Regina59

Regisztráció dátuma: 2014. július 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2014. július 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)
Korcsoport: >54

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Light
2018. december 1.

Ez is könnyed állagú, gyorsan beszívódó, kitűnően hidratáló szérum. Megfizethető áron egy szuper hatású hyaluron szérumot kapunk!

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2018. december 1.

Nagyon örültem, amikor megérkezett, nagyon jól hidratál, azonnal beszívódik, nincs ragacsos utóérzet a bőrön. Az ára szerintem mindenkinek megfizethető.Könnyű állagú, gyorsan beszívódó, kitűnően hidratáló szérum. Csak ajánlani tudom, mert kiváló!

Geek & Gorgeous Calm Down

Geek & Gorgeous Calm Down
2018. december 1.

Ez a hámlasztót is nyugodtan használhatják az érzékeny bőrűek. Nagyon kíméletes a bőrhöz, folyékony állagú, a tonik után használom,nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe, nem csíp, nem irritál. Elégedett vagyok a termékkel.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2018. december 1.

Ezt a hámlasztót is nagyon szeretem. Érzékeny, rosaceás bőröm jól tolerálja. Tetszik a folyékony állaga,szinte azonnal beszívódik felkenés után. Este használom a tonik után. Elégedett vagyok a termékkel!

Dr. Konopka's Regeneráló Testápoló Balzsam

Dr. Konopka's Regeneráló Testápoló Balzsam
2018. szeptember 27.

Halványsárga színű, tömörebb állagú,kb., mint a shea vajé. Kézmelegtől egyből olvad. Igazi őszi-téli testápoló balzsam. Illata gyümölcsös, kellemes. Állaga miatt a mélyebb bőrréteget is eléri, hidratálja, puhítja. egész testre, kézre, lábra alkalmazható.

Dr. Konopka's Bőrmegújító Lábkrém

Dr. Konopka's Bőrmegújító Lábkrém
2018. szeptember 27.

Szerintem gyógynövényes illatú, lágy textúrájú, gyorsan beszívódó lábápoló. Színe: rózsaszín. A benne lévő málnakivonatnak és a homoktövis olajnak és egyéb gyógynövénynek köszönhetően jól hidratál és ápolja a lábat.

Dr. Konopka's Nyugtató Testápoló Krém

Dr. Konopka's Nyugtató Testápoló Krém
2018. szeptember 27.

Szép lila színű,könnyed állagú testápoló krém. Nyáron kiváló, gyorsan beszívódó. Hidratáló és ápoló hatása kiváló, nem hagy ragacsos érzetet.

Natics Hydra-N L'Air Hialuron Szérum 4% PHA-val

Natics Hydra-N L'Air Hialuron Szérum 4% PHA-val
2018. szeptember 27.

A nyár egyik sláger termékével nagyon elégedett vagyok! Kellemes illat, gyors beszívódás jellemzi, plusz a benne lévő 4% PHA enyhén hámlasztva, gyengéden távolítja el az elhalt hámsejteket. Nagyon jól hidratálja a bőröm. Bár a nyárnak vége, de hidratálóként továbbra is használom! Használata mellett semmiféle irritációt nem tapasztaltam! Ajánlom a terméket mindenkinek!

Natics Claire Faggyúcsökkentő Szérum

Natics Claire Faggyúcsökkentő Szérum
2018. szeptember 27.

Nekem érzékeny, rosaceás bőröm van. Magas niacinamid tartalma és azAlgaCink komplex nagyon jó hatással van rá. Nagyon kellemes az illata, gyorsan beszívódik. Pigmentfoltokra is kiváló, hatékony. Jól hidratálja, ápolja, védi a bőröm. A túlzott verejtékezés miatt vásároltam meg, mert a kánikulában ezt is szabályozta. Szóval több problémát is megold egyszerre! Nem bántam meg, hogy megvettem! Ebben a termékben is a kiváló Natics minőséget kaptam! Aki teheti próbálja ki, nem fog benne csalódni!

Farfalla Bio Aloe-Shea Öregedésgátló Ápolókrém

Farfalla Bio Aloe-Shea Öregedésgátló Ápolókrém
2018. január 23.

Az illata nekem megfelelő, enyhe. Nagyon jó kis arckrém, megfelelően hidratál, ápol, gyorsan beszívódik. Egy gondom van vele, alig akar a tégelyből kijönni, ami bosszantó. Az ujjam elfárad mire nagy nehezen kipréselődik egy adag krém, de ez nem a krém hibája. A krémmel elégedett vagyok.