ReiShiltenphie

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Kézápoló Elixir Radírozó Szemcsékkel (régi)

Yves Rocher Kézápoló Elixir Radírozó Szemcsékkel (régi)
2019. július 21.

Kicsit meglepett ez a sok pozitív vélemény amit itt olvastam. Nekem személy szerint nem vált be, kiszáradt tőle a kezem. Annyira nem kényes a bőröm, de ennek a márkának a termékeit nem szereti, a tusfürdőikkel nincs bajom egyedül.

Oriflame Divine Testápoló Krém

Oriflame Divine Testápoló Krém
2019. május 31.

Ajándékba kaptam, az illata nem lett a kedvencem de nem rossz, iagzából kellemes csak nem passzol hozzám. Nagyon száraz a bőröm, ezt télre nem használnám de tavaszra és nyárra tökéletes. Külön tetszik, hogy kis tégelyben van.

Oriflame The One Colour Obsession Ajakrúzs

Oriflame The One Colour Obsession Ajakrúzs
2019. május 31.

Borzalmas válaszsás volt ez a rúzs. Nude árnyalatot vettem és nem tetszik magamon de ez az én hibám. Nem hittem hogy picit csillogós lesz, a tartosságával nem vagyok megelégedve, az íze és az illata nagyon mű, valamint nem jó érzés a viselése.

Alverde Color & Care Ajakrúzs

Alverde Color & Care Ajakrúzs
2019. május 31.

Azért vettem meg mert natur és biztos jó lesz. A színe nem rossz, de nehéz felfenni a számra az állaga nem tetszik és az íze se nyerte el a tetszésemet. Könnyen kopok és sajnos nem egyenletesen.

Rimmel Magnif'eyes Eye Primer

Rimmel Magnif'eyes Eye Primer
2019. május 31.

Ez az első szemhéjprimerem, viszonyítási alapom tehát nincsen más fajtákhoz Nagyon szeretem, alig van színe, tetszik az állaga, jól rátapad a szemhéjfesték. Megvagyok vele elégedve teljesen. Plusz pont hogy nem irritálja a szememet mert érzékeny és nem mindegy mit kenek rá.

Elmex Viaszolt, Mentolos Fogselyem

Elmex Viaszolt, Mentolos Fogselyem
2019. január 27.

Mindig nálam van. A legjobb fogselyem amit eddig használtam. Külön pont, hogy használat közben a fogaim között megvastagodik és könnyebben kitudom az ételmaradékot szedni. Nincsen mentolos íze, ami először fura volt mert az előző fogselymeimnek nagyon mentolos volt az íze de ezt inkább pozitívumnak tudom be.

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém
2019. január 27.

A kedvenc elmex fogkrémem, már kiskoromban is imádtam. Kevésbé érzékenyek a fogaim tőle, nem habzik és nincs kellemetlen íze. A szájvizével és a fogselymével együtt használom.

Elmex Sensitive Plus Fogkrém

Elmex Sensitive Plus Fogkrém
2019. január 27.

Nem habzik ami nálam csak pozitívum mert rosszul leszek a sok fogkrémtől. Nincs erősen mentolos íze. Sokáig elég szokott lenni szóval megéri kiadni érte ennyit.

CV Cadea Vera Young Arcvíz

CV Cadea Vera Young Arcvíz
2019. január 27.

Nagy pozitívum, hogy olcsó és nem tud kevesebbet mint a drágább árkategóriában lévő társai. Teszi a dolgát szépen, nem szárítja a bőröm. Az első pár alkalommal amikor használtam, picit csípte az arcomat ami nem tudom miért lehetett. Ár érték arányban nagyon jó.

Labello Soft Rosé Ajakápoló

Labello Soft Rosé Ajakápoló
2019. január 27.

Nem hozta a szokásos Labello minőséget, télre nem ajánlom de a nyári időszakban tökéletes.