regisha

Regisztráció dátuma: 2018. június 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Uriage Hyséac 3-Regul Színezett Krém SPF30

Uriage Hyséac 3-Regul Színezett Krém SPF30
2020. február 6.

Csak patikából beszerzett termékmintát használtam el, de nekem nem jött be sajnos. Tovább zsírosította az amúgy is zsíros bőrömet, és a fedése sem volt szép, illetve nagyon könnyen letörlődött (orrfújásnál már a zsepin láttam a felvitt adagot). A színárnyalat sem passzolt hozzám, úgyhogy meg sem vettem a teljes mennyiséget.

Uriage Hyséac 3-Regul Krém

Uriage Hyséac 3-Regul Krém
2020. február 6.

Zsírosodásra hajlamos bőrömre nekem nagyon bevált, én nagyon szeretem. Nem mondom, hogy nincs mellette 1 db pattanásom sem, de jelentősen csökkenti a pattik mennyiségét, és segítségével a meglévők sokkal gyorsabban eltűnnek. Minden nap szoktam használni, van, hogy reggel+este is, attól függően, mennyire durva a bőröm. Nem szárít, és könnyű felvinni. Az illata nekem picit erős, és az ára lehetne olcsóbb is. De régóta kerestem közép-árkategóriás, jó minőségű terméket, és ezzel megtaláltam, így 5 csillagot kap tőlem. Már többször újravettem, és sokszor a termékcsaládhoz tartozó sminklemosóval szoktam együtt használni (annak viszont nagyon jó illata van!).

The Body Shop All-In-One Alapozó és Kompakt Púder

The Body Shop All-In-One Alapozó és Kompakt Púder
2020. február 6.

Kombinált, zsírosodó bőrre nagyon bevált nálam! Régóta kerestem olyan alapozót, ami szépen fed, ugyanakkor nem zsírosít. Én alapvetően alapozóként használom. Vagy benedvesített alapozóecsettel szoktam felvinni, vagy arckrémre teszem rá száraz ecsettel. A hatása a nap folyamán nyilván csökken, de számomra így is teljesen jó. Nekem megéri, hogy bár a fedése nem 100%-os, de cserébe a bőrömhöz kíméletes. Már 2-szer újravásároltam (és még újra is fogom). Amit kicsit sajnálok, hogy a tükörrel+tartóval együtt kell megvenni minden alkalommal a terméket, ez így se nem környezet-, se nem pénztárcabarát. A tükröt én nem tudtam kihasználni eddig, ha pedig a szivaccsal vittem fel a terméket, nagyon sok elpazarolódott és gyorsan elfogyott. Az ára miatt levonok egy csillagot, de ettől eltekintve én imádom.

Yves Rocher Hydra Végétal 24H Intenzív Hidratáló Gél Krém

Yves Rocher Hydra Végétal 24H Intenzív Hidratáló Gél Krém
2020. február 6.

Az enyémhez hasonló kombinált, zsíros arcbőrre én maximum télen javaslom, és maximum kis mennyiségben. Nekem szokott pici pattanásokat csinálni, ha nem bánok csínján a mennyiséggel, de száraz bőrűeknek gondolom nincs ilyen problémájuk. Az illata nekem fura, túl erős, de az állaga kellemes és könnyen felvihető. Újra nem venném, az én bőrtípusomra ebben az árkategóriában találni jobb hidratálószert.

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém Bőrhibák Ellen

Yves Rocher Sebo Végétal Arcápoló Zselés Krém Bőrhibák Ellen
2020. február 6.

Az én kombinált, zsírosodásra hajlamos (de vízhiányos) arcbőrömre nagyon jó hatással van ez a krém. Nem zsírosít, viszont hidratál, és én nagyon imádom az illatát. Szoktam rá sminkelni is. Nekem ez újravevős, bár az ára kicsit húzós, de akciót sokszor ki lehet fogni.

Yves Rocher Tisztító Sampon Csalánnal

Yves Rocher Tisztító Sampon Csalánnal
2020. február 6.

Az újabb változatát használom, de eddig nem túl meggyőző. Alapvetően nagyon gyakran mosnom kell a hajam zsírosodás miatt, ezért reméltem, hogy a termékkel majd megszűnik a problémám. DE sajnos én nem észleltem semmilyen pozitív hatását. Még adok neki néhány esélyt, hátha.. Nekem az üzletben azt mondták az eladó hölgyek, hogy 5 napnál gyakrabban ne használjam a hajamra. Öt napot meg nem nagyon bír ki a fejem, a termékkel sem.. :D Újra nem venném.

Yves Rocher Sampon Városi Hatások Ellen

Yves Rocher Sampon Városi Hatások Ellen
2020. február 6.

Az üzletben ajánlották nekem az eladók, a zsírosodó, 3-naponta hajmosást igénylő hajamra. Ódákat zengtek erről a termékről, így megvettem. Megbántam, mert így már 2 naponta moshatom a hajam.. Én sajnos nem tapasztaltam semmi tisztító, pozitív hatását, a fejbőrviszketést sem tudta legyőzni. (Pedig többször kipróbáltam, hátha idővel beválik.) Egyedül az állaga tetszett, kevés elég belőle és könnyen habzik. De nem ezért vettem. Lehet, hogy csak az én hajam reagál rá rosszul, mindenesetre zsírosodásra hajlamos hajra én nem ajánlanám.

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál

Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál
2018. június 7.

Egyszer ajándékba kaptam az üzletben, azóta már harmadszorra veszem újra. Szépen kiemeli és dúsítja a pillákat, látványos a különbség mikor felkenem. Ráadásul tartós is, nem folyik le a szememről, sokszor még zuhanyzás+sminklemosó használata után sem jön le teljesen, amit én pozitívnak tartok. Semmi rosszat nem tudnék mondani róla, abszolút megéri az árát, főleg, ha yves rocher kuponnal veszi az ember, illetve elég sokszor van akcióban is.