Réka91

Regisztráció dátuma: 2014. október 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Schönheitsgeheimnisse Cocos Wasser Haarmilch

Balea Schönheitsgeheimnisse Cocos Wasser Haarmilch
2020. június 27.

Nagyon bejönnek a kókuszos termékek hajra, úgyhogy nem is gondolkoztam a megvételén. Hajmosás előtti pakolásként próbáltam és szép puha lett a hajam, érzem a kókusz illatot is, de nem túl intenzíven. Nekem megérte.

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték
2020. május 20.

A 10-1-est próbáltam és meg vagyok elégedve vele. A doboz hátulján lévő színverziókból az egyik teljesen bejött. A szaga a szokásos hajfestéké. Felkenve meglepett, hogy nem csípett, csak bizsergő érzésem volt, az is felkenés után kb 10 perccel jelentkezett. Nem bántotta a fejbőröm, nem szárította ki a hajam és nem is hullott ki több, mint szokott. Olyan puha volt a hajam mosáskor, mintha pakolást mosnék le. Ez a hatás maradt is. Érdemes kipróbálni.

Solanie Hidratáló Gélmaszk

Solanie Hidratáló Gélmaszk
2020. április 28.

Azt nyújtja, amit ígér. Se többet, se kevesebbet. Használat után puha, hidratált lesz a bőr. Nyilván felszíni vízhiányra hat, ne várjuk el tőle, hogy nagyon száraz "aszott" bőrrel csodát tesz. Ezt nem arra találták ki.

Nivea Sun Mattító Napozó Krém Arcra SPF30

Nivea Sun Mattító Napozó Krém Arcra SPF30
2020. április 17.

Tavaly találtam rá, de sajnos csak online, drogériákban nem láttam. Nem okozott irritációt, jó a fényvédő hatása és mattít is. Na, persze nem egész napra, de akkor sem tocsog az ember a zsírban, mint általában a fényvédőktől. Vállalhatóan kifényesedik a bőr. Nekem ugyanazt a hatást hozza, mint az Eucerin hasonló terméke, csak kb. fele annyiba kerül. Már újrarendeltem.

Revolution Highlight Re-Loaded Kompakt Highlighter

Revolution Highlight Re-Loaded Kompakt Highlighter
2020. április 16.

A Just my tipe árnyalat van meg. Nehezen sikerült eldönteni, hogy melyik árnyalat legyen, mert nincs az összesről olyan kép, ami bőrön mutatja meg a színt. Se arany, bronz, pink és ezüst színt nem akartam, és szerintem ez a Just my tipe egy aránylag bőr színű fényesítő. Emiatt jó bármilyen sminkhez, de szemhéjra is próbáltam, ott is szép. Minimálisat kopik, de attól megmarad a fény és nem mászik el. Nekem megérte, csak azt nem tudom, hogy ekkora kiszerelést mikor fogyasztok el? 😀

Revolution Pro Liquid Drop Foundation Brush

Revolution Pro Liquid Drop Foundation Brush
2020. április 16.

Nem voltam híve az ecsetes alapozó felvitelnek, de már tudom, hogy azért mert eddig rosszakat próbáltam. Ez az ecset megváltozotatta a dolgokat, jó tömör, nem csíkoz. Gyönyörű eredményt lehet vele elérni. Nem hullik a szőre, remélem nem is fog. Megéri az árát.

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Arclemosó Tej

Yves Rocher Hydra Végétal Hidratáló Arclemosó Tej
2020. április 16.

A géles arclemosójával használom, amit inkább újravennék, mint ezt. A sminket nem szedi le maradéktalanul, inkább csak meglazítja. Szerintem is praktikusabb lenne a pumpás kiszerelés. Az illata nem zavaró és hamar elillan. Arcmosás után puha lesz a bőröm, nem szárít, nem irritál. Viszont ezt tudja más arctej is, ami nem ennyibe kerül. Alapból nekem a márka túlárazott, és ha már ennyire természetes vonalat nyomnak, legalább parfümöt ne raknának bele. 3,5*

Nivea Vanília és Mandulaolaj Kézápoló

Nivea Vanília és Mandulaolaj Kézápoló
2020. március 26.

Finom az illata, egy GIGI-s masszírozókrémre emlékeztet. Olajos, de mégis könnyű az állaga és hamar beszívódik. Hihetetlenül jól puhítja a kéz bőrét. Túlzottan kiszáradt bőrre már kevés lehet. Szuper a tubusa.

Nivea Intensive Care Kézkrém

Nivea Intensive Care Kézkrém
2020. március 26.

Nekem nagyon bevált. Nem tapasztaltam irritációt. A koronavírus miatt, a még gyakoribb kézmosás és kézfertőtlenítő használat szépen kiszárította a kezeimet. Zsírosabb krém, tipikus Nivea illat. 2 nap alatt rendbe tette a kezeimet, a férjem le is nyúlta, úgyhogy már újravettem egy másik társával együtt. Tetszik a tubus alakja, táskába dobálós.

Imperity Singularity Tartós Mikro-Pigmentes Krém Hajfesték

Imperity Singularity Tartós Mikro-Pigmentes Krém Hajfesték
2020. március 16.

Sajnálom a negatív tapasztalatokat, hiszen nekem bejött ez a festék. Kerülöm a drogériás festékeket, ezért kerestem kellékesben egy olyat, ami nem túl drága és nem is árt. Ezt ajánlották, bejött és használom 2-3 éve. Szépen színezi a hajat, nem okoz gondot a fejbőrnek és nem is szárítja a hajam. Amikor már nő le, akkor is van még fénye. A szőkéket használom 10 és 11-es színmélységben a saját oxijával. Keverni is szoktam, úgyis teljesít.