Réka91

Regisztráció dátuma: 2014. október 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Hair Professional Balzsam Festett Hajra

Isana Hair Professional Balzsam Festett Hajra
2020. március 13.

A csomagolása már nem ilyen. Amúgy tényleg nagyon jó termék. Simítja, puhítja a hajat így szépen ki lehet fésülni, viszont nem nehezíti el! Biztos újra fogom venni. Ennyi pénzért meg vicc, simán lepipálja a drágább társait. Hát vannak még csodák. .

IsaDora BB Cream SPF12

IsaDora BB Cream SPF12
2020. március 11.

Mintát kaptam belőle és másnap már ki is próbáltam. Nos, ez a BB krém egy leheletnyi fedést biztosít, valamennyire egységesíti a bőrképet, természetes hatást lehet vele elérni. Oké, hát többet nem is vártam tőle. Pozitív a fényvédő jelenléte. Könnyen el lehet oszlatni, jó viselet. Viszont kizárólag száraz bőrre tudom elképzelni! Zsíros, kombinált bőrre felejtős, mindenféle előalapozás, fixálás ellenére is hamar és eléggé kifényesedtem tőle, úgy, hogy nem használtam alá hidratálót.. még az kellett volna! Nem akarom leszavazni, mert biztos, hogy beválik valakinek, csak ez a termék aztán igazán bőrtípus függően jó vagy sem. Amúgy már 9100 Ft.

Douglas Prep & Fix Mist

Douglas Prep & Fix Mist
2020. március 11.

Szükségem volt egy sminfixálóra, aminek normális az ára és csinál is valamit. A Douglas-ban ezt ajánlotta az eladó, mivel ezt ismerte, használta. Néztem a NYX fixálóit is, de arra őszintén megmondta, hogy nem ismeri őket és annyira nem győztek meg az itteni vélemények sem róla, úgyhogy nem amellett döntöttem. Fontos számomra, hogy ezt alapként is lehet használni és nincs benne csillám. Alapként is használom és nagyon szépen tartja a sminket egész nap. Annyira szép a smink összhatása ezzel. Szépen permetezi a folyadékot. Van benne illatanyag, ami engem nem zavar, mert hamar elillan és kellemes illatú, de lehet ez valakinél kizáró ok. Őszintén szólva jobban bejött, mint a Fix+. Biztos újra fogom venni. Amúgy az utolsót vittem el az üzletből, mert mint mondták viszik, mint a cukrot. De tényleg szuper termék!

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Szemkörnyékápoló

Nivea Q10 Plus Ránctalanító Szemkörnyékápoló
2020. március 10.

Nagyon pozitív az összetevőlistája, már többször újravettem. Könnyen beszívódik, megfelelően hidratálja a szemkörnyéket, ha vastagabban kenem sincs zsíros érzet. Jól lehet rá sminkelni. A ránctalanító hatásáról nem tudok nyilatkozni, mivel preventív okból használom.

Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor

Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor
2020. március 10.

Bőséges a színválaszték, korrekt az ára és jól fed, bár mihez képest ugye...ebben azért többet vártam. Csak szem alá használom, de beül a ráncokba, ha sokat teszek. A szaga ragasztóra emlékeztet, ami nem túl bizalomgerjesztő. Nem fogom újravenni.

Paco Rabanne Lady Million EDP

Paco Rabanne Lady Million EDP
2020. március 10.

Na, kérem szépen ez már parfüm. Nekem ez A parfüm. A parfümök királynője! Imádom, mindig van belőle otthon, amióta megjelent. Tavasszal és nyáron ritkábban veszem elő, nekem inkább őszi-téli illat, de azért egy nyári estén is nagyon tud ütni a melegségével. Nálam ez a csúcs minden szempontból.

Jimmy Choo Floral EDT

Jimmy Choo Floral EDT
2020. március 10.

Egy Douglas vásárláshoz kaptam mintát belőle, úgy örültem neki. Bejött ez a virágos-citrusos illat, szerintem tök jó tavaszra-nyárra, viszont egyáltalán nem tartós. Egyáltalán. Ennél (egyes) olcsóbb parfümök jobban bírják. Emiatt biztos nem venném meg.

MAC Fix+

MAC Fix+
2020. március 10.

Jó-jó, de egyáltalán nem vagyok hasra esve tőle. Nekem alapként vált be, fixálóként egyáltalán nem. Úgy maszatos érzésem volt és nagyon hamar átfénylettem...fura. A 30 ml-es kiszerelés volt meg, de biztos nem venném újra.

Maybelline Super Stay 24h Full Coverage Alapozó

Maybelline Super Stay 24h Full Coverage Alapozó
2020. március 10.

Én is agyaltam, hogy kell-e ez nekem, mivel elég sok rossz tapasztalatot olvasni róla. De akartam egy drogériás szinten jól fedő alapozót és nem kaptam a L'oreal Infallible mattosítóját, így ezt vettem meg. A színválasztékkal nem vagyok kibékülve. Ahogy néztem rózsaszínes árnyalatúak, ami bizony nem jó mindenkinek. Nekem mondjuk igen, de hát kinek milyen a tónusa. Szóval a legvilágosabb árnyalatot vettem meg februárban és azóta is használom. Tényleg jól fed, lehet építeni, bár nem ajánlatos túltolni, mert akkor művi hatást kelt. Nincsenek bőrproblémáim, amiket feltétlenül el kellene takarni, de ha már kenek magamra alapozót, akkor csináljon porcelánbőrt, és ez csinál. A száraz részeket kiemeli, nem biztos, hogy száraz bőrre jó választás. A kombinált bőrömmel jól működik. Sminkalap nélkül is a helyén marad, de azzal természetesen szebb összképet ad. Nem bántam meg, hogy megvettem. Remélem sokáig jóban leszünk.

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal

Nivea Micellás Tisztító Sampon Citromfű Kivonattal
2020. március 10.

Jelenleg ez a bevált samponom, már többször újravettem. Kellemes az illata, jól tisztít, jól habzik. 1-2 nappal ki tudom tolni a hajmosást, persze száraz samponnal már, de na. Bejön, hogy szilikonmentes. Kicsit szárítja a fejbőrt, de részemről nem vészes. Nem tökéletes, de nekem ez így is 5*.