ReiShiltenphie

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

MakeUp Revolution Illuminating Fixing Spray

MakeUp Revolution Illuminating Fixing Spray
2018. november 15.

Ez az első sminkfixálóm szóval nem tudok mihez hasonlítani. Nem rossz, elég jól teszi a dolgát.

MakeUp Revolution Ultra Blush Pirosító Paletta - Sugar and Spice

MakeUp Revolution Ultra Blush Pirosító Paletta - Sugar and Spice
2018. november 15.

Oda vagyok a pirosítókért, ez a paletta egy álom. A színek gyönyörűek, tartósak, jól pigmentáltak és igazából kell ennél több?

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)

Labello Classic Care Ajakápoló (régi)
2018. november 15.

A legjobban bevált márka nálam. Szépen rendbe rakja a számat, előtte ajakradírt szoktam használni ha nagyon kivan száradva. Abszolút a kedvencem,

Police To Be Tattooart EDP

Police To Be Tattooart EDP
2018. november 15.

Végre sikerült akciósan megvennem, eddig csak szemeztem vele és a tesztert próbálgattam. Nehezen választok parfümöt mert kevés illatot érzek igazán magaménak de ez megfogott. Imádom az illatát, a külseje pedig nagyon szép. Nálam 10/10-es.

Bourjois Le Duo Blush

Bourjois Le Duo Blush
2018. november 1.

Nekem a 03-as van meg. Imádom. Az illata elképesztően finom. Amikor kiprobáltam a boltban akkor kicsit féltem mert nagyon csillogott a kezemen, de az arcomon nem feltűnő. Sőt szinte észre sem lehet venni.
A doboza erős, jól zárható és könnyű kinyitni.

Oriflame Dream Cream Kézkrém

Oriflame Dream Cream Kézkrém
2018. szeptember 8.

Akciósan vettem, szerencsére. Az illata nem tetszett, az állaga hagy némi kivánni valót, a hidratálást meg el is lehet felejteni.

Oriflame Fűszeres-Citrusos Kézkrém

Oriflame Fűszeres-Citrusos Kézkrém
2018. szeptember 8.

Az illata elcsábìtott. Akciósan vettem meg, és egyedül annyi a bajom vele hogy nehezen szívódik be.

Oriflame Essentials Multifunkciós Krém Mandulaolajjal

Oriflame Essentials Multifunkciós Krém Mandulaolajjal
2018. szeptember 8.

Ajándéka kaptam, elhasználgattam nagyjából de én nem venném meg. Az illata nem rossz, a száraz bőrömet nem hidratálta túl jól.

Oriflame Volare EDP

Oriflame Volare EDP
2018. szeptember 8.

Tesóm kapta és mindig elől hagyta, szóval megnéztem milyen az illata. Elsőre nem jött be, de végülis nem rossz. Neki jól áll, nekem már kevésbé.

Oriflame Univerzális Balzsam Feketeribizli-illattal

Oriflame Univerzális Balzsam Feketeribizli-illattal
2018. szeptember 8.

Az illata nem tetszik, az állaga borzalmas. Nekem nem vált be, nem használt semmit. Ráadásul felkenni is macerás, mégis kinek az ötlete volt úgy megcsinálni, hogy csak úgy tudjak kiszedni egy picit belőle hogy jól megujjazom a tégelyt?