rekabeauty

Regisztráció dátuma: 2018. január 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. január 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Urban Decay All Nighter Long Lasting Makeup Setting Spray

Urban Decay All Nighter Long Lasting Makeup Setting Spray
2020. szeptember 17.

Zsíros bőröm ellenére is nagyon szépen fixálja a sminket. Legjobb fixáló, amit valaha próbáltam. Először a mini verzióját vásároltam meg és most újra vettem a nagyot. Ajánlom mindenkinek.

La Roche-Posay Serozinc

La Roche-Posay Serozinc
2020. május 19.

Miután a legrosszabb acnem volt és sajnos még most sem mondhatom el, hogy teljesen elmúlt, így rengeteg heggel és sajnos a mai napig bár kevesebb, de jönnek újabb pattanások. Pluszban iszonyatosan miteszeres is az arcom. Mindezek mellett úgy döntöttem megvásárolom ezt a terméket. Őszintén hámlasztók, c vitamin, niacinamide, hialuron, retinol stb. mellett nem tudom használ e. Minden reggel és van, hogy este is becsületesen befújom az arcom. Rosszat nem tesz, a sminkek nagyon szépen állnak az arcomon, bár az a megfelelő hidratálásnak köszönhetem szerintem elsősorban. Elhasználom már, de meglennék nélküle. Az viszont tény, hogy ha már valamilyen frissítő sprayt akarnék vásárolni, ezt venném. Acne mellé nem mernék bevállalni, legyen az drágább vagy olcsóbb smink márka, biztos, hogy nem tenne jót az arcomnak. ( kivéve MAC, azzal nem volt problémám) Mivel se több pattanást, se több miteszert nem szeretnék, valamint irritált bőrt sem, így ezeket mérlegelve mindenképp ezt venném, annak tudatában, hogy a sminkemmel nagyon jól működik és nem lesz ettől kevésbé hosszantartóbb, sőt.

Összességében nem látom, hogy használna, de nem is árt és ez már plusz pont, főleg ha kipróbálnád. :)

Neutrogena Hydro Boost Szemkörnyékápoló Zselé

Neutrogena Hydro Boost Szemkörnyékápoló Zselé
2020. május 19.

Iszonyatosan tudja irritálni a szemem különböző sminkek, arcápolási termékek. Ennek tudatában mondom, hogy nagyon jó kis krém. Jól hidratál és nem irritálja a szememet. Állagát is szeretem. Csodát nem várok tőle miután ez egy hidratáló krém, valamint szerintem sincs többre szüksége egy 20-25 éves fiatalnak, főleg hogy tartalmaz hialuront is. Plusz pont, hogy nagyon sokáig elég.

Neutrogena Hydro Boost Kézápoló Krémzselé

Neutrogena Hydro Boost Kézápoló Krémzselé
2020. május 19.

Nagyon megszerettem. Hamar beszívódik, nem zsíros, jól hidratál. Illatával sincsen semmi bajom, kifejezetten tetszik nekem. Azonban ha nagyon száraz lenne a kezem valószínűleg zsírosabb krémet választanék. Ennek ellenére nekem nagyon bejött és biztosan újra veszem.

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel
2019. december 8.

Nagyon szeretem. Több márkájú és kifejezetten drágább márkák piros rúzsai is birtokomban vannak, mégis ez az amit rendszerit használok. Legyen hétköznap, akár buli, rendezvény mindenhol megállja a helyét. Hihetetlen tartós, nem kenődik, és szeretem, hogy nem szárítja a számat. Nem mondom, hogy ha eszel, iszol kicsit a száj belső része nem kopik, de azt is inkább akkor, amikor véknyabb rétegben vitted fel. Ha szép, élénk pirosat szeretnél, ami még tartós is és jó áron van ne gondolkozz rajta. Vedd meg. Más árnyalatba is merészkedtem a piros után megvásárolni, szintén bejött az is. Ha tudnék több csillagot adni azt adnám.

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. december 8.

5 csillagot nem tudok adni, mert óvatosan kell bánni vele különben összeáll nagyon a szempilla, pedig hosszú, sűrű szempillám van. Ezen kívül viszont jó. Szépen lehet építeni, jelenleg csak ezt használom és ha nem kapkodod el nagyon szép szempillád lesz tőle.

