reka196911

Regisztráció dátuma: 2012. március 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 14.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Advance Techniques BB Absolute Perfection Intenzív Hajpakolás

Avon Advance Techniques BB Absolute Perfection Intenzív Hajpakolás
2015. július 30.

Én is ugyan ezt tudom elmondani, amit előttem is írtak. :) Szuper!!! Fényes, puha, ápolt lesz a hajam! Az illata meg isteni!!!

Avon Advance Techniques BB Absolute Perfection Sampon

Avon Advance Techniques BB Absolute Perfection Sampon
2015. július 10.

Valami isteni!!!! Imádom. Az illata annyira jó, hogy egész nap ezt szagolgatom, és egész nap érezni is lehet a hajamon. A balzsammal és a pakolással együtt használom. Valóban puha és fényes lesz tőle a hajam és segít a formázásban is. Szép egyenes marad tőle . Csak ajánlani tudom.

Avon Luxe Mattító Sminkalap

Avon Luxe Mattító Sminkalap
2015. június 27.

Én is nagyon vártam, hogy kézhez kapjam. Mattít, puha lesz tőle a bőröm, kijavítja a hibákat, de viszont nekem is ugyanaz a problémám, hogy ha picivel több kerül az arcomra, akkor darabokban jön le.

Avon Planet Spa Caribbean Escape Luxus Arcmaszk

Avon Planet Spa Caribbean Escape Luxus Arcmaszk
2015. június 27.

Szerintem nagyon szuper. Már pár hete használom. Valóban kisimítja a bőrt és kevésbé láthatóak a pórusaim. Szép matt és puha lesz a bőröm. Az illata is jó :)

Avon Magic Effects Mineral Crush Ragyogó Körömlakk

Avon Magic Effects Mineral Crush Ragyogó Körömlakk
2015. június 1.

A ruby nevű árnylatot rendeltem meg. Valami gyönyörű. Csodálatos élénk színe van. Biztos, hogy még rendelek pár árnyalatot. :) A tartósságról sajna még nem tudok írni, mert csak kipróbáltam.

Update: Meg rendeltem még egy árnyalatot mégpedig a Topaz- nevezetűt. Gyönyörű!! Ezüst csillámok vannak benne, amelyek különböző nagyságúak. Gyorsan megszárad és nagyon tartós. Szuper!

Avon Magic Effects Matt Hatású Körömlakk

Avon Magic Effects Matt Hatású Körömlakk
2015. június 1.

A lila színt rendeltem meg. Ő a második matt lakkom, és nem csalódtam. Nagyon tetszik, jól fed és persze gyorsan szárad. A tartósságáról egyenlőre nem tudok írni mivel még csak két napja van a körmeimen és idáig tökéletes. :)

Avon True Bőrtónusjavító Gyöngyök

Avon True Bőrtónusjavító Gyöngyök
2015. június 1.

Nekem nagyon bejön. Tényleg egységesít, ragyogást ad, és én úgy vettem észre, hogy finom sima lesz tőle a bőröm és a pórusaimat sem látni annyira. Valóban közelebbről nézve vannak benne apró csillámok, de nem vészes.

Avon Nutra Effects Mattító Tonik

Avon Nutra Effects Mattító Tonik
2015. május 4.

Teljesen jól mattít és tisztít is. Az illata hasonló, mint a habos arctisztítónak, de ebben érezni az alkoholt, ami nekem picit irritálja a szemem körüli részt. Ezen kívül semmi gondom nincs vele.

Avon Nutra Effects Habzó Arctisztító

Avon Nutra Effects Habzó Arctisztító
2015. május 4.

Nekem nagyon tetszik, bár szerintem is gyorsan fogy :) Én szeretem az illatát is, frissítő szerintem. Valóban levisz minden szennyeződést, mert megrendeltem a tonikot is és ha utána át törlöm vele az arcom, a vatta korong teljesen tiszta marad.

eos Visibly Soft Lip Balm - Coconut Milk

eos Visibly Soft Lip Balm - Coconut Milk
2015. április 28.

Imádom a kókuszt ezért is rendeltem meg. Az illata szerintem is inkább Pina Colada illatra hasonlít, viszont nagyon jól hidratálja az ajkaimat. Nekem teljesen megérte. Igazán puha tőle a szám és valóban kisimítja, és mintha a szám színe is valahogy szebb lenne tőle. :)