ReiraShiver

Regisztráció dátuma: 2016. november 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 17.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

ColourPop Ultra Matte Lip

ColourPop Ultra Matte Lip
2018. január 1.

Egy mini triot vettem, nagyon tetszik mind a három. A matt a kedvencem, gyönyörű nude és nem maszatol, tartós, egyszerű felvinni és a második réteg se olyan feltűnő, ha javítani kell. :)

Jeffree Star Cosmetics Holiday Glitter Collection Velour Lip Scrub

Jeffree Star Cosmetics Holiday Glitter Collection Velour Lip Scrub
2018. január 1.

Lemon icebox cookies lipscrubomnak nagyon erős illata van, szerencsére finom, és valóban olyan, mint egy citromos süti :D Ajánlom. :)

Jouer x Jeffree Star Sweet Tooth Long-Wear Lip Topper

Jouer x Jeffree Star Sweet Tooth Long-Wear Lip Topper
2018. január 1.

Imádom az édes illatát, és nagyon szép halvány rózsaszín színe van magában is. Sose viseltem másik rúzson, csak magában. Szinte megenném. Véletlenül kettőt kaptam beautybay rendelésemkor, azért eléggé örültem neki. Nagyon szépen csillog. :)

Jeffree Star Cosmetics x Manny MUA Skin Frost - Uranus

Jeffree Star Cosmetics x Manny MUA Skin Frost - Uranus
2018. január 1.

Nagyon szeretem. Először summer snowconet akartam megvenni, de addig húztam halasztottam, hogy inkább ezt a collabot vettem meg. Szerintem nagyon megérte. Imádom ezt a highlightert. Pigmentált, könnyen kenhető. Semmi olyan problémám nem volt vele, hogy esetleg "kréta" hatása lenne. :) Csak ajánlani tudom.

Jeffree Star Cosmetics Velour Lip Scrub

Jeffree Star Cosmetics Velour Lip Scrub
2018. január 1.

Meg volt a pumpkin spice latte, de nem jött be az illata, így tovább adtam. Mojito viszont a kedvencem, pedig még az első kiadás van meg :D Legjobb. Vicces, mert az 5 lipscrubom közül a családban mindenki szerint az a legjobb amit én annyira nem kedvelek :) Végül is hatásos, ez a lényeg. Oh, és finom ;)

Jeffree Star Cosmetics x Manny MUA Velour Liquid Lipstick

Jeffree Star Cosmetics x Manny MUA Velour Liquid Lipstick
2018. január 1.

I'm Shook és Daddy is megvan, de nekem Im Shook kicsit túl piros. :( Daddy meg sötét barna, kb mint a family collabból Delicious. Emiatt eléggé szomorú vagyok, pedig amúgy jók nagyon :)

Jeffree Star Cosmetics Summer Chrome Collection Velour Liquid Lipstick

Jeffree Star Cosmetics Summer Chrome Collection Velour Liquid Lipstick
2018. január 1.

Flamboyant kicsit nehezen kenhető, de az illata nagyon jó. Calabasas sokkal pinkesebb, mint vártam. :D Amúgy nagyon szeretem őket.

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick

Jeffree Star Velour Liquid Lipstick
2018. január 1.

Imádom a Jeffree rúzsokat. "Sajnos" elég sok van, legalábbis soknak tűnik. Pink cap Androgyny, az egyik kis kedvenc. Daddy, I'm Shook a Manny collabból, Delicious, Nathan a Family collabból. (Nathan a kedvencem az összes rúzsom közül, imádnivaló a színe, és tartós) Calabasas és Flamboyant (Flamboyant eléggé nehezen kenhető, de az illata kárpótolt.) És az új glitter collectionból Poinsettia. Poinsettia színe hihetetlen, matt mégis metálos, nem maszatol, könnyen kenhető, gyönyörű! :) Mindet csak ajánlani tudom :)