Reddiamond

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine

Geek & Gorgeous 101 Porefectly Clear 2% BHA + Sarcosine
2022. május 17.

Nekem bevált.Kb egy bő hónapja, naponta használom esténként a T vonalban. Reggelre a homlokom puha. Segít csökkenteni a miteszereket. A géles állaga miatt egyszerűbb felvinni mint a vízszerű PC BHA folyadékot. A Revox BHA géljét is próbáltam, de ez nekem jobban bevált. Maradok ennél.

Adrienne Feller Shine Intenzív Táplálókrém

Adrienne Feller Shine Intenzív Táplálókrém
2022. április 13.

Mintát kaptam belőle. Az illata inkább a H. Spring család illatához hasonlít, friss az illata. kb 1,5 éve használom, próbálgatom az AF termékeket. Nekem eddig a Rose Luxe kollekció vált be legjobban, mert egyedül az nem okozott irritációt a H. spring és a P. Homme igen. Ezt kb.: 2 hete tesztelem. Csak a szemem köré teszem, mert ott extra száraz a bőröm. A Rose tápláló krémje ennél sokkal könnyebb. Ez sokkal olajosabb. Rendesen meglepődtem, mert nem számítottam, hogy ennyire gazdag lesz értékes olajban. Nagyon takarékos emiatt, mert elég vékonyan felkenni és hosszan hidratál. Éjszakára mehet vastagabban is. Jelentem, nem okoz irritációt. Szuper termék, de teljes árban soha nem tudnék ennyi pénzt kiadni érte, emiatt 4 csillag.

Uriage Age Protect Multi-Action Eye Contour Szemránckrém

Uriage Age Protect Multi-Action Eye Contour Szemránckrém
2021. december 17.

Tegnap reggel kezdtem használni. Totális csalódás. Megbántam, hogy megvettem. Gyorsan felszívódik, de sokat kell fellenni, hogy érezhető hidratáló hatása legyen.... viszont, akkor morzsalékban jön le... :/ sminkelni nem lehet rá, pont emiatt... vagy csak nagy kínlódás árán... Iszonyat bosszantó, ennyi pénzért...
Egyéb tapasztalatról / hatásról nem tudok beszélni. Elhasznàlom esténkènt más krémmel kombinálva, mivel kidobni nem szeretnèk ennyi pénzt. De tuti nem veszem újra.

Adrienne Feller Pour Homme Szemránckrém

Adrienne Feller Pour Homme Szemránckrém
2021. december 6.

Nagyon kiváncsi voltam rá, az itteni vélemények alapján, amit ezen család (Pour Homme) többi tagjáról olvastam. Habár a boltban elbizonytalanodtam, mivel azt az infót kaptam, hogy összetevőiben hasonlít a Hungarian Spring termékcsaládra, amire én sajnos allergiás vagyok (kis kiütések jöttek a szemem alatt ki a hidratálótól). Szerencsémre, nagyon kedves volt az eladó, mert kaptam egy kis kenetnyi krémet tesztelésre. Az illata nekem nagyon tetszik. Tömény krém, ami gyorsan beszívódik és hosszan hidratál. Nem önmagában használtam, hanem kentem még rá napvédős krémet is. Ezzel együtt így 3 napon át tudtam felkenni nappalra. Ez idő alatt 1 db kiütést okozott. Rá kellett jönnöm, hogy nekem már bizony kell az ilyen töménységű krém, ha egész napos hidratáltságot szeretnék. Ugyanis napközben nem tudom újrakenni a krémeket az arcomon, mivel sminkelem magam. A felső szemhéjamra primert teszek, hogy ne mászkáljon a festék a zsírosabb alapon. A szemem alatti részre változatlanul kerül: korrektor+ alapozó+púder.
Azért kap 4-est, mert 1 pici kiütést okozott nekem.

Zinzino Skin Serum

Zinzino Skin Serum
2021. október 10.

Érzékeny a bőröm, nem okoz irritációt. Zselés állagú, kissé fehéres. Natúr illata van. Estére szoktam feltenni, mert nappal a fényvédő lemorzsólódik ha alá teszem. Már elhasználtam kb 30 ml -t, de nem tapasztaltam semmi látható változást. Pedig nagyon reménykedtem, mert láttam olyat képeket egy Facebook Zinzino felh. csoportban, hogy valakinek 2 nap alatt állítása szerint rendbehozta a pattanásos arcát....vagy szebb lett az arcbőre... Tuti nem veszem újra. CSak azért kap 2*-ot, mert jók az összetevők és mert nem okoz irritációt.

Jo Malone Myrrh & Tonka Intense

Jo Malone Myrrh & Tonka Intense
2021. október 7.

A papircsíkon nagyon előkelő illat, citrusos beütéssel alapvetően édes, fűszeres. A csuklómonra fújva rögtön azt éreztem, mintha valami teli dohányzott helyiségbe léptem volna be. Kis idő elteltével ez az benyomás csökkent, de nem győzött meg..édeskés, füstös, öreges illat... Mivel ezek unisex illatok, lehet férfiakon élvezhetőbb hatást kelt... Tegnap este kb 7 ó körül fújtam magamra, azóta csak víz érte a területet s még mindig érződik. Kizárt, hogy ezért valaha pénzt adjak saját részre. Mivel férfin nem próbáltam, így női oldalról értékelem, a tartóssága miatt kap 2-est.

Juliette Has a Gun Not A Perfume

Juliette Has a Gun Not A Perfume
2021. október 2.

Nekem azt mondták a parfümériában, hogy ez mindenkinek a saját illatát erősíti fel. Nagyon kíváncsivá tett, így kipróbáltam. Azóta több óra eltelt, de még mindig intenzíven érzem a csuklómon azt az egy fújást. Rajtam púderes édeskés illata van, semmi extra, de kellemes.

Etude House My Beauty Tool Jellyfish Silicone Brush

Etude House My Beauty Tool Jellyfish Silicone Brush
2021. szeptember 24.

Tejesen egyetértek k001-el. Ráadásul nekem kb a 3. használat után az aljánál beszakadt..így pillanatragasztóval gyógyítottam össze. Azóta kicsit karcol az a rész..így azt nem használom, csak a tetejét. Néha használom, inkább arclazító mozdulatokhoz. Csodát nem tapasztaltam vele. Nem venném újra.

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló
2021. szeptember 16.

Évek óta Dove-at használtam a fehér bőrömre. Előbb a világos majd a normál bőrre valót. Mivel nagyon felment az ára, így újragondoltam a rutinomat, s az itteni vélemények alapján vettem egy flakonnal. Múlt héten került rá a sor. Az illata nekem kókuszos, kellemes. Gyorsan beszívódik. Pontosabban gyorsabban mint a DOVE. A bőröm sötétebb lett, mint a Dove normál bőrre valójától. Heti 1-2 alkalommal elég használni. Mondjuk én a sok kézmosás miatt majd minden este bekenem vele a kézfejem-csuklóm. Nálam újravevős.

Supraderm Gél

Supraderm Gél
2021. augusztus 14.

Eddig leginkább a szódabikarbóna+viz kombója csillapította legjobban a viszkető csípéseimet, de attól teli lett a lakás és az ágyam is szódabikarbónával, mi után leesett rólam a pakolás.... A teafaolaj, alovera nem segített... Bementem a patikába, ahol az ismerősöm javasolta ezt az átlátszó zselés szert. Mikor felkentem nem éreztem érehető változást, bosszús is voltam, hogy kidobtam majd 2000 Ft-t. kb.: 15-30 p múlva enyhülést éreztem. Nem tart túl sokáig a hatása, de úgy tűnik, hogy hat.