Reka071

Regisztráció dátuma: 2017. november 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bourjois Rouge Edition Velvet

Bourjois Rouge Edition Velvet
2020. március 18.

Több termékét is próbáltam már a gyártónak, s többségével elégedett voltam, de ez a rúzs nagyon gyenge minőségű. Még primerrel aláalapozva is nehéz egyenletesen teríteni, valamint szárít, húzódik tőle az ajkam. Végül, de nem utolsó sorban nagyon gyenge a tartóssága, már az első kávénál rajta marad a fele a csésze peremén. :(

Got2B Bye Bye Flyaways Babahaj Korrigáló Kefe Hajra

Got2B Bye Bye Flyaways Babahaj Korrigáló Kefe Hajra
2020. március 3.

Nagyon jó termék! Nem lesz tőle ragacsos, zsíros a haj, de nagyon jól "végzi a dolgát" és könnyű kifésülni este. Nekem nagyon nagy segítség a frizurám rendezésében.

Joico Moisture Recovery Sampon

Joico Moisture Recovery Sampon
2019. október 7.

Nagyon bevált, szívem szerint 10 csillagot adnék. :) Már az első használatkor, mosás közben éreztem, hogy mennyivel javítja a hajam szerkezetét, sokkal rugalmasabb, fényesebb, puhább és könnyebben kezelhető tőle, miközben egyáltalán nem nehezíti el, vagy nem zsírosodik tőle gyorsabban. Mellette pedig az illatát is imádom! :)

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Maintenance Sampon

Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy Maintenance Sampon
2019. szeptember 16.

Nagyon szárít, egy használat után szörnyen nézett ki a hajam tőle.

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster

Vichy Minéral 89 Bőrerősítő és Teltséget Adó Booster
2019. szeptember 9.

Update: csak pozitívumokban tudok róla beszélni. :) Amióta használom rengeteget javult a bőröm állapota, tónusosabb, simább, "egységesebb" és puhább lett.

Két hete használom a terméket, nagyon elégedett vagyok vele. Reggel és este kenem fel az arckrémeim előtt, jó állaga van, hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzést és kellemes hűsít, hidratál, a hatásáról pedig szintén csak pozitívumokban tudok beszélni. Amióta használom kisimult, hidratált és tónusos a bőröm, nagyon látványos az eredmény. Biztos, hogy újravevős.

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Rehydrating Mask

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Rehydrating Mask
2019. július 30.

Tegnap próbáltam ki először a nyaralás alatt víztől, naptól kiszáradt hajamon és csoda amit tett vele. :) Fényes, rugalmas és puha lett tőle már az első alkalom után; még egy hajpakolásnál sem tapasztaltam ennyire gyors és intenzív eredményt. Ha lehetne 10 csillagot adnék. :)

Rowenta Brush Activ Volume & Shine Meleglevegős Hajformázó

Rowenta Brush Activ Volume & Shine Meleglevegős Hajformázó
2019. július 18.

Pár hónapja használom, nagy reményekkel vettem meg, mert nehezen zabolázom meg a hajamat. A dolgát jól végzi, formázott, fényes tincseket eredményez, viszont pár hete figyelem, hogy nekem borzasztóan elkezdte szárítani a hajamat. Azóta nem győzöm rendberakni, extrán ápolni, de a hajvégeimből 2-3 centit szerintem már nem fogok tudni megmenteni.

Trend It Up Natural Radiant Highlighter

Trend It Up Natural Radiant Highlighter
2019. május 24.

Szeretem; nem virít az ember arcán, inkább egy visszafogott, fényes, kicsit vizes hatású felületet képez. Ecsettel gyönyörűen el lehet oszlatni, viszont sajnos nem túl tartós.

Deess IPL Szőrtelenítő Gép

Deess IPL Szőrtelenítő Gép
2019. április 1.

Az első két kezelés után majdnem abbahagytam, mert semmi változást nem tapasztaltam. De szerencsére nem hagytam abba, a harmadik alkalom után elkezdett kikopni, a negyedik után már az adott felületen lévő szőr 80%-a eltűnt, vagy csak kis pihék vannak a helyén. Ha tartós is lesz az eredmény, akkor életem egyik legjobb befektetése volt. :)

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade

Maybelline Tattoo Brow Lasting Color Pomade
2019. március 27.

Két napja vettem meg a nálunk kapható legsötétebb árnyalatban (Ash Brown), nagyon elégedett vagyok a termékkel. Nagyon könnyen lehet vele dolgozni és sokkal szebb az eredmény mint eddig bármelyik ceruzával. A színe gyönyörű, pont passzol a szemöldökömhöz, ezenkívül nagyon tartós, nem pereg le és nem mászik el nap végére sem. :)