redcat66

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Kallos Glow Tartós Krémhajfesték

Kallos Glow Tartós Krémhajfesték
2019. május 3.

Veri az összes Syoss-t és Palette-t árban és teljesítményben.
A hajamban nem tart sokáig szinte egy szín se (bár ebben az eddigi vörös szín iránti preferálásom szerepet játszhat), viszont ez bírta hetekig. A hajam nem hullik tőle, nem száradt ki, egy doboz elég volt az általános kettő helyett.. így rosszat nem is tudok mondani eddigi tapasztalataim szerint.
A gránátvörösnek az árnyalatát jól eltalálták.
Nemsokára úgyis váltani akarok és a kékesfekete is kipróbálásra kerül ezen márkán belül. :)

Serical Frutta Hajpakolás

Serical Frutta Hajpakolás
2018. május 31.

Imádtam!
Sok, jó, olcsón, finom illattal.
Egyértelműen újravevős.

Syoss Lighteners

Syoss Lighteners
2018. május 28.

Feketéből narancs!
Elsőre!
13 -0 : teljes siker, a szőke lenövésemből majdnem fehér lett.. :D
A hajkárosodás elhanyagolható mértékű, a hagyományos oxi-szőkítőporos megoldáshoz képest pedig semmi, ár - minőség arányban megfelelő, a krém nem büdös, lapockáig érő hajamra elég volt, csak jókat tudok mondani! :)

Avon Little Black Dress

Avon Little Black Dress
2018. május 27.

Leszögezném, hogy csak édes illatokat szeretek, bármi ami fűszeresebb, vagy egy 9 éves kislány ízlésvilágát felül múlná, na azaz illat már kívül esik a 'szeretem' zónából. Amíg nem találkoztam vele. Egyből kedvenc lett a britney mellett. Hétköznapokon az édes, alkalmakra ez. Nem annyira tartós, többször kell fújni, de illatra nagyon ott van! 5*!

Avon Little Black Dress Deo Spray

Avon Little Black Dress Deo Spray
2018. május 27.

Ahogy a parfümöt is ezt is nagyon szerettem!
Árban jó, illatra kiváló, hatásra megfelelő!

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)

Isana Intensiv Ajakápoló (régi)
2018. május 27.

Télen vettem, még mindig van, kiadós volt és használt! :)

Palmolive Naturals Mild & Sensitive Tusfürdő

Palmolive Naturals Mild & Sensitive Tusfürdő
2018. május 27.

Kedvelni kedvelem, de nem szeretem, használom, de nem veszem újra, kárt nem okozott, ahogy különösebb hatást se ért el. De az illata viszont kellően finom.

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon

Pantene Pro-V Intensive Repair Sampon
2018. május 27.

Tisztít, imádnivaló az illata, de szárít, mint a kopár szírt sarját a nyári nap melege.
A balzsamával együtt használható, kompenzálják egymást, viszont a teljesítményéhez képest drágának találom.

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam

Pantene Pro-V Intensive Repair Regeneráló Hajápoló Balzsam
2018. május 27.

Nemrég próbáltam ki, mostanság már rendszeres használója vagyok, de valahogy érzem, hogy nem a legmegfelelőbb, olcsóbb kategóriában találok ennél talán jobb balzsamot is, valamint mióta használom, mintha gyakrabban igényelné a hajam a mosást. :/
Viszont az illata isteni, de ez a többi téren nem teljesít a csúcson.
4*-ot viszont megér, mert inkább segít mint használ, csak nem annyit, amennyit várna az ember.

Isana Professional Spülung Anti Haarbruch

Isana Professional Spülung Anti Haarbruch
2018. május 27.

Imádom az Isana ezen termékeit! :)
Egyik legkedvencebb eddig (bár ha jól emlékszem, volt egy aranyszínű is az talán felvehetné vele a versenyt)!
Ár - minőség arányban megállja a helyét, persze ezt csak samponjával együtt használtam, de nagyon jó volt kombóban, újravevős, ha a mostanim elfogy.
Illatos, tisztít, hidratál, a hajmosásom nem lett gyakoribb.