Regi84

Regisztráció dátuma: 2015. január 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. január 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Sisley Hair Rituel Értékes Hajolaj

Sisley Hair Rituel Értékes Hajolaj
2019. augusztus 11.

Semmi extrát nem tud... sima hajolaj, kb a 4-5 ezer forintosokkal van egy szinten. Nem venném újra.

L'Oreal Professionnel Série Expert Inforcer Sampon

L'Oreal Professionnel Série Expert Inforcer Sampon
2019. augusztus 11.

Kb két hónapja használom. Nagyon szépen tisztít, nem zsírosít, nem irritál. Szebb tőle a hajam.

Bioderma Photoderm Bronz Olaj SPF30/UVA17

Bioderma Photoderm Bronz Olaj SPF30/UVA17
2019. augusztus 11.

Egyfelől nagyon jó, nem égtem le de szépen barnultam tengerparton. Szerintem a vizet is elég jól bírja,de a pumpája katasztrófa... kb a felénél már nem működött így öntögetni kellett. Ennyi pénzért elvárható, hogy használható is legyen.

Biotherm Blue Therapy Serum-in-Oil

Biotherm Blue Therapy Serum-in-Oil
2019. augusztus 11.

Nagyon meggyőzött! 10 ml-es mintám volt, ezt elhasználtam, nagyon szépen hidratál, kellemes állaga van, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. ANR serum helyett ezt fogom ezentúl választani.

Lancôme Monsieur Big Mascara

Lancôme Monsieur Big Mascara
2019. április 12.

A vélemények alapján semmi jóra nem számítottam, de a szokásos Chanel spirálom elfogyott és otthon találtam ebből egy minit. Meglepődtem, mert egyáltalán nem rossz, sőt kifejezetten szép, ívelt hosszú pillákat csinált. Annyira nem a dúsítás az erőssége, de nem is baj, hogy nem lesz az egész egy nagy összeragadt póklábas valami a vége. Sajnos a Lancome illatanyagára allergiás a szemem, de ha ez nem lenne szívesen használnám.

Chanel Le Volume Révolution De Chanel Mascara

Chanel Le Volume Révolution De Chanel Mascara
2019. március 14.

Aki szerette a régit ezt meg ne vegye! Iszonyat csalódás, az elején elment, de akkor se volt semmivel jobb mint az elődje, aztan kezdett összeállni, ok ezt is megszoktam bár később, szokásosan 1-2 csepp szemfestéklemosó bele, de nem csinált vele semmi. Slussz poén az egészben, hogy a tubus oldalára folyton kimegy egy csomó festék???? Ami szerintem nagyon gagyi ennyi pénzért. Kenődik is, nem is dúsít rendesen. Kuka... remélem az eredetit nem fogjak kivonni a forgalomból mert ennél az essence is jobb....

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude SPF19

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude SPF19
2019. március 7.

Nagyon nagyon jó alapozó. Természetesen közepesen fed, nagyon konnyű eldolgozni és matt. Sok highend alapozóm van, de két hete csak ezt használom mióta megvan.

Maybelline Make-Up Dream Cushion

Maybelline Make-Up Dream Cushion
2019. január 16.

Szerintem ez nem egy jó alapozó. Kb sehogy se lehet egységesen felvinni, a száraz részeken iszonyú foltos lesz, máshol maszkos. 5 óránál többet nem bír, estére kb a fele már a lemosás előtt lejön. Igazából arra vettem, ha nincs kedvem full sminkben lenni akkor egységesítse valami a bőrömet de ez katsztrófa. Elhasználom aztán el is felejtem, hogy ilyet valaha kéne venni.

dr. Organic Pórustisztító Arcpakolás Aktív Szénnel

dr. Organic Pórustisztító Arcpakolás Aktív Szénnel
2019. január 16.

Ki akartam próbálni egy fekete maszkot, első sorban az ára miatt vettem ezt. A Clinique hasonló maszkja kb beszerezhetetlen és 10 ezer felett van... Eddig kétszer használtam, elsőre nagyon szárította a bőröm mert sokaig hagytam rajta, másodszorra tanultam belőle. Csak a mitesszerea részekre teszem fel, szépen tisztít, talán kevesebb is van.. Még adok neki időt de eddig majdnem hozza amit vártam

Mixa Atopiance Tusolóolaj

Mixa Atopiance Tusolóolaj
2019. január 15.

A testápolóval együtt használom. Télen mindig nagyon száraz a bőröm, úgyhogy örülök, hogy erre rátaláltam. Nyárra valószínű visszatérek valami finom illatos tusfürdőre.