ReiraShiver

Regisztráció dátuma: 2016. november 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Biovanne Szépségvitamin Plus

Biovanne Szépségvitamin Plus
2018. január 16.

Nekem eddig nagyon bejön. Barátnőm unszolására vettem meg, és azóta nem törnek be a körmeim, kevésbé hullik a hajam, és úgy látom az arcom is szebb lett. :) Nekem bevált.
Update: Pár napja hagytam abba. Sokan azt írták az abbahagyása után hirtelen kipattogtak, stb... Eddig nekem semmi problémám nem lett tőle. Úgyhogy meg vagyok elégedve :D

Fenty Beauty Match Stix Matte Skinstick

Fenty Beauty Match Stix Matte Skinstick
2018. január 16.

Végre sikerült beszereznem az eredetit. Először egy fake terméket kaptam eredeti címszó alatt, így azt inkább elajándékoztam, és vettem egy eredetit. Teljesen más, mint a fake társa. Mattra szárad, púder hatása van, könnyen kenhető, habár sajnos egyel sötétebbet vettem, mint kellett volna, így ez nyári lesz, később talán beszerzem a világosabb változatát is. Mindenesetre teljesen meg vagyok vele elégedve. Sok termék van benne, a felirat szépen csillog, nagyon "drága" hatást kelt, tetszik. :)

Ebelin Professional Alapozószivacs Duo-Hatással

Ebelin Professional Alapozószivacs Duo-Hatással
2018. január 6.

Én nem alapozóhoz használom, így meg vagyok vele elégedve. Kicsit furcsa, hogy két oldala van, mindig figyelnem kell melyiket fogom.

Ebelin Fültisztító Pálcika

Ebelin Fültisztító Pálcika
2018. január 6.

Szeretem, mert ennél legalább nem "mállik" le a végéről a vatta :)

Ebelin Professional Alapozó és Púderecset

Ebelin Professional Alapozó és Púderecset
2018. január 6.

Én mindig csak a púder részét használom, de nagyon szeretem. szépen teszi a dolgát, nem nehéz vele dolgozni :)

Ebelin Vattakorong Selyemkivonattal

Ebelin Vattakorong Selyemkivonattal
2018. január 6.

Nem a kedvencem, de nem szöszöl annyira mint sok másik társa. :)

NYX Butter Gloss

NYX Butter Gloss
2018. január 6.

Ragadós, lip liner nélkül "folyik" maszatol, és kényelmetlen érzés. Lehet, hogy túlzottan hozzászoktam a matt rúzsokhoz, de nagyon nem lett a kedvencem. spice cake árnyaltban volt meg azt hiszem. Gyorsan tovább adtam rajta.

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora
2018. január 2.

Lámpával használható csak, mert nehezen szárad. A színe amúgy nagyon szép. :)

Jeffree Star Cosmetics Summer Chrome Collection Lip Ammunition

Jeffree Star Cosmetics Summer Chrome Collection Lip Ammunition
2018. január 2.

Nekem a skin tight tetszett nagyon, viszont élőben borzasztóan pink (nekem). Egyáltalán nem nude, és szörnyen áll a barna hajammal, bár biztos jól megy a szőke hajhoz, úgyhogy én nagyon átverve éreztem magam vele. Szerencsére Thick as thieves már sokkal jobban tetszett. Élőben kicsit vörösesebb, nem barnásabb, de tetszik :)

Yves Rocher Meseerdő Gyümölcsei Kézápoló Krém

Yves Rocher Meseerdő Gyümölcsei Kézápoló Krém
2018. január 2.

Nem volt drága, gyorsan felszívódik, kellemes az illata, csak hamar elillan. Azért a body shopos kézkrémemhez képest gyorsna múlik a hatása. Árkategóriához képest azért nem rossz :)