Réka91

Regisztráció dátuma: 2014. október 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2020. március 10.

Ez egy jól beszívódó, bőrt feltöltő szérum. Szép, egységes bőrképet biztosít. Ha nem felejtem el kenek belőle nyakra és dekoltázsra is. Kicsit sűrűbb, nyálkásabb állagú, de ne zavarjon senkit, tényleg egyből beissza a bőr.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. március 10.

Már másodjára rendeltem újra, most a nagyobb kiszerelést. A két rendelés között voltak próbálkozások más hidratálókkal, de nem találtam jobbat. A kombinált bőrömre tökéletes. Jól beszívódik, nem okoz irritációt és szépen hidratál egész nap. Szérummal nekem már sok lenne nappalra, de egyébként úgyis jól működik. Ára is korrekt, szuper alap hidratáló.

Gigi Derma Clear Skin Face Wash with Salicylic 2%

Gigi Derma Clear Skin Face Wash with Salicylic 2%
2014. október 12.

Ez egy szuper termék. A GIGI ezt a termékcsaládot kifejezetten a nagyon problémás bőrökre fejlesztette ki. Én is használom, bár nekem nem problémás, de ráfér egy alapos tisztító termék. Rendben tartja a bőrt( zsíros/pattanásos) és nem kell sok belőle.

Gigi Peeling Regular

Gigi Peeling Regular
2014. október 12.

Jó termék. Nem kell belőle sok, mint ahogy általában a professzionális termékekből. Ez egy enzim peeling. A peelingek ezt a fajtáját inkább az idősödő és/vagy érzékeny bőrűeknél használjuk. Szemhéjra is használható.

Maybelline Affinimat Púder

Maybelline Affinimat Púder
2014. október 12.

Szeretem a Maybelline termékeit, ezt is azért vásároltam meg. Sajnos T vonalban egy idő után kifényesedik a bőröm, éppen ezért ettől sem vártam csodát. Az Affinitone alapozójával használom. Diszkrét, kellemes illata van. Jól bírt egy melegebb napot, bár egy idő után az orr fényesedett, de nem volt vészes. Nekem bevált, ha nem is 100%-osan. Egy próbát szerintem megér. Újra fogom venni. ( 4 és fél csillag :) )