rekeszke

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Eucerin UreaRepair Plus 10% Urea Lábápoló Krém

Eucerin UreaRepair Plus 10% Urea Lábápoló Krém
2021. július 9.

Tesztelésre kaptam, nagyon elégedett vagyok vele. Ilyenkor nyáron szinte végig szandálban vagyok, ki szokott repedezni a bőr a lábamon, most viszont puha. Ekcémás bőrre is használom, a kezemre, ott is jól teljesít az ureatartalma miatt.

Origi Herbal Gyógynövényes Samponkorong Zsíros, Korpás Hajra

Origi Herbal Gyógynövényes Samponkorong Zsíros, Korpás Hajra
2020. május 24.

Mivel megtetszett a samponkorong koncepció, de a Lush-t nem bírta a fejbőröm (tele van SLS-sel), lázas kutatásba kezdtem. Nem sok SLS- és SCS-mentes verziót találtam, így nagyon megörültem az Origi-féle szilárd samponnak. Imádom, ez végre nem irritálja a fejbőröm, nagyon jó érzés vele hajat mosni, és környezetbarát is. Könnyen zsírosodik a hajam, ebben ugyan látványos változást nem hozott, mégis ez most az abszolút kedvenc samponom! :)

Innisfree No-Sebum Ásványi Púder

Innisfree No-Sebum Ásványi Púder
2019. július 30.

Nálam jól működik, szépen mattít, és száraz samponnak se rossz.:) Tetszik, hogy ilyen pici, így mindenhova magammal tudom vinni.

Logona Hajformázó Spray Bambusszal

Logona Hajformázó Spray Bambusszal
2019. július 24.

Nagyon szeretem a hatását. Végre valami, ami nem nehezíti el a hajam, sokkal dúsabbnak tűnik tőle. Bár kicsit szárít és nem szeretem az illatát, nem cserélném le másra.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. június 24.

Szintén tesztelésre kaptam. Bevált, leginkább tusfürdőnek használom. Nem irritálja a nagyon érzékeny bőrömet, kellemes érzés vele fürdeni, nem szárít.

CeraVe Moisturising Lotion

CeraVe Moisturising Lotion
2019. június 24.

Tesztelésre kaptam. Nagyon elégedett vagyok vele, a bőröm nyáron is száraz, így egész évben használni fogom. Nem hagy nyomot, illatmentes, gyorsan beszívja a bőröm. Nagyon kellemes érzés bekenni vele a kezem, szinte érzem, hogy a bőröm hálás érte.:D Ami a legjobb, hogy kézmosás után is érzem a védelmet, mintha valami réteget képezne a bőrömön.
Ekcémám is van, sajnos egyelőre azon nem segített.

Babylove Mama Terhességi Csíkok Elleni Testolaj

Babylove Mama Terhességi Csíkok Elleni Testolaj
2019. május 13.

Nekem nem volt bajom az adagolással, imádtam az illatát is, de sajnos nagyon csúnyán csíkos lettem.:( Pedig a várandósság elejétől kentem magam vele. De ez biztos genetika, és az se segített, hogy 41+5. napon született csak meg a kisfiam.:D

Ziaja Kecsketejes Enzimes Hámlasztó

Ziaja Kecsketejes Enzimes Hámlasztó
2019. január 23.
(!)

Én is tesztelésre kaptam a terméket.
Az illata nagyon erős, ráadásul nekem nem is túl kellemes. A bőröm majdnem az egészet beszívta tíz perc alatt, és nagyon puha lett a használata után, de hámlasztónak nem mondanám, inkább olyan, mint egy nehéz, zsíros krém. Magamtól biztos nem venném meg.

L'Angelica Calm Deo Roll-On

L'Angelica Calm Deo Roll-On
2018. szeptember 12.

Hosszú idő óta az első termék, amit úgy vettem meg, hogy nem bizonyosodtam meg róla az itteni vélemények alapján, hogy megéri.:D Meglepően jól teljesít. Persze, egy igazán stresszes nap rajta is kifog... De az eddig próbált alumíniummentes dezodorok közül talán az eddigi legjobb!

Update: Sajnos hosszabb távon és nagy melegben egyáltalán nem vált be. Érdekes, a soft verziója sokkal jobban teljesít, azt többször újravettem már!

Psoratinex Scalp & Body Kenőcs

Psoratinex Scalp & Body Kenőcs
2018. március 5.

Az itteni vélemények alapján vettük meg ezt a csodakrémet. A barátom használja, és egészen elképesztő a hatása, még a szteroidos kenőcsöknél is jobban hat. Tényleg elég drága, de megéri.