Reebuus

Regisztráció dátuma: 2015. március 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2021. június 8.

Nekem az eddigi legjobb színezett fenyvedom. Tesztelésre nyertem, és boldoggá teszi a reggeleimet 🙂 a natural árnyalat nekem telitalálat, pillanatok alatt beszivodik és csak pudert teszek rá. Nekem csak egy kis egységesítés kell nyáron a színezett fényvédőtől, ezen felul alapozott vagy bb krémet már nem viselne el a bőröm. Sok óra után már fényes a homlokom de nekem bármit használva az lesz, erről nem a termék tehet. A fenyvedelem tokeletes, egy kis piros folt sincs ha ezt mentem fel reggel. Igazán szuper cucc lett, biztosan mindig ott lesz a polcon. Egy kis pipettas tubus vagy pumpas kiszereles nekem kényelmesebb lenne, de ez már csak az én problémám 🙂

Apivita Aqua Beelicious Oil-Free Hydrating Gel-Cream Light Texture

Apivita Aqua Beelicious Oil-Free Hydrating Gel-Cream Light Texture
2021. június 8.

Pixibol jutottam hozza, akkor ismertem meg a markát és azóta is az egyik kedvencem. Eddig mindegyik termek amit próbáltam, szerelem lett. Ez az egyik legjobb arckremem, ami valaha volt. Az illatát imádom, a bőrömnek tökéletes és imádja. Könnyen beszivodik, szépen hidratal és feltolt, a pattanásra hajlamos bőröm igazán szép mióta ez a nappali kremem. Könnyen eldolgozom rajta a fenyvedot és nem veszik össze más kozmetikummal. Biztosan újra veszem és teszek hozza néhány mas Apivita termeket is 😎

Nivea Bronze Effect Body Lotion

Nivea Bronze Effect Body Lotion
2021. június 8.

Úgy emlékszem nyeremény útján jutottam hozza, igaziból megszerettem. Előtte a d betűs márka ugyanilyen testapolojat használtam, ez is hasonló a számomra. Én a labaimra használom minden nap, radirozok előtte, amire nekem kell arra bevált. A lábaimmal nem bírok megbarátkozni ha annyira fehérek, 1-2 árnyalatot ad, nekem elég. A szokásos illat engem nem zavar, néha kicsit tényleg sok tud lenni, nem akar beszivodni, ha túl sokat kenek.

Eucerin Hyaluron Spray

Eucerin Hyaluron Spray
2021. június 8.

Ez egy nagyon jó termék 🙂 egy blogger oldalán láttam, és külföldön sokkal baratibb áron megvettem. Amúgy is használok hyaluron savas terméket, de bagyon szeretem az ilyen permeteket és gondoltam nyárra jó kis plusz lesz és jól esik majd fújkálni. Én most főleg estére használom, toner előtt vagy után, és meg a nedves bőrre viszem fel a további termekeimet. Nagyon szeretem, szuper jó a permet ahogy fúj, és az arcom is nagyon szereti, szépen feltölt, és apró szaraz folt sincs az arcomon. Nyilván ennél is a hosszú távú használat hoz igazán eredményt, de nekem évek óta oszlopos tagja a rutinomnak a hyaluron. Ejszakai krém ala a nyakamra és dekoltázs rá is fújom. Nagyon szeretem, biztosan újra fogom venni.

La Roche-Posay Serozinc

La Roche-Posay Serozinc
2021. június 8.

Mióta egy bloggernel láttam és kipróbáltam, azóta hű társam a polcon 🙂 jó az ára, kellemes használni, jót tesz a bőrnek. Én szeretem a permetet, ahogy fúj, a cink kifejezetten jót tesz az en pattanásra és zsirosodasra hajlamos bőrömnek. Főleg reggel használom, hogy napközben tovább matt legyen az arcom. Nagyon szeretem. Újabban a férjem pattanásos hátát is fújom vele kiegészítő kezelés gyanánt.

Uriage Hyséac New Skin Serum

Uriage Hyséac New Skin Serum
2021. június 8.

Tesztelésre kaptam a termeket, már használom ideje. Nekem pozitívak a tapasztalataim, szeretem az illatát és gyorsan beszívja a bőröm. Néha este néha csak reggel használom, mindkettő bevált. Sok fele termeket használok sok fele hatoanyaggal, de ez határozottan a kedvencek között van. Szép egységes a bőröm, pattanás ritkán jön elő, a többi termékkel is szuperul együttműködik.

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)

Dove Derma SPA Summer Revived Önbarnító Testápoló (Világos és Normál Bőrre)
2016. június 9.
(!)

Most tervezem venni a következőt, nagyon bevált, nekem és Anyának is. Bőrradíros tusfürdő, utána ő és másnapra szuper instant barna bőr :) Nekem nem fogott, nem volt foltos, és nem is kopott foltosan. Jól fog jönni idő hiányban, Nap hiányban és lustaság idején egész évben :D

Dove Derma Spa Uplifted+ Testápoló

Dove Derma Spa Uplifted+ Testápoló
2016. június 9.
(!)

Végre sikerült őt is kipróbálni, a barnító testvére nagyon bejött. Ennek mondjuk jobban odavagyok az illatáért :) ezt is radírozás után szoktam masszírozóval bemasszírozni a problémásabb részekre, ami nekem popsi és comb. A hidratálása jó, nekem tökéletes, és úgy érzem rugalmasabb, teltebb is tőle a bőröm. Jó ideig barátok leszünk úgy érzem :)

Anaconda Szemkörnyékápoló Krém

Anaconda Szemkörnyékápoló Krém
2016. június 6.

Jót jó áron kategória, alverdét cseréltem le erre, sokkal jobban szeretem, könnyű, gyorsan beszívódik, hidratálja a szemkörnyéki bőrt, én ennyit akartam tőle, és ezt hozta. Árban és INCI-ben is szép, újravevős lesz.

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték

Maybelline Color Tattoo Szemhéjfesték
2016. június 6.

Teljes áron nem vettem volna meg azért, hogy teszteljem, így innen szereztem be 2 színt, és jól sikerült a puding próbája :) szép, csillog, tartós, hétköznapra is viselhető, de azért az ára szerintem így is sok :D majd akciósan veszem újra. :) nem pereg, nem folyik el, sietős napon spirállal is klassz sminket csinálnak szerintem :)