ReiShiltenphie

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. március 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Seanik Szilárd Sampon

Lush Seanik Szilárd Sampon
2018. augusztus 20.

Ez a második sampon amit a Lushban vettem. Az illata fogott meg, imádom. Kellemes és nem tömény. Nekem egyik samponnal se sikerült kitolnom a hajmosást, 2 naponta mosnom kell.

Essence Stay All Day Hosszantartó Alapozó

Essence Stay All Day Hosszantartó Alapozó
2018. augusztus 11.

Tesóm vette meg és egyszer kölcsön kértem tőle. Hát Waooow. El sem hittem, hogy létezik ilyen szuper alapozó. Vettem egyet magamnak is. Nagyon sokat keresgéltem a tökéletes után, és azt hiszem megtaláltam.
Nem pattog ki az arcom tőle, nem irritál, és szépen fed. Mindezek mellé olcsó.

Balea For Girls Dusche & Shampoo Traumtänzerin

Balea For Girls Dusche & Shampoo Traumtänzerin
2018. augusztus 11.

Kétszer vettem meg, nem tudok ráunni. Az illata csodálatos.

Balea Cremedusche Rose Elegance

Balea Cremedusche Rose Elegance
2018. augusztus 11.

Megvettem, akkor használom ha nincs kéznél semmi más. Nem rossz de valahogy nem az igazi nekem.

Balea Aloe Vera Bodygel

Balea Aloe Vera Bodygel
2018. augusztus 11.

Abszolút pénzkidobás. Az illata a boltban tetszett, de amint kipróbáltam meg is bántam. Gyorsan beszívódik, viszont ragacsos érzést hagy maga után amit nem bírok elviselni. Nem hidratálta a bőrömet sem.

Alverde Jungle Breeze Tusfürdő

Alverde Jungle Breeze Tusfürdő
2018. augusztus 11.

Imádom az illatát. Sajnálom, hogy csak egyet vettem belőle mert már nem kapni sehol. Tökéletes egy gyors délutáni zuhanyzáshoz.

Dr. Konopka's Regeneráló Hajbalzsam

Dr. Konopka's Regeneráló Hajbalzsam
2018. augusztus 11.

Ár-érték arányban pocsék. Megfogott azzal hogy natúr, nagy kiszerelésű és ehhez képest olcsó. A samponjával együtt használom. Az illata nem rossz, de az ígért hatás elmaradt. Van a kupakján egy kis cetli amibe bele van írva milyen pakolást kell csinálni otthon, azt a hajra tenni és úgy lesz hatásos majd. Kipróbáltam úgy is de semmi, plusz rengeteg időmet elveszi.

Treacle Moon Pretty Rose Hearts Testpermet

Treacle Moon Pretty Rose Hearts Testpermet
2018. június 8.

A tipikus 2 hetes csoda. A boltban elvarázsolt, és minél többet használtam annál inkább eltávolodtam tőle. A negyedét nagy nehezen elhasználtam, azóta légfrissítőként használom.

Treacle Moon One Ginger Morning Testápoló

Treacle Moon One Ginger Morning Testápoló
2018. június 8.

Tudjátok milyen illata van a szúnyogriasztónak pár órával azután, hogy magadra fújtad? Na ennek is ilyen. Teljes csalódás volt. A bőrön is kellemetlen érzést kelt, legalábbis nekem.

Treacle Moon The Raspberry Kiss Testápoló

Treacle Moon The Raspberry Kiss Testápoló
2018. június 8.

Az illata olyan mint ha a fellegekben repkednék és egyszarvúak pukiznának pici szivárványokat amiknek ilyen az illata. Egyszerűen imádom, kellemesen édes, nem tömény. Hamar beszívódik és igaz, hogy nem száraz bőrre van kitalálva sajnos, de ennyit megbocsájtok ennek a csodának.