ReiShiltenphie

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Balea Melone Wasserspray

Balea Melone Wasserspray
2019. szeptember 25.

A dinnyés illatú kozmetikumok a gyengéim, annyira örültem amikor megláttam, a Baleás dinnyés tusfürdőnek imádtam az illatát. Ehhez képest ezek ketten köszönő viszonyban sincsenek. Annyira mű illata, van egy enyhén édeskés beütése amitől az egész olyan fura. Rajtam fehér cseppeket hagyott amikor magamra fújtam, és el kellett kennem magamon. Ez kicsit fura volt mert szerintem nem kellett volna ilyennek lennie.

Avon Naturals Mandula és Gyöngyvirág Testápoló

Avon Naturals Mandula és Gyöngyvirág Testápoló
2019. szeptember 25.

Én szerencsére ajándékba kaptam, mert pénzt azt nem adtam volna érte. Az illata nagyon távol áll tőlem, a mandulát nem szeretem, de adtam egy esélyt neki. A negyedét elhasználtam, de nem tudtam megbarátkozni vele, a bőröm nem szereti, rossz érzés amikor rajtam van, nem szívódik be rendesen és nem ápol túl sokat sem.

Balea Arctisztító Kendő 5in1 Grapefruit Illattal

Balea Arctisztító Kendő 5in1 Grapefruit Illattal
2019. szeptember 25.

Sajnos az illatát utálom. Engem valami ablaktisztítóra emlékeztet. Ezt leszámítva egész jó, szépen leszedi a sminket is, nem irritálja a bőröm és nagyon aranyos a csomagolása.

Alverde 5 in 1 Fogkrém

Alverde 5 in 1 Fogkrém
2019. augusztus 9.

Azért vettem meg, mert az összetevői tetszettek, és kiakartam próbálni a natúr fogkrémet. Az Alverde termékekkel vegyes a tapasztalatom, több a rossz mint a jó így kicsit félve vettem meg. Lassan elfogy a tubussal, nagyon érdekes volt az íze nem csak elsőre, sok idő volt megszokni. Az elég nagy plusz pont, hogy nem mentolos mert rosszul vagyok a mentolos fogkrémektől, és attól is ha nagyon habzik egy fogkrém. Elmexet használtam eddig mert annak se volt túl erős mentolos íze, de eléggé habzik. Fogselymet használok mellette ami a fogaimat nagyon szépen kitisztítja, önmagában egyik fogkrém se adta meg azt a tisztaság érzetet nekem.

Lush Bubblegum Ajakradír

Lush Bubblegum Ajakradír
2019. augusztus 7.

Ez volt az első ajakradír amit használtam. Szerintem az utolsó is mert beleszerettem. Az íze fantasztikus, édes és ehető. Persze nem szoktam kiskanállal neki állni, hogy megegyem, de ha belekerül a számba miközben használom akkor nem kap el a hányinger az íze miatt. Szépen teszi is a dolgát, olyan puha a szám utána mint ha nem is az enyém lenne. Először drágának tartottam mert elég picike, de egy év alatt nem tudtam elhasználni, pedig minden nap használtam. Csak azért dobtam már ki, mert kicsit kemény volt és már az illata se volt az igazi.

Police To Be The Illusionist EDT

Police To Be The Illusionist EDT
2019. augusztus 7.

Ajándékba kaptam, noha nő vagyok. Csak annyira megtetszett a koponyás üvege, hogy megvették nekem. Szeretem a férfi parfümöket de ez nagyon mellé ment most. Fájt a fejem tőle, nem bírom ezt az illatot elviselni, nem tetszik. Végre sikerült túl adnom rajta mert akiknek kínálgattam azoknak se jött be.

Oriflame Be The Legend EDT

Oriflame Be The Legend EDT
2019. augusztus 7.

A barátom használja ezt a parfümöt. Én szeretem rajta, nincs olyan erős és tömény illata mint némelyiknek amit már 5 méterről is megérzek. Az Oriflame parfümöket nem igazán szeretem szóval meg is lepett, hogy ez ilyen jó. Teljes áron nem éri meg szerintem.

Body&Soul Wellness Japan Spa Tradition Krémtusfürdő

Body&Soul Wellness Japan Spa Tradition Krémtusfürdő
2019. augusztus 7.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt. Az illata annyira érdekes, már az első használat után beleszerettem. Az előzőt most használtam el és újra fogom venni. Én kettő dolgot várok el egy tusfürdőtől, hogy jó legyen az illata és szivacson rendesen felhabozzon. Mást nem is nagyon lehet elvárni szerintem, nálam bőven kiérdemelte az 5 csillagot.

Body&Soul Körpermilch - Lime and Ginger

Body&Soul Körpermilch - Lime and Ginger
2019. augusztus 7.

Imádtam ezeket a testápolókat tiniként, kivéve a zöld színűt mert annak ablaklemosó szaga volt. Nem illata, szaga. Mindenhol kerestem de már sehol sem látok ilyet. Én imádtam és csak is ajánlani tudom.

Body&Soul Wellness Japan Spa Tradition Testápoló Tej

Body&Soul Wellness Japan Spa Tradition Testápoló Tej
2019. augusztus 7.

Száraz bőröm szóval csodát nem vártam tőle. Télen nem használnám de nyárra pont tökéletes. Az illata kellemes, kicsit édeskés, nem tudnám mihez hasonlítani. Elég folyékony testápolóhoz képest ami kicsit meglepő volt számomra először. Újra nem fogom venni mert ugyan nem drága de ennyi pénzért jobbat is kapok.