regi1995

Regisztráció dátuma: 2015. február 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

dr Wolff Plantur39 Koffeines Sampon

dr Wolff Plantur39 Koffeines Sampon
2018. szeptember 7.

3 hónapos intenzív hajhullásom volt sajnos, amit valószínűleg egy hajfestés okozott. Kipróbáltam többféle hajvitamint, illetve olajokkal ápoltam, ricinus,ayurvedikus készítmények stb, de nem hagyott alább, csak folytatódott a dolog. Ezt a hajhullást úgy kell elképzelni,hogy akár beletúrtam a hajamba, akár fésülés (hajmosást ne is említsem) a kezembe maradt minden esetben 3-4..-10 hajszál biztos. Fájdalommentesen húzogattam ki őket kb egymás után. Úgy voltam vele, hogy akkor jöjjön egy drága sampon, először a Vichy-t néztem,de kevesebb jó véleményt írtatok oda, mint ehhez. Így megvásároltam. Na most a helyzet az,hogy még mindig hullik a hajam,de nem eszméletlen mennyiségben. Hajmosásnál már maximum pár szál, napközben elenyésző mennyiség. Tehát a termék tud valamit, ami nagyon nagy öröm nekem. Emellett használom a fehér tubusos tonikot is,és mellette szedem a hairburst tablettát.
Sokat köszönhetek ennek a terméknek. (Y) ment az 5 csillag

Cien Professional Oil Care Balzsam Makadámia Olajjal

Cien Professional Oil Care Balzsam Makadámia Olajjal
2018. július 30.

szuperjó hajpakolás, imádom az illatát, extra olcsó, és NAGYON-NAGYON puha lesz a hajam. Remélem a flakon végére is hozza az eddigieket :)

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2018. július 29.

Semennyire nem győzött meg, két hónapig szedtem, de se híre,se látszatja a szebb,egészségesebb,hosszabb hajnak. Hiába csomagolnak a megrendelés mellé egy szórólapot,ha felteszem videóba,hogy meggyőzött, adnak jutalmul 3 dobozzal...Nem lesz attól még jobb,max eladhatóbb. Bukta.

Organix Renewing Argan Oil Of Morocco Conditioner

Organix Renewing Argan Oil Of Morocco Conditioner
2018. július 29.

Számomra ez egy nem sokat érő termék. Nagyon drága kezdjük azzal, hiába 380 ml, de ha szárít, akkor lehet egy Liter is, nem fogom tudni elhasználni. Emellett büdös (az én orromnak nagyon), nem ápol kellően, sőt, már az első használat után úgy nézett ki a hajhosszam, hogy rá sem ismertem, egy szénakazal volt a hajam helyén.

Hairburst Hajnövesztő Vitamin

Hairburst Hajnövesztő Vitamin
2018. július 29.

UD: 3 hónap pipa, és csalódnom "kellett"...tehát a hajam állapota szálkás és kusza, 3 hónap vitamin mellett, amit nem is értek, nem nőtt gyorsabban, mint szokott, tehát kár ragozni a szót. Nem használt, és még piszokdrága is.

15. napnál járok.
A hajam állapota a kúra előtt: sprőd, száraz, kusza, gubancolódós, az alja szőkített, a teteje természetes szőke.
A hajam állapota jelenleg: látványosan hosszabb, főleg a frufrumon látni a változást, 15. nap előtt az államig, most majdnem a vállamig leér. Egészséges, tömött, selymes, már balzsamot sem kell rátenni hajmosásnál, a hajmosást követő másnapon is gyönyörű, a fényéről nem beszélve. Updatelek,ha a kúra végéhez értem. Én a kapszulát szedem.
Hátrány: a kapszula nagysága, íze, ára.
Előny: tényleg használ, gyors eredményt érsz el vele látványosan.

Alverde Kókusztejes Hidratáló Sampon

Alverde Kókusztejes Hidratáló Sampon
2018. július 23.

Szerintem megtaláltam magamnak A(!) sampont. Nagy kókusz-mániás vagyok, és végre egy olyan illat a bio termékek között, aminek csodálatos kókusz illata van. Állagban is kissé kellemesebb, mint az eddigi alverdék, nem az a gumis,hanem krémesebb. Jól tisztít, de tényleg igaz,ami a tubuson van, lemosást követően puha volt a hajam. Zsirosodáson nem segít, bár nem is ígéri, de tiszta samponoknál ez is be szokott jönni. Valóban igénybe vett hajra találták ki és alkották meg, mert segít! Balzsamot/pakolást ugyan igényel, de ahhoz képest, hogy ez egy natúr sampon, tökéletes az irány.

Kérastase Nutritive Masquintense

Kérastase Nutritive Masquintense
2018. február 26.

Nagyon luxustermék, ezt már az ára is mutatja, de már régóta ki szerettem volna próbálni, és most be is szereztem. Az illatáért oda vagyok, és szerencsére a hajamban is sokáig érződik. Amit tud: regenerál, puhít, lágyít, selymesít stb... Nekem még tényleg nem volt ilyen hajpakolásom, pedig már évek óta próbálgatok mindenfélét. Gyanús, hogy ha mást nem is, de a pakolást most már a márkától fogom beszerezni.

aussie Miracle Moist Sampon

aussie Miracle Moist Sampon
2018. február 26.

Nekem ez a termék abszolút egyes kategória. Az illatát félre tudnám tenni, de nekem ez a rágógumi illat iszonyat büdös.
De ellene szól még az is,hogy bár elvileg regenerál,hidratál, inkább szárít, zsírosít és viszket is a fejbőr tőle. Abszolút pénzkidobás volt számomra.
Normál állapotú hajam van, amire szeretek oda figyelni, ezért választok olyan terméket, ami regenerál, de ez fordítva teszi a dolgát. Kézmosónak jó lesz,csak annak meg drága. :)

Nu Skin Renu Hajpakolás

Nu Skin Renu Hajpakolás
2017. január 21.

Sajnos csalódás. Elhasználtam egy dobozzal, de csupán eleinte hozta a "hűha" hatást. vagy csak én képzeltem bele, mert nagyon akartam, hogy hasson. sajnos annyira nem használt, hogy még jobban tört a hajam, mint előtte. Így vágatnom kellett, amit nagyon nem terveztem.

Schwarzkopf Gliss Kur Oil-In Sampon Rózsaolajjal

Schwarzkopf Gliss Kur Oil-In Sampon Rózsaolajjal
2016. december 31.

A gliss kur-tól megszokott iszonyú parfümösséget és a szinte kenőcsös állagot ez most totálisan meggyalázza. SZERENCSÉRE, merthogy valami isteni ez a visszafogott,mégis határozottan rózsás illat, ami 1-2 napig kitart. Az állagát imádom, alapból nem vagyok ilyen "tiszta" sampon párti,de ha vn benne olaj,akkor ezeket preferálom. Nagyon jól tisztítja a hajat és nem is törik tőle, mint a használata előtt.