reka0122

Regisztráció dátuma: 2017. október 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. október 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

MAC Face and Body Foundation

MAC Face and Body Foundation
2020. március 27.

Imádom pedig kombinált bőröm van. Megfelelő alappal és fixálással az én bőrömön olyan 10 órán át is bírja átfényesedés nélkül. Szerencsére bőrhibáim nincsnek amiket eltüntetni kellene, ezért főként imádom a nem maszkos, lágy szatén finishét. Mindenképpen újra vásárlós.

Huda Beauty Smokey Obsessions Palette

Huda Beauty Smokey Obsessions Palette
2020. február 20.

Nem lehet nem imádni. Tökéletes akár a mindennapokra, vagy alkalmi sminkekhez is. Csodálatosak a csillogó színek, a mattak nagyon pigmentáltak. Nagyon jó textúrájuak, nem porolnak
és extrán tartósak.

MAC 129 Ecset

MAC 129 Ecset
2020. január 13.

Már a szintetikus változata van meg. Használom pirostításhoz és púderezéshez is. Nekem egyáltalán nem hullik a szőrét, pedig már lassan két éve nyűzöm. Nagyon bevált, bárkinek szívesen ajánlom.

Beautyblender Nude

Beautyblender Nude
2020. január 13.

Nekem teljesen ugyan olyan mint a rózsaszín társa. Annyival ez jobb szerintem hogy kevésbé csúnya rajta ász alapozó maradvány, nem tűnik annyira koszosak.

Sebastian Dark Oil

Sebastian Dark Oil
2020. január 12.

A legeslegjobb hajolaj amivel valaha találkoztam. Sűrű géles állaga miatt csak azoknak ajánlom akinek vastagszálú és zsírosodásra kevésbé hajlamos a hajuk. Na nekik szuper plusz lesz a napi rutinjukba. Elég belőle egy pici borsónyi így nagyon sokáig elég, én már másfél éve használom és még mindig bőven van belőle.

Farsáli Unicorn Essence

Farsáli Unicorn Essence
2020. január 12.

Kiváló összetevők és szuper hatás. Szép egyenletes lesz tőle az arcom, az alapozók jól mutatnak rajta, legyen akar natural vagy matt finishű. Biztosan újra vásárolom majd.

eos Smooth Stick Lip Balm - Vanilla Bean

eos Smooth Stick Lip Balm - Vanilla Bean
2020. január 12.

Szerintem engem gyűlölnek az eos termékek. Ez a harmadik fajta ajakápoló és igazán mindegy lett volna ha nem kenek a számra semmit sem.
A kenhetősége, az illata és a kiszerelése egyébként tetszik, csak a hatás marad el.

Schwarzkopf Professional Blondme Keratin Restore Bonding Mask

Schwarzkopf Professional Blondme Keratin Restore Bonding Mask
2020. január 12.

Iszonyat, de iszonyat igénybevett a hajam ami jelentősen meg is latszik rajta. Sajnos nem elég a sampon+balzsam kombó és egy kis olaj, nagyon igényli a pluszt. Na és ez az. Valami csoda de esküszöm. Nagyon sok mindent használtam már, de a fodrászom erre esküdött, hogy ma majd ez tuti jó lesz. És így is lett. Az ötödik dobozt kezdtem már meg, csoda fényes puha hajam lesz tőle. Hogy újra állítja e a hajam szerkezetét azt kétlem, de legalább amikor ezt használom vállalható a hajam, fényes és puha.

Anastasia Beverly Hills Soft Glam Eye Shadow Palette

Anastasia Beverly Hills Soft Glam Eye Shadow Palette
2019. december 23.

Maximálisan az egyik legjobban összeállított naturális paletta (a hordozhatóbb méretek közül) amivel eddig én találkoztam. A hétköznapitól a kicsit extrémebb sminkig bármit el lehet vele készíteni. A színek nagyon szépek, és jól pigmentáltak, kicsit poroznak, de teljesen tartósak.

Morphe Pro Firm Blending M441

Morphe Pro Firm Blending M441
2019. december 23.

Nagyon nagyon egyszerű vele dolgozni, és nem mellesleg gyönyörűen satíroz. Kellően puhák a szőrök és könnyen tisztítható. Nem véletlenül az egyik legkedveltebb Morphe Brush.