Rebellis

Regisztráció dátuma: 2019. január 15.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2019. január 15.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Ajmal Abia Noir EDP

Ajmal Abia Noir EDP
2020. június 11.

Teljesen beütött. Rafinált illat, néha after shave máskor tömény nőiesség. Izgalmas, kalandos, vad és még is kifinomult. Dicsérik nők és férfiak.
Kiemelkedően tartós, ár/érték arányban is páratlan. Nem tudtam ellenállni és beszereztem még egy üveggel (a biztonság kedvéért).

Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae

Maison Francis Kurkdjian Aqua Vitae
2020. június 11.

Nagyon-nagyon jó nyári illat. Tényleg benne van minden a víz, a növények, a nap és a felhők. Bárki tudja viselni, látszólag nincs túl bonyolítva és talán éppen ezért működik jól. Leginkább akkor szeretem viselni, amikor robogóval közlekedek, illik a két szabadság érzet egymáshoz. :-)
Egyedül a tartóssága ami rajtam sem az igazi/remélt.

Memo Paris Vaadhoo EDP

Memo Paris Vaadhoo EDP
2020. június 11.

Kellemes, számomra inkább gyógynövényes illat. Tartóssága az árához képest gyenge, 1-2 óra elteltével rólam nyomtalanul eltűnik.

Yezihu Skin Emulsion + Yezihu Moisture Essence

Yezihu Skin Emulsion + Yezihu Moisture Essence
2020. május 13.

Az összetevői ellenére nagyon kedvelem. Ritka az olyan krém ami tényleg egyáltalán nem fényesíti ki az arcom. Ez olyan. A hidratálásával is maximálisan elégedett vagyok.

Purito Centella Green Level Recovery Cream

Purito Centella Green Level Recovery Cream
2020. május 13.

Nagyon szépen feltölti a bőröm. Féltem tőle, mert sűrű, nehéz krémnek tűnt, nekem pedig T vonalban eléggé zsírosodik a bőröm. Semmi ilyesmit nem tapasztaltam, éjszakára teljesen bevált.

W. Skin Laboratory Stop-Aging Peptide Essence

W. Skin Laboratory Stop-Aging Peptide Essence
2020. május 13.

Már a második flakonnal használom, esténként arctisztítás után. Kellemesen feltölti és simítja a bőrt.

Ajmal Patchouli Wood

Ajmal Patchouli Wood
2020. május 13.

A fás illatokért rajongok, a pacsuli tiszta illóolajként is nagy kedvencem. Ez a kompozíció érdekes, még nem jutottam vele dűlőre. Határozottan jelen van, nem rossz, de néha még is zavaró. De aztán meg megint kellemes. Azt hiszem függ a lelkiállapotomtól is hogy élem meg.

Initio Parfums Psychedelic Love

Initio Parfums Psychedelic Love
2020. május 13.

Nekem nem vált be, rajtam teljesen tucat illat, semmi különlegességet nem érzek benne. Nem zavar, de nem is vágyom rá, hogy érezzem.

Ajmal Qafiya 01

Ajmal Qafiya 01
2020. május 13.

Alapból nem kedvelem a keleties illatokat, a fások rajongója vagyok. Na ez a kettő kombinációja. Nagyon megszerettem, rendkívül igényesen összeállított, tartós és kellemes illat. Fújástól a leszáradásig minden arcát megmutatja, mindegyik kellemes. A bőrdzsekim annyira magába szívta rólam az illatot, hogy a gardróbot is illatosítja. :-)

Mancera Pink Prestigium EDP

Mancera Pink Prestigium EDP
2020. május 13.

Első fújás után félretettem. Nem tetszett, nagyon nem. Gondoltam túladok rajta, de előtte kap még egy esélyt. A második próbálkozásnál sejtettem, hogy megtartom, de a rózsa még zavart. Aztán a harmadik-negyedik alkalommal beütött. Megszerettem, különleges gyümölcsös-virágos illat. Nem nyúlok érte minden nap, de amikor igen, akkor élvezem, "fürdök" benne.