rekathenew

Regisztráció dátuma: 2016. május 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 5.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Signal Long Active Nature Elements Charcoal White & Detox Fogkrém

Signal Long Active Nature Elements Charcoal White & Detox Fogkrém
2019. május 8.

Naívan azt hittem, ez is az a brutál fekete fogkrém, mint más szenet tartalmazó termékek. Sajnos nem. Igaz, fekete a színe, de amint használni kezdem, már fel is habzik annyira, hogy ez ne látszódjon. Bar nyilván nem a szín miatt vesz valaki fogkrémet... :)
Az íze kellemes mentolos fogkrém íz, igazából semmi extra. Nem csípi szét a számat a mentol, és az összetevői is szépek.
Összességében nem egy rossz fogkrém, de én a Signal Long Active termékcsalád más tagjait jobban kedvelem.
(A fehérítő hatásáról még nem tudok nyilatkozni...)

Vichy Normaderm Phytosolution

Vichy Normaderm Phytosolution
2019. április 29.

Nagyon jó krém, kellemese az állaga, és sminkalapnak is tökéletes. :)
Reggel és este használom arclemosás után, este kicsit többet. Halványította a bőrhibáimat, és mintha a pórusaim is kisebbek lennének.
Nekem az illata is tetszik.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2019. április 10.

Nem is értem, eddig miért nem használtam. :D
Nagyon jó termék, arra tökéletes hogy a kisebb bőrhibákat, és a szem alatti karikákat eltüntesse.
Elég tartósnak mondanám, és a ráncokba sem ül bele nagyon.
Számomra tökéletes kis termék, abszolút újravevős! :)

Essence Ho!Ho!Ho! Szemhéjfesték Paletta

Essence Ho!Ho!Ho! Szemhéjfesték Paletta
2018. december 4.

Ez a paletta valami ÁLOM!
Régóta kerestem a számomra tökéletes palettát, aminek minden színét ki tudom használni, és ez az!
Hihetetlenül pigmentáltak, nagyon szépen építhető színek, és persze elég tartós is.
Egyáltalán nem bántam meg, nem is álmodtam, hogy ennyi pénzből lesz meg a tökéletes paletta.

Cien Nature 3in1 Arctisztító Hab Zitrone&Melisse

Cien Nature 3in1 Arctisztító Hab Zitrone&Melisse
2018. december 4.

Mit is mondjak... Nagyon izgatott voltam a termék kipróbálását illetően, hiszen nagyon sok pozitív véleményt hallottam már a Cien termékekről.
Sajnos csalódnom kellett.
Az állagával semmi problémám nincs, sőt nagyon tetszik, hogy habos, viszont az illata szerintem borzalmas. Nem valami bíztató kezdet ez a kellemetlen műcitrom illat. Tényleg olyan mint valami wc öblítő.
A hatásról ne is beszéljünk. Egyáltalán nem problémás, vagy érzékeny a bőrőm, de ettől a terméktől úgy kipirosodtam, mint egy málna.
Nagyon sajnálom, hogy nekem nem vált be. Nem tudom, hogy el fogom-e használni valaha.

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal

Nivea Micellás Erősítő Sampon Vízililiommal
2018. augusztus 4.

Nagyon tetszik a termék. Az illata visszafogott, kellemes, a hatása olyan, amilyenre számítottam. Erősíti és hidratálja a hajat, de ezek mellett nem nehezíti el a szálakat. Nekem nagyon tetszik, bátran ajánlom mindenkinek!

aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj

aussie 3 Miracle Repair Oil Hajolaj
2018. május 13.

Véletlenül akadtam rá, DM pontokkal vettem féláron, és nagyon nem bántam meg.
Eddig teljesen szkeptikus voltam minden hajápoló termékkel, mert egyik sem tudta igazán helyretenni a hajam.
DE ez egy csoda!
Hajvágás után kezdtem el használni, hogy a kevésbé töredezzenek el a hajszálaim, és bevált. Szép puha, fényes egészséges azóta a hajam.
Hajmosás után, törölközőszáraz hajra szoktam tenni 2-3 pumpálásnyit, de néha száraz hajra is használom, ha úgy érzem szükség van rá.
Nem nehezíti el a hajam, kellemes az illata.
A kiszerelésével is meg vagyok elégedve, jó minőségű a pumpás adagolója is. Nem is adhatnék mást, csak 5*-ot :)

Schwarzkopf Gliss Kur Thermo-Protect Blow-Dry Hajolaj

Schwarzkopf Gliss Kur Thermo-Protect Blow-Dry Hajolaj
2018. január 2.

Hajvasalás előtt szoktam néha használni, mert szeretném megvédeni az amúgy is nagyon eltöredezett hajszálaimat.
Sajnos nálam elég zsíros-ragacsos lesz a végeredmény, de még éppen viselhető. Csak a hajvégekre fújom.
Nem lesz tőle szálkás a hajam, és szépen csillog.

A doboza valami förtelem. Folyik, csöpög mindenhová, csak ahová kéne, oda nem akar.

Treacle Moon Marshmallow Heaven Kézápoló Balzsam

Treacle Moon Marshmallow Heaven Kézápoló Balzsam
2017. december 27.

Tökéletes!
Az illata (mert hát mindenki ezért veszi meg) nem túl hivalkodó, mégis kellemes,igazi mályvacukros.
A hidratálása nekem meglepően jó volt, azt hittem nem lesz ennyire hatékony, de rendbe tette a kezemet, szóval ez is plusz pont.
A csomagolása nagyon tetszik, el lett találva a lekerekített sarkaival, és az egyszerű de dekoratív felirattal.
És VEGÁN! :)

Colgate Max Fresh Intense Foam Fogkrém

Colgate Max Fresh Intense Foam Fogkrém
2017. december 18.

Nem túl mentolos, mégis friss lehelletet biztosít egészen sokáig.
Az ára is teljesen elfogadható, nekem bejön.