Réka Réka P

Regisztráció dátuma: 2012. december 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2012. december 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Maybelline Color Sensational Rúzs

Maybelline Color Sensational Rúzs
2015. december 8.

Ha jól emlékszem tavaly ősszel szereztem be a Holywood Red árnylatot. A rúzs pigmentált, átlagos tartósságú. Kellemes illata van és nem szárítja a számat. Az esküvőnkön ezt a színt választottuk a kozmetikussal, így azóta még szívesebben használom.

Balea Med Ultra Sensitive Q10 Éjszakai Krém

Balea Med Ultra Sensitive Q10 Éjszakai Krém
2015. december 8.

Szeretem ezt a krémet, a mindennapi rutinom része. Jól hidratál, nem zsírosítja a bőrt.

Paese Argan Micellar Solution Make-Up Remover

Paese Argan Micellar Solution Make-Up Remover
2015. december 8.

Nagyon szeretem ezt a terméket, a Bioderma után a kedvenc micellás vizem. Szépen eltávolítja a sminket, jól tisztít, szóval teszi a dolgát.

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2015. december 8.

Az egyik legjobb krém, amit eddig próbáltam. A fedése nekem nyárra tökéletesen elég, de most télen is előszeretettel használom. Nem zsírosítja a bőröm, könnyen felvihető, nagyon lágy a textúrája. Április óta használom az első tubusom és még mindig van benne, azt hozzáteszem, hogy nem sminkelek minden nap, de így is merem állítani, hogy nagyon gazdaságos, minden pénzt megér.

Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Rózsaolaj Pakolás Hajra és Fejbőrre

Schwarzkopf Bonacure Oil Miracle Rózsaolaj Pakolás Hajra és Fejbőrre
2015. április 27.

Először egy Pixiboxban találkoztam ezzel a termékkel, elsőre nem tetszett az illata, de mivel épp kifogyóban volt a hajvégápolóm, tettem vele egy próbát. Ami ezután következett az maga volt a csoda: a könnyen gubancolódó, vékony szálú hajamat pillanatok alatt megszelídítette, a fésülés nem okozott gondot. Természetesen azonnal megrendeltem a teljes kiszerelést. Azóta is rendületlenül szeretem és használom és még az illatát is megkedveltem. Egyedüli hátránya az adagolás, de ez is orvosolható, ha pl egy pumpás adagolóval ellátott tubusba tesszük.

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2015. április 27.

A legjobb spirál ár-érték arányban, amit eddig próbáltam. Szép a fedése, ívelt pillákat csinál. A kefe nem vesz fel sok festéket, így szépen lehet dolgozni vele.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2015. április 27.

Két éve használom ezt a lemosót minden reggel és este. Eltávolítja szépen a szennyeződéseket és nem szárította a bőröm...egészen egy hónappal ezelőttig. Nm tudom mi történt, de most már az alapos hidratálózás után is van, hogy feszül a bőröm. Ezt a tubust még elhasználgatom, de egy kímélőbb, illatmentes arclemosóra váltok ezután.

La Roche-Posay Fiziológiás Micellás Szerkezetű Arctisztító

La Roche-Posay Fiziológiás Micellás Szerkezetű Arctisztító
2015. április 27.

Én nagyon szeretem ez a micellás vizet (is). Szépen leszedi a sminket, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, a szennyeződéseket is hatékonyan eltávolítja.

La Roche-Posay Hydreane Legere

La Roche-Posay Hydreane Legere
2015. április 27.

A legjobb hidratálóm evör! Már sokszor újravásároltam - könnyed állagú krém, ami gyorsan beszívódik és pihe-puha bőrt varázsol. Az illatanyag-tartalma nem irritálja az amúgy érzékeny bőrömet, viszont úgy döntöttem, hogy lecserélem az illatmentes Toleriane-re, hosszabb távon ez a jobb megoldás :). Természetesen jár neki az öt csillag!

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa EDT

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Virágzó Cseresznyefa EDT
2015. április 27.

Elsőre magával ragadott a kellemes cseresznyevirág illat, imádom magamon. Tavaszra tökéletes választás! Mivel EDT-ről van szó nem igazán tartós, de az utófújkálásért bőven kárpótol az illat.