Redrosebunch

Regisztráció dátuma: 2017. november 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Guerlain Mon Guerlain

Guerlain Mon Guerlain
2019. április 7.

Nagyon szép illat! Most a kedvencem. Igazi nőies, finom, elegáns, igényes illat. Nekem nem volt elsőre szimpatikus a gondolat, hogy kipróbáljam, de csak azért, mert Angelina Jolie nem keltette fel az érdeklődésemet. Ugyanakkor az üvegre egyből rányúltam, mert annyira elengáns, annyira luxus és mégis egyszerű, hogy muszáj volt megszagolnom. És azt kell, hogy mondjam, hogy a levendula bevonzott. A vaníliát nem szoktam szeretni, de itt nagyon szép, nem tolakodó vagy fojtó. Ez nem egy olyan parfúm ami előtted fordul be a sarkon, ez a parfüm nyomot hagy. A jól ápoltság, az igényesség, az elegancia, a női tartás jut róla eszembe. Magamon nem szoktam érezni, de mások szokták mondani, hogy “nem tudom, mi leng téged körbe, de nagyon kellemes”. Kell ennél több? A tartóssága szerintem rendben van. A sálamon egy fújás után is napokig érezni, de azt senki se várja tőle, hogy be fogja lengeni a szobát, ha viseli. Vagyis lehet, hogy belengi, de senki sem parfümre gondol, csak esetleg megjegyzi, hogy milyen kellemes illat van a szobában. Egyébként Jeremy Fragrance is ezt venné a barátnőjének, mert szeinte ez maga a nöiesség és szinte minden videójában szerepel. Nálam 5*!

Nivea Intimo Natural Intim Mosakodógél

Nivea Intimo Natural Intim Mosakodógél
2019. április 7.

Évekig használtam, általában a sima Lactacyddal felváltva az ártól függően. Nekem megfelelt. Jó az illata, nem irtitál, viszonylag sokáig elég. Szerintem rendben van.

Nivea Invisible for Black & White Clear Izzadásgátló Spray

Nivea Invisible for Black & White Clear Izzadásgátló Spray
2019. április 7.

Én együtt használom a deot és a stiftet. Tudom, egy kicsit talán ez soknak tűnhet, de valahogy így komfortos. A golyósokat nem szeretem, mert nekem ragacsos. A stift önmagában oké, de ha ráfújok egy kis deot sokkal komfortosabb. Magában deot nem használnék, mert azt nem érzem elegendőnek. A stift az elengedhetetlen. Régen Secret Platinumot használtam, de amióta megváltozott a kiszerelése leszoktam róla. Azóta keresem a megfelelőt és egyelőre ez a kombó vált be, bár talán kissé pazarlónak tűnik. És lehet paranoiásnak is.;) Szóval sajnos nyomot hagy a ruhán, hiába ígéri az ellenkezőjét. Nem nagyon, de azért ha elvileg erre van kifejlesztve, akkor azt hiszem a kicsi sem tolerálható. De a hatása jó. Sárga foltot nem hagy. Nem vagyok nagyon izzadékony, de ha igen, vagy stresszes vagyok akkor meg tudok lepődni. Ezért biztosítom túl magam és még az alumínium sem zaklat fel, ha valami hatékony. Bár tudom, hogy ez nem
túl tudatos. Az illata finom, nőies, nem
tolakodó vagy uralkodó. A parfüm dominálni fog mellette. De a régi stift kiszerelés az eloszlatást tényleg nem könnyíti meg. Szerintem nem rossz, de azt hiszem keresek egy másik terméket a jövőben.

Nivea Invisible Clear Deo Stift

Nivea Invisible Clear Deo Stift

túl tudatos. Az illata finom, nőies, nem

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Krémes Arclemosó

Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Krémes Arclemosó
2019. április 7.

Szerintem egy jó krém, már a harmadik tubust használom, de most arra jutottam, hogy leredukálom a krémeim számát és felette győzött a bőrradír változata. Ezért én többet nem fogok venni, de egy jó lemosónak tartom, nagyon kellemes, friss illattal. Az állaga sűrű és krémes. Szépen tisztít, de nem maradéktalanul. Kicsit síkos marad utána az arcom. Szerintem az illatának hangulatra gyakorolt hatásai sokkal erősebbek, mint ő maga. Ami engem kicsit idegesített, hogy főleg a tubus végén nehezen lehetett kinyomni a krémet, de ebből is látszik, hogy egy gazdag állagú termék.

