Rékam

Regisztráció dátuma: 2013. december 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. december 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Maria Galland N°97 Cell’Defense Voile Anti-Pollution Quotidien Fátyol Fluid

Maria Galland N°97 Cell’Defense Voile Anti-Pollution Quotidien Fátyol Fluid
2019. november 6.
(!)

Tesztelésre nyertem én is. Már jó pár napja használom és nagyon szépen megállja a helyét. Maga a flakon egy letisztult forma, nekem tetszik, táskában könnyen magával tudja vinni az ember. Kellemes, de erős illata van, még felkenés után is erősen érezhető egy jó ideig. Ami viszont nagyon pozitív tapasztalatom, hogy nem pirosít, nem húzza az arcbőröm, ez nálam mindig gond szokott lenni. Gazdagabb állagú, pikk-pakk beszívódik és nagyon könnyen lehet rá sminkelni is. Eddig nálam 5-ös.

Naturland Detergens Sulfuratum

Naturland Detergens Sulfuratum
2019. április 4.

Ezt a sapmpont én mindenkinek ajánlom, legalább kipróbálni, mert nagyon szuper a hatása. Korpát már az első használat után megszüntette nálam és a hajmosások gyakorisága is csökkenthető.
1 héten legalább 1x érdemes hajat mosni vele, mert így is nagyon jól karbantartja a fejbőrt.
Csak ajánlani tudom, megérdemli az 5 csillagot.

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20
2017. november 28.

Szerintem nagyon szuper, enyhe a fedése, de nekem nagyon bejön.
Egy baj van csak vele, hogy irgalmatlanul szárítja a bőrömet, sajnos....

Yves Rocher Dúsító Sampon

Yves Rocher Dúsító Sampon
2017. november 3.

Nekem nagyon bejön olyan szempontból, hogy a hajam még a 4. napon is valahogy kinéz. De sajnos fél év használat után elkezdett viszketni tőle a fejbőröm, ezért felváltva használom másik samponnal, ezért csak 4 csillag.
Jah, a dúsító hatás, hát nálam olyan funkciója nincs.

Nivea Gloss Korpásodás Elleni Sampon

Nivea Gloss Korpásodás Elleni Sampon
2017. június 17.

A korpát jól kezeli, tényleg, tehát ebből a szempontból nekem bejött.
De: 2. napon már csupa zsír a hajam tőle :((

Yves Rocher- Korpásodás Elleni Sampon

Yves Rocher- Korpásodás Elleni Sampon
2017. június 15.

1200Ft-ért vettem nem olyan régen, gondoltam, ez aztán tuti jó lesz. Nem igazán korpás a fejbőröm, de megelőzésnek gondoltam, hogy jó lesz.
Hát nem így lett, soha nem gondoltam volna, hogy egy korpásodás elleni sampontól korpás lesz a hajam, ami valljuk be egyáltalán nem egy szép látvány.
Pedig minden klappol, jó az illata, az állaga, a hajam mintha nem zsírosodna annyira, szóval az összkép még a 3. napon is egész jó... lenne, ha nem lenne tele a fejem korpával.

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on
2017. március 7.

Hitetlenkedő típus vagyok, mindenképpen ki akartam próbálni és sikerült egy kedves Krémmániás lánytól beszereznem.
Szeretném jelezni, hogy ez bizony teszi a dolgát és nem hagy cserben, tökéletes kis termék.
Mindenképpen beszerzem, ha elfogy az tuti, mert ha biztosra akarok menni (pl. vizsgaidőszak) akkor tuti használom.
Aki pedig ki akarja próbálni, ajánlom nem fog csalódni.

Lovely Magic Pen Korrektor

Lovely Magic Pen Korrektor
2017. január 31.

Szerintem nagyon szuper kis termék. Nekem legalább fél évig kitartott, szem alatti korrektorozásra használtam.
Ráadásul kiárusításon vettem, volt úgy kb. 300Ft, nem hagyhattam ott és milyen jól tettem.
Szuperül fed, nem kell belőle sok és a kiszerelése is tökéletes a felvitelre, egyszóval pár száz forintért nagyon szuper terméket kaptam.
Újra veszem, ha mindenből kifogytam :))

Vichy Idéalia BB Krém SPF25

Vichy Idéalia BB Krém SPF25
2017. január 29.

Kipróbáltam, mintám volt belőle. Szerencsére....
Röviden: beleül a pórusaimba, és nem egységes az arcomon, továbbá észrevettem, hogy mintha kis kukacokban jönne le egy idő után, borzalmas látványt nyújtott, rögtön lemostam.
Ahhoz képest, hogy Vichy és az ára sem baráti, kimondottan egy kis gagyi terméknek érzem.
Lehet, hogy másnál beválik, de nálam ez pénzkidobás kategória, sajnos.

Catrice Prime And Fine Dark Circle Eraser Sötét Karikák Elleni Korrektor

Catrice Prime And Fine Dark Circle Eraser Sötét Karikák Elleni Korrektor
2017. január 9.

Én mondom, szuper kis cucc ez!
Egy nagyon kedves krémmániás lánytól tudtam beszerezni és nem bántam meg.
Rózsaszín árnyalatú, számomra tökéletes. Eltünteti a sötét karikákat és nem is kell sokat használni belőle.
Egy hibáját viszont észrevettem, nem vízálló, tehát, ha egy jót nevetsz vagy ne adj Isten valamiért sírásra kerül sor egy
törléssel sutty és már le is jött az egész...
Ettől függetlenül az egyik legszuperebb dolog, amit valaha használtam.