ReiShiltenphie

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Incandessence Izzadásgátló Golyós Deo

Avon Incandessence Izzadásgátló Golyós Deo
2020. június 20.

Ha én ezért pénz adtam volna ki nagyon utálnám magam. (ajándékba kaptam) Ez a valaha volt legszörnyűbb izzadásgátló. Az illata pocsék, főleg miután leizzadok, és én bizony leizzadok nyáron a melegben akkor is ha nem mozgok. Pedig azt a célt kéne szolgálnia, hogy ne haljon meg senki az izzadságom szagától, erre még rá is tesz egy lapáttal. Az meg csak ráadás, hogy szinte meg se szárad miután felkentem magamra, aztán így felvenni egy felsőt magamra nem kellemes, meg még a ruhán is látszik.

Adidas Control Ultra Protection Cool & Care Izzadásgátló Dezodor

Adidas Control Ultra Protection Cool & Care Izzadásgátló Dezodor
2020. június 20.

Izzadós vagyok és nekem ez nem volt a legjobb választás, sajnos. Az illata se igazán tetszik. Meleg napokon olyan mint ha nem is használtam volna. Eléggé csalódott vagyok, viszont itthoni edzésekhez elhasználom, mert nem akarom kidobni.

PocketPop Kézfertőtlenítő Zselé

PocketPop Kézfertőtlenítő Zselé
2020. június 20.

A tesómtól kaptam, magamtól nem vettem volna meg mert van egy kedvenc márkám és azt használom. Viszont ez is nagyon szuper. Imádom az illatát, és a kisebb zsebekbe is bele tudom tenni ami nagyon jó mert nem kell az egész táskám átkutatni a kézfertőtlenítőért. Ez leginkább a hosszú vonatutaknál hasznos mert az IC-k mosdója után nem szívesen nyúlok a cuccaimhoz. Nekem a Lollipop-os van meg, amint elhasználtam veszek még. Ha jól tudom a Dm-ben ehhez a fajtához lehet kapni azokat a cuki tartókat is.

Helia-D Classic Intenzív Hidratáló Testápoló Extra Száraz Bőrre

Helia-D Classic Intenzív Hidratáló Testápoló Extra Száraz Bőrre
2020. április 21.

Másodszorra veszem már meg, lassan elfogy a második is. Nagyon szeretem ezt a testápolót, rettenetesen száraz a bőröm és ez helyre teszi. Sajnos kicsit unom már az illatát és annyira nem is jött be, legközelebb nem ezt fogom venni, de mindenképpen fogok még venni belőle.

Avon Naturals Teafa és Uborka Arcmaszk

Avon Naturals Teafa és Uborka Arcmaszk
2020. április 21.

Annyira örülök, hogy ajándék volt. Szeretem a lehúzhatós arcmaszkokat, feltéve ha le tudom húzni. Ezt kapargatni kell az arcomról mert máshogy nem jön le. Nem is hidratál, nem lesz puhább a bőröm tőle, bár nem is szárítja. Az illatával nekem nincs bajom, egészen kellemes.

Avon Anew Ultimate Gold Lehúzható Arcmaszk

Avon Anew Ultimate Gold Lehúzható Arcmaszk
2020. április 21.

A lehúzhatós maszkokat imádom a legjobban. Ajándék volt, magamtól biztos nem vettem volna meg. A színe nagyon tetszik. Nem lett tőle a bőröm se szebb, se puhább. Én kétnaponta használom, lassan el is fog fogyni. Van mellé még egy Avonos arcmaszkom amit iszonyatosan rossz leszedni, szétszakadozik és le kell kaparnom az arcomról, ez az arany maszk viszont könnyen lejön, de ennyi amit pozitívumként tudok mondani róla, mert az árát azt nem éri meg.

Lush Ro's Argan Testkondicionáló

Lush Ro's Argan Testkondicionáló
2020. március 16.

Az illatával nem volt kibékülve eleinte, de mostanra megszerettem. Nagyon puha lesz tőle a bőröm. Imádom használni, a szoba is megtelik az illatával mikor magamra kenem, mert főként sima testápolóként használom. Viszont mint írták már előttem, nagyon húzós az ára, sajnos. Őszintén szólva, nem szívesen adok ki ennyi pénzt érte, annyiból jobb ez mint a fele ennyibe kerülő termékek ( amiktől ugyan ilyen puha lesz a bőröm) hogy ez natúr.

Nature Box Avokádó Testradír

Nature Box Avokádó Testradír
2019. november 8.

Meglepődve olvastam ezt a sok negatív tapasztalatot. Én egy ideje kiakartam a márkát próbálni, de sokalltam az árát mert mi van ha mégsem jó. Ezt a terméket sikerült akciósan megvennem. Az illatában kellemeset csalódtam, fantasztikus, nagyon szeretem. Én puhábbnak érzem a bőrömet tőle, rendesen leradíroz. Használtam ennél sokkal rosszabbakat már és jobbakat is. De radíroz, jó az illata és natúr. Utóbbi miatt engem kilóra megvett ez a testradír. Kb a felét elhasználtam már, és amint a többi radírom is elfog fogyni, biztosan újraveszem.

Star Nature EDT Rágógumi Illattal

Star Nature EDT Rágógumi Illattal
2019. szeptember 25.

Tinikorom kedvenc parfümje volt, nagyon sokféle illatú parfümöt kipróbáltam ebből a márkából. Nagyon olcsó parfüm de ehhez képest erős az illata, talán túl erős is? Eszméletlen parfümfelhőt húz maga után aki használja, néha úgy megtud csapni az illata tömegközlekedésen. :D Nekem már fáj tőle a fejem sajnos. Még van egy szinte teli üveggel itthon a vattacukrosból, nincs szívem kidobni.

Avon Dreams Deo Spray

Avon Dreams Deo Spray
2019. szeptember 25.

Olvastam a kommenteket és meglepett, hogy valaki izzadásgátlónak hitte. Régen egy csomó ilyet használtak a mamámék mint parfüm, a boltokban tucatszám lehetett kapni ehhez hasonlókat. Ennek nem rossz az illata, bár hamar elillan, nem is használom gyakran és akkor is itthon. Ruhára fújom, a bőrömre nem tenném mert alkoholos.