rekababa1216

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Kobralgin Krém

Kobralgin Krém
2014. április 24.

A páromnak kiugrott a válla és elviselhetetlen fájdalmai voltak. Megvettük ezt a patikában és ezzel kenegettük a fájós területet. Már pár percen belül enyhült a fájdalma. Az ára nem a legolcsóbb, de megéri. :)

Cynex Pearl Ajakápoló

Cynex Pearl Ajakápoló
2014. április 24.

Nekem abszolút bejött. Először is ami megfogott az az illata. Valami isteni! Nem csomósodik össze a számon és tényleg hidratál. Nem túl zsíros, ezért nem zavaró és nem folyik le. Akinek bejönnek a fehéres-rózsaszínes gyöngyház színű árnyalatok, azoknak mindenképpen ajánlom! Az ára pedig nagyon alacsony.

Pantene Color Therapy 3 Minutes Miracle Szérum

Pantene Color Therapy 3 Minutes Miracle Szérum
2014. március 25.

Nekem nagyon bejött. A hajam 4 napig is puha és selymes, nem zsírosodik annyira, mint azelőtt. Biztos, hogy fogok még venni belőle. :)

For Your Beauty Hajkefe

For Your Beauty Hajkefe
2014. január 28.

Nekem nagyon kényelmes. Nem húzza a hajam, pedig nagyon hosszú. Puha és nem csikarja a fejbőrömet sem. Nálam 5-ös! :)

Rexona Men Cobalt Deo Spray

Rexona Men Cobalt Deo Spray
2014. január 5.

A párom most kapott egy ilyet karácsonyra és isteni illata van! Még órák múlva is lehet érezni. Ajánlanám minden pasinak! :) Ő is meg van vele elégedve.

Revlon Colorstay Ultimate Suede Lipcolour

Revlon Colorstay Ultimate Suede Lipcolour
2013. november 8.

Én nagyon szeretem, mert tartós. A színei gyönyörűek, vannak földszínek és egy kicsit szexisebbek is (piros és rózsaszín árnyalatok). Nekem van egy pár darab ebből a márkából és abszolút meg vagyok velük elégedve. Ajánlom mindenkinek, ugyanis megéri!

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2013. október 14.

Valami borzalom!!!Csalódtam benne.Még jó, hogy kaptam, mert sajnálnám a ráköltött pénzt. Lassan szárad, nem fed és hamar kopik (1-2 nap).

Ebelin Sminklemosó Szivacs

Ebelin Sminklemosó Szivacs
2013. szeptember 14.

Csak azt írhatom, amit az Avonoshoz. Ezek mind egyformák. Bebüdösödnek és nehéz őket tisztítani. Nem ajánlom.

Oriflame Arctisztító Szivacs

Oriflame Arctisztító Szivacs
2013. szeptember 14.

Nem valami jó ez a szivacs. Én a munkámhoz használtam és nem jött be. Nehéz a krémet kimosni belőle és nem szárad könnyen így folyton bebüdösödik. Csak rövid távra ajánlom, vagy azoknak, akik szakmabeliek és van steril boxuk.

Revlon Körömlakk

Revlon Körömlakk
2013. szeptember 14.

Elsőre gusztustalannak tartottam a színét. Semmilyen barnás-sárgásnak. De fölkenve láttam, hogy gyönyörű natúr barna színe van. Nagyon tartós, a házimunka ellenére is. Annyira fényes, hogy soha nem láttam még ilyen natúr színű lakkot ennyire elegánsnak. Több éves, de még mindig folyik és nagyon könnyű használni. Nekem a 145-ös szín van meg; Skinlight fantázianévvel.