redberry.247

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Sun Club All-In-One Bronzosító Púder

Essence Sun Club All-In-One Bronzosító Púder
2013. október 16.

Mila85, a Köki Müllerben vettem egy hete, pedig az nem arról híres, hogy gyorsan érkeznének az újdonságok :)
Szóval, mivel nagyon lázba hozott ez a kontúrozás-highlighterezés téma, gondoltam megpróbálkozom vele, mivel nincs nagy ára, elsőnek jó lesz. Elég pigmentáltnak tűnik, reggel felteszem, estére is ott marad, abszolút nem mászkál, a fehér bőrömre a világosabbat vettem (pont ez, ami a képen van), de szerintem a kontúr része még így is sötét, és nehéz kevesebbet feltenni belőle (meg naná, hogy béna vagyok). Illatra (van illata!!) kellemes vaníliás, a highlighter rész nagyon szép csillogást ad. Összességében egynek jó kategória, valószínű, hogy feljebb fogok lépni, csak még kérdés mire. De "kezdésnek" tökéletesen megfelel :)

Avon Advance Techniques Marokkói Argánolaj Hajpakolás

Avon Advance Techniques Marokkói Argánolaj Hajpakolás
2013. március 26.

Na, akkor én jövök kicsit felpontozni :) Én nem vártam sokat tőle, csak otthonra akartam egy ápoló, olajos pakolást, és tényleg nem számítottam nagy durranásra, de kellemesen csalódtam. Puha, selymes lett a hajam, könnyű kifésülni, nem kócolódik (annyira). Bár nem életem hajravalója - még keresem az Igazit.. - örülök, hogy rátaláltam.

Alverde Szemöldökformázó Gél

Alverde Szemöldökformázó Gél
2013. március 21.

Én szempillára használom spirálozás előtt, és úgy nagyon szép az eredmény ! :) Viszont ami miatt megvettem, hogy a szempillagöndörítést "bebetonozza", arra sajnos nem jó, bár ez valószínleg nem a termék, hanem az én hülye szempillám hibája :( Sokszor azt hiszem nincs is rajta semmi, pedig egy csomót visz fel. Egyébként szerintem valamenniyre még ápol is. Szemöldökre viszont tökéletes, jobb, mint az Essence szemöldökformázója.

Vitaline Professional Mélyhidratáló Hajpakolás Argánolajjal

Vitaline Professional Mélyhidratáló Hajpakolás Argánolajjal
2013. március 21.

Én mostanában a hajam rugalmatlanságával, kócosodásával nem tudok mit kezdeni, úgyhogy gondoltam ezekre a problémákra egy mélyhidratáló pakolás tökéletes lesz. Kb. fél órát szoktam fenthagyni, aztán hajvégápoló-hővédő-szárítás. Így nagyon jó a hatása, mosás napon nagyon szép a hajam, de utána még mindig nem az igazi. Remélem hosszú távon több ápolást fog kifejteni.
Odil: Hegedűs Gyula utca XIII. ker. Nagykörútról! :)

Yves Rocher Flawless Finish Fluid Alapozó

Yves Rocher Flawless Finish Fluid Alapozó
2013. március 21.

A vélemények hatására vettem meg, és tulajdonkéépen nem is nagyon bánom. Bár az én problémás bőrömre a fedése nem elég, ha éppen olyan kedvében van (a fejem), egy kis korrektor segítségével nagyon-nagyon tudom szeretni! A legvilágosabb szín nekem még így is picit sötét, mégis, ha szépen el van dolgozva, olyan mintha nem visenék alapozót. Tetszik a pici fénylése, hogy nem matt a finishe, így még természetesebb a hatás. Már nagyon várom a pillanatot, hogy kitisztuljon a fejem, akkor biztos örök lesz a szerelem, addig fenntartásos :)

Catrice Neo Geisha Lip And Cheek Colour

Catrice Neo Geisha Lip And Cheek Colour
2013. március 21.