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2019. április 7.

Szeretem, jó kis arclemosó. Kellemes az illata, sokáig elég egy flakon még napi használat mellett is. Jól habzik, kellemes az állaga. A funkcióját megfelelően látja el, nem okoz irritációt vagy egyéb nem kívánatos dolgokat.

Lactacyd Oxygen Fresh Intim Mosakodó

Lactacyd Oxygen Fresh Intim Mosakodó
2019. április 7.

Kétszer vettem belőle, de a második flakont már nagy duzzogva használtam el. Nem is értem, hogy a csili-vili megjelenése, hogy vette el az eszem! Valószínűleg a türkiz színe lehet az ok. Mindenesetre aki szereti, ha mentolos érzés van az intim zónájában, annak egy főnyeremény, de aki ezt a hűsítőnél kissé erőssebb érzést nem annyira méltányolja, az jobb, ha kerüli a megvásárlását. Igazából nem is értem, hogy a sima Lactacydnál hogyan kaphatott valamivel több pontot. Fura, hogy mind a kettő ilyen megosztó. Mindenesetre én többet nem veszek ilyet, mert ez az extra frissesség szerintem nem szükséges, nem ad hozzá a üdeség élményhez, inkább egy idő után kényelmetlen, mert csíp és annyira hűsít, mint a Scholl hűsítő lábkrémje, csak ugye az intim zóna érzékenyebb. Ja! És tényleg nehéz kiimádkozni a flakonból, ami főleg ahogy fogy a termék egyre bosszantóbb.

Lactacyd Intim Mosakodógél

Lactacyd Intim Mosakodógél
2019. április 7.

Általában felváltva használom Nivea intimo-val. Bevallom, nálam az ár sokszor döntő az intim mosakodók beszerzésénél. Ezt azért szoktam venni, mert nagy kiszerelés is van belőle, ami sokkal gazdaságosabb. Én direkt nem szeretem, ha ezek a termékek túl illatosak vagy a funkcionális tulajdonságaiknál többet is adnak. Szerintem nem ez a feladatuk. Egy biztos, hogy amióta használom ezeket a szereket elkerülnek a bacik és frissnek érzem magam. Talán annyi, hogy jó lenne, ha kapható lenne pumpás verzióban is.

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő
2019. április 7.

Mostanában ráálltam a Dove tusfürdőkre, a hidratálás miatt. Már sok illatot kipróbáltam, de ezt az alapillatot eddig még nem. Végülis ez a basic Dove. Mostanában rájöttem, hogy legolcsóbban az EF-ben lehet beszerezni, de ott kisebb az illatválaszték. És akkor jöttem rá, hogy ez nem is akkora gond, mert ezt még nem próbáltam és mostanában igyekszem a legegyszerűbb tisztaságillatot választani. De tény, hogy ennek a legkrémesebb az állaga, ami az én száradásra hajlamos bőrömnek kifejezetten előnyös. Most, hogy a férjem tusfürdője elfogyott, ő is ezt nyúlta le nem a virágillatút, ami persze természetes, de amikor nem volt a helyén csalódott voltam, hogy hova lett, mert nem vágytam a virágosra (ami nem annyira sűrű és krémes). Nagyon finom illata van, de tény, hogy fürdés után nem húzod csíkként magad után a szobában. Nekem bejön, főleg azért, mert annyira luxus érzés, hogy ennyire habos és sűrű, mintha egy krém lenne.

NYX Soft Matte Lip Cream

NYX Soft Matte Lip Cream
2019. április 7.

A Zurich a kedvenc rúzsom, amit valaha használtam. Természetes szín, szép textúra, matt végeredmény, könnyen és pontosan lehet vele dolgozni és nem csúszik el. Krémes érzés a szájon, ami kifejezetten kellemes. Imádom ezt a színt! Anmyira természetes! Már a harmadikat fogom venni!