővül, mar csak a penztarcamat kene megtomni a dologhoz :D

Essence Matt Matt Matt Szájfény

Essence Matt Matt Matt Szájfény
2017. november 22.

Nem a legrosszabb termek szerintem. Tény, hogy nem teljesen matt, de legalább nem szarit. A színe nekem nagyon tetszik, bár picit sötét (02-es árnyalat). Igaz, hogy nem tartós (hiába van ráírva), de egy szajfenytol nem is varok sokat. Az illata pedig nekem személy szerint nagyon tetszik es az aplikatora is szuper.

Maybelline Master Strobing Liquid Illuminating Highlighter

Maybelline Master Strobing Liquid Illuminating Highlighter
2017. november 21.

Egesz nap bírja, kupon mellett meg az ara is jo, ráadásul sok van benne, nem hiszem hogy hamar kene belőle újat vennem. Szeretem csak nehéz felvinni, de emiatt sem haragszom. Jo kis termek, csak ajanlani tudom :)

Freedom Makeup Pro Rúzs

Freedom Makeup Pro Rúzs
2017. november 18.

Nemrég tértem vele a haza Pepcobol. A Nude Dream arnyalatot választottam. Mindekepp akartam ma szajfenyt vagy egy ruzst a pepcobol kipróbálni, de nagyon meglepődtem amikor láttam hogy van pár Matt darab. :) Leginkabb csak matt ajaktermeket használok, úgyhogy volt ám öröm amiért egy nude szint talaltam. Igy elsőre a színe nagyon tetszik, talán az egyik legjobb nude színű ruzsom. Tartossagara nincs meg tapasztalat, de nem számítok nagyon sokra. A negatívum talán annyi, hogy nagyon szárit, de majd ala hidratalok hatha jobb lesz. Ennyi pénzért abszolút ajanlom ráadásul gyönyörű színe van es meg matt is... alom ruzs!

L’Oréal Super Liner Blackbuster Szemhéjtus

L’Oréal Super Liner Blackbuster Szemhéjtus
2017. november 16.

En nagyon régen vettem meg ezt a termeket, 4-5 éve. Mar nem hasznalom, de meg megvan es annyit muszaj elmondamon rola, hogy meg mindig nagyon erős feketén fog!!! En is alig hiszem el, mas L’Oréal tusom fel év utan kifogyott, mar-mar szurkesen fog, használhatatlan, de ez az egy meg mindig szuperalna ha használnám. Megválni nem szeretnek tőle, mar csak emlékként is de megtartom. Egyébként en tudtam vele normális tus vonalat húzni, de elég vastagot a feje miatt. Szoval nem egy csodaszer, de a negy csillagot abszolút megkapja azert mert meg mindig tart a feketesege (pedig anno sokat használtam).

Rimmel Magnif’Eyes Eye Contouring Palette

Rimmel Magnif’Eyes Eye Contouring Palette
2017. november 15.

A London Nudes Calling van meg, féláron szereztem be. Viszont elég nagyot csalódtam. Sajnos a Rimmellel en csak Koromlakkok teren vagyok kibékülve, úgyhogy igazából sejthettem volna. A paletta nem igazán pigmentalt, illetve nehezen kenhető (ecseten es ujjon szepen mutat, de szemre nehéz felvinni, alig latszik valami). Viszont ha nagy nehezen felfestetted akkor a helyen marad es látszik szinte egesz nap, úgyhogy ezért jár egy csillag. Illetve plusz egy csillag mert utazobarat kiszerelese van es tükör benne abszolút megnyert. :)