Szintén a Madam Butterfly boldog tulajdonosa vagyok. Már nagyon régóta szerettem volna nem-púderes pirosítót beszerezni, de nem találtam (igazán jót) ezért ez most pont kapóra jott, ha mást nem, tesztelésre. Igazából a világos rózsaszínt akartam, de semmi nem látszott belőle a kézfejemen. Ettől is tartottam, mert nagyon fehér a bőröm, a sötétet nem mertem bevállalni, de szerencsére nagyon könnyen eldolgozható, és szép, pinkes orcákat varázsol :)Én használom szájra is, most olyan "időszakomban" vagyok, hogy imádom, ha az arc és a szájszín harmonizál..majd kinövöm.:D Egyébként sokáig kitart, jóval tovább, mint a púder pirosítók, és mivel krémes, tényleg sokkat természetesebb a végeredmény. Tökély!

Classic Henna Színtelen Hajkondícionáló Por

Classic Henna Színtelen Hajkondícionáló Por
2013. február 28.

Eredetileg nem ezt néztem ki magamnak, de a Herbaházban sajnos nem volt más hennás ápoló, csak ez, úgyhogy gondoltam ne menjek már üres kézzel haza. Az összekeveréssel és felvitellel nem volt gond - habár összepacsmagoltam az egész fürdőszobát - de a szaga...na, attól ki tudnék rohanni a világból. És bennemarad a hajban!! :S Na mindegy is, a hatása: egyszeri használat után meg kell birkóznom a gondolattal, hogy muszáj lesz valahogy elviselni a szagát. Nagyon selymes, fényes, puha lett a hajam, a végeket "karbantartja", mivel már elég töredezettek. A színe sem változozz, de nem is tettem hozzá semmi plusz anyagot. A szagáért pedig most az egyszer megkegyelmezek neki (egyébként csillagos 6-ost adnék:)

Catrice Photo Finish Folyékony Alapozó

Catrice Photo Finish Folyékony Alapozó
2013. február 20.

Nagyon féltem tőle, hogy hamar át fog fényesedni, kippattogok tőle vagy valami más problémát okoz, de muszáj volt vennem alapozót, és ennek az ára is jó volt és az összetevők sem vészesek. Mostmár majdnem egy hónapja használom, és úgy érzem, megtaláltam életem eddigi legjbb alapozóját. Nagyon csúnya az arcom, piros foltok, pattanások, hegek, minden ami kell. Természetesen nem fedi el őket tökéletesen, de halványít, korrektorral egész tűrhető kinézetet ad (tényleg borzalmas a képem). Engem az sem zavar, hogy valamennyire átfényesedik, az külön egy kis ragyogást ad :D (nincs zsíros bőröm). És bírja elég sokáig. Egyetlen bajom, hogy sötéteb árnyalatot találtam csak, de ha megtalálom a legvilágosabbat, szaladok érte! :)

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam
2013. január 11.

Én eddig még soha életemben nem találtam olyan ajakbalzsamot, ami beszívódott volna. Csodálkoztam is, hogy nem hidratálnak, pedig egyre csak kenegetem és kengetem. Tényleg furcsa érzés, de legalább érzem, hogy hidratál. Persze nem megy csodaszámba, de eddig messze a legjobb, amit használtam. Az íze-illata kifejezetten tetszik, engem tejberizsre emlékeztet, aminek mostanában nagy rajongója vegyok :) Rúzs vagy szájfény alá pedig egyszerűen tökéletes, szépen kisimítja az ajkakat. Csak azért nem kap 5-öst, met nekem még vele us fennmarad az a tipikus "addiktív" állapot, amit szeretnék elhagyni az életemből...:)

The Body Shop Vanilla Bliss Hand Lotion

The Body Shop Vanilla Bliss Hand Lotion
2013. január 8.

Az illata valami mennyei, megveszek érte, és ami a legjobb, egész nap körbeleng! Múltkor egy néni a mentrón meg is említette milyen jó vanília illatom van :D Tényleg gyorsan beszívódik, jól hidratál, nem túl nehéz krém, ami az én kezeimnek tökéletes. Tökéletes!!! :):)