ReiShiltenphie

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Jeanne Arthes Love, Generation, Rock EDP

Jeanne Arthes Love, Generation, Rock EDP
2019. január 27.

Nagyon sokat próbálgattam a dm-ben ezt az illatot. Nehezen találom meg a tökéletes illatot ami passzol hozzám. Végül megvettem mert úgy éreztem kell nekem, és azóta ez a kedvencem. Olyan különleges az illata, nem tudom semmihez sem hasonlítani, édes de nem az a tipikus hányingerkeltő édes illat. Másodszorra vettem újra és lassan elfogy ezzel az üveggel is úgyhogy megveszem a harmadikat is.

Avon Naturals Joghurt Testápoló

Avon Naturals Joghurt Testápoló
2019. január 25.

Annyira akartam szeretni ezt a testápolót. Nem tudtam.
Az illata természetellenes, annyira megtervezett és mű, élvezhetetlen volt számomra. Nem csak az orrom, hanem a bőröm sem szerette meg. Mint ha rá se kentem volna, nem hidratált csak ragadt és kellemetlenkedett a testemen.

Balea Kókusz és Ananász Folyékony Szappan

Balea Kókusz és Ananász Folyékony Szappan
2019. január 25.

Szeretem az ananász és kókusz illatát, de ennek az illata nem hasonlít egyikre sem. Ennek ellenére egész kellemes az illata.

Balea Rose Elegance Folyékony Szappan

Balea Rose Elegance Folyékony Szappan
2019. január 25.

Teszi a dolgát szépen, bár mi mást várnánk egy szappantól? Nem szárítja a kezem és kellemes az illata.

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo
2019. január 25.

Nem lett a kedvenc samponom, az illatát- még ha minimális is van neki- én nem szeretem. Az elején tetszett de pár használat után már inkább csak elviseltem. Szerencsére hajmosás után nem érződött a hajamon. Nem rontott a hajam állapotán, de nem is javított. Ár érték arányban okés.

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál

Rimmel Extra 3D Lash Szempillaspirál
2018. december 31.

A kedvenc szempillaspirálom. Nem ragad össze a szempillám tőle, elég tartós is. Érzékeny a szemem és sokszor bekönnyezem, ilyenkor a kezemmel szoktam megtörölni a szememet óvatosan, de még ettől sem kenődik el.

Alverde Color-Correcting Palette

Alverde Color-Correcting Palette
2018. december 31.

Akciósan vettem meg, igazából nem vártam tőle semmit csak kiszerettem volna próbálni az Alverde sminktermékeit is. Az első színes korrektorom, amit egyszerűen imádok. A zöldet használom ami tökéletesen elfedi az arcom pirosságát. Ha még találok egy ilyet biztosan újra veszem. ( több helyen néztem meg, hogy van-e de nem találtam )

Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém

Helia-D Tápláló Bőrápoló Krém
2018. december 31.

Én egy pici kiszerelést vettem meg, hogy kipróbáljam. Nagyon sok jó véleményt olvastam róla, de nálam abszolút nem lett nyerő. Az illata nem tetszik és nem hidratál. Felkenem és mint ha mi sem történt volna. Sajnos sokára szívódik be, addig pedig nagyon ragacsos érzést ad, sőt még utána is.

Aveo Argánolajos Testápoló

Aveo Argánolajos Testápoló
2018. december 31.

Ahhoz képest, hogy ilyen olcsó nagyon jól hidratál. Az illata kellemes, nem hagy ragadós érzést a bőrömön. Szerintem újra fogom venni.

Rimmel Oh My Gloss! Oil Tint

Rimmel Oh My Gloss! Oil Tint
2018. december 31.

az 500-as Pop Poppy árnyalatot vettem meg. Nagyon megtetszett a színe, először azt hittem folyékony rúzs de később tudtam meg, amikor itthon kipróbáltam, hogy nem. Kicsit lelombozódtam de adtam egy esélyt neki. Felkenve gyönyörű fényt ad a számnak, nem ragad, kellemes viselni. Az applikátor fantasztikus, könnyű vele dolgozni. Még nekem is sikerül tökéletesen dolgoznom vele. Van egy kis halvány színe ami kiemeli a szememet és ez plusz pont. Összességében imádom. Az eddigi legjobb szájfényem.