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation

L'Oreal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Foundation
2019. augusztus 7.

Száraz a bőröm de közben elég pattanásos (igazából nagyon), valamint olajos is. Jó alapozó, de nem a legjobb, bár nem tudom van e olyan. 2-3 óra után csillog a bőröm, persze púdertől is függ milyet használok, de a legtartósabb mattító púderrel is max 4 óra és olajos teljesen. Fedése közepes, illetve egész jól felépíthető erősebbé. Ha már olajosodik lejön, emiatt nem tartós, viszont 8 órát simán kibír, ha karbantartod. Pozitívuma, hogy nem változott a színe a nap folyamán és nem pattogtam tőle ki (ami elég szép eredmény)!
Összességében jó kis termék, nem kizárt, hogy újra veszem, vagy kísérletezek tovább.

Catrice Sun Glow Matt Bronzosító Púder

Catrice Sun Glow Matt Bronzosító Púder
2018. június 8.

Sajnos nekem nem igazán vált be egyelőre. Egyetlen problémám vele, hogy egyáltalán nem tartós.
Még tesztelgetem, de mivel van jobb bronzosítóm tartósság szempontjából, meg se fordul a fejembe, hogy használjam. :(

Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor

Revolution Conceal and Define Folyékony Korrektor
2018. június 8.

2018. Febr. 12.
Angliából rendeltem kb 1 hónapja a C2 árnyalatot. Talán ez is még egy kicsit világosabb, mint kellene de eltudom használni. (Más korrektor: Maybelline Fit me 15). Összességében nem olyan rossz korrektor, viszont az is biztos, hogy nem vásárolom újra. Ennyi pénzért jobbat is találok itthon drogériákban szállítási költség nélkül.
Negatívuma és ezt többször is tapasztaltam, hogy eldolgozás közben szedi fel az alapozót alóla és újra kell kenni sajnos azt is és a korrektort is.
Nem teljesen fed, erős közepesen.
Pozitívuma az, hogy nem gyűlt össze a ráncokba, és tartós.

Teljesen megváltozott a véleményem róla. Egy ideig végül nem használtam és újra elővettem.
Nagyon tartós, imádom használni. Amit felrakok reggel, ha nem nyúlkálok az arcomhoz,minden majdnem ugyanúgy áll, mint mikor felraktam.
Valamint most vagy kevesebb mindent kell elfednie, vagy eddig nem vettem észre de a fedése is jó. Nem teljes, de nagyon jó kis korrektor ez.
Ennyi pénzért végül is érdemes kipróbálni, hátha nektek is így beválik.
Maybelline korrektorok most egy ideig porosodnak a polcomon.

Pupa Made To Last Foundation

Pupa Made To Last Foundation
2018. április 10.

Nehéz erről az alapozóról véleményt írni, előtte egy nagyon jó alapozóm volt, sajnos elfogyott és gondoltam kipróbálom ezt a jó vélemények alapján, valamint a boltban az eladó is ezt ajánlotta a tényleg borzasztóan aknés bőrömre. Állítása szerint hosszan tartó, nem olajosodik, és építhető, valamint nem tömíti a pórusokat.
Sajnos ez nem teljesen igaz, nagyon régóta sminkelek, ismerem a termékeket mi milyen a bőrömön. Primerrel, púderrel 3 órán belül teljesen olajos lett az arcom MINDENHOL, tartóssága inkább 6-7 óra (eladó szerint 12) , ha elviseled azt,hogy fénylesz, ha próbálnád felitatni valamivel lejön.
Utolsó amit említett, hogy építhető és közepes-erős között van. NEM. Gyenge fedését feltudom építeni közepesre és jó ha a púder is fed, de ugye nem tart sokáig.
Egy igaz mégis volt benne, a könnyed textúrája, kényelmes viselni, valamint a szárazabb részeket pl szemöldök között nem emeli ki, szépen áll rajta, amíg olajos nem lesz.
Elhasználom, összekeverem mással. Nyáron a textúrája miatt tökéletes, azonban az olajosodása miatt vannak kétségeim. Hátha keverve jó lesz.
Pattanásokat nem okozott, vagy már annyi van, hogy nem vettem észre haha.