regina92

Regisztráció dátuma: 2012. május 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Szemfestéklemosó Balzsam Körömvirággal

Alverde Szemfestéklemosó Balzsam Körömvirággal
2015. július 1.

Ez a legkedvencebb szemfestéklemosóm. Nagyon kellemes az illata, de nem túl hivalkodó és abszolút nem csíp. Bár ha sok festék van a szememen, akkor többet használok el belőle, de még így is sokáig kibír. Ajánlom kipróbálni, már csak a kiváló összetevőkért :-)

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal
2015. július 1.

Kb. 2 hónapja használom és eddig tetszik, amit ígér, azt be is tartja = jól hidratál. Nem mondom, hogy csodaszer, de ár/érték arányban verhetetlen. Ajánlom kipróbálni.

Alverde Szemkörnyékápoló Szérum Gojibogyó Kivonattal

Alverde Szemkörnyékápoló Szérum Gojibogyó Kivonattal
2015. június 25.

Sajnos én nem vettem észre nagyobb változást a használat során, szinte olyan, mintha nem kennék a szememre semmit. Azt hiszem nem veszem újra. 2 csillagot kap tőlem a szép összetevőkért és a praktikus kiszerelésért. Aki akarja, nyugodtan próbálja ki, talán másnál beválik :-)

Gosh Kajal Kohl Szemceruza

Gosh Kajal Kohl Szemceruza
2015. június 15.

En ket darab ceruzat is beszereztem, de sajnos azt kell mondanom, hogy felesleges penzkidobas volt szamomra. A tartasa nulla, nagyon maszatolodik, abszolut nem tartom tartosnak. Csak azert kap tolem 2 csillagot, mert szepek az arnyalatok.

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire

Bioderma Sébium H2O Solution Micellaire
2013. szeptember 21.

Hát nem is tudom, minden nap lefekvés előtt használom már fél éve is, de a mitesszerek-et nem távolította el az orromról, és itt ott egy pár kicsi pattanás is előbukkan. Mintha nem tisztítaná rendesen le a bőröm.. Bár az illata kellemes és jól mattít, azt hiszem majd váltok és kipróbálok valami mást.

Már nem használom ezt a terméket, az utolsó hetekben abszolút nem használt a pattanások ellen, lecseréltem másra, így jobb.

Gosh BB Krém

Gosh BB Krém
2013. szeptember 21.

Alapból nem szeretem az alapozókat, mert nehéznek találom mindegyiket és tömítik a pórusaim, ezért használok csak BB krémet, pontosabban ezt az egyet. Nagyon kedvelem, újraveszem majd, mattít, a feédes közepes, a nagyobb pattanásokra plusz korrektort teszek, úgy tökéletes, egyenletes marad a bőrfelszínem és nagyon üde és szép marad az arcom :) ajánlom kipróbálni csajok.

Balea Mangós Kézkrém

Balea Mangós Kézkrém
2013. június 24.

Nekem nagyon bejött ez a kézkrém, nagyon kedvelem, jó az illata és az állaga is, nem hagy maga után rossz érzést a kézen (csúszós vagy ragadós) és az ára is szuper :) Ajánlom!

Alverde Szemránckrém Szemvidítófű- és Körömvirág-kivonattal

Alverde Szemránckrém Szemvidítófű- és Körömvirág-kivonattal
2013. június 24.

Ez az első szemkrémem, még csak 21 éves vagyok, de el kellett kezdenem használni ilyet, mert eléggé nagy szemkarikáim vannak és egy két ráncom is van, anyumtól örököltem sajnos. Látni, hogy reggel amikor felkelek, valamennyire szebb a bőr a szemem alatt, olyan puhább és a ráncok is fel vannak töltve. Amit ígér, azt meg is kaptam és nagy plussz, hogy sok jó dolog van benne.

Essence Long Lasting Szemceruza

Essence Long Lasting Szemceruza
2013. június 24.

Nekem a "hot chocolate" árnyalat van meg és az itteni jó vélemények alapján vettem meg, nekem bevált, ez az eddigi legjobb szemceruzám, igazán elég sokáig kibír a szemen, bár azért a nap végére kicsit elkenődik, de ez szerintem természetes. Nálam 5 csillagot ér.

Avon Ideal Flawless Korrektor Stift

Avon Ideal Flawless Korrektor Stift
2013. június 24.

Az állaga szerintem jó és a szín is, jól is fed, de nem marad sokáig felkenés után... nálam 2-3 óra után semmi jele az arcomon, többet nem veszem meg. Valami más termékkel próbálkozom.