Rekissima

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. július 18.
Bőrprobléma: -

Burt's Bees Lemon Butter Cuticule Cream

Burt's Bees Lemon Butter Cuticule Cream
2013. december 1.

Ez tényleg egy "must have" :) Nagyon gazdaságos, szuperül ápolja a körömágybőrt, nagyon jó illata van, tele csupa jó összetevővel. És még az ára is elfogadható. Én sem tudok negatívumot mondani, abszolút 5-ös.

Erboristica Testradír Barackmagőrleménnyel és Olívaolajjal

Erboristica Testradír Barackmagőrleménnyel és Olívaolajjal
2013. december 1.

Szuper! Pont elég erős a radírozó hatása, és nagyon finom illata is van.
Hátránya, hogy kicsit gyorsan fogy. És kár azokért a sárga pöttyökért az összetevőlistában...Így csak 4-es.

Vichy Nutriextra Huile Extraordinaire Speciális Olajspray

Vichy Nutriextra Huile Extraordinaire Speciális Olajspray
2013. december 1.

Imádom! Isteni illata van, hamar beszívódik, és nagyon puha a bőröm másnapra tőle. Zuhanyzás után még nedves bőrre szoktam használni.
Úgy tudom itthon sajnos nem kapható :(

Aubrey Organics Calaguala Fern Treatment Shampoo

Aubrey Organics Calaguala Fern Treatment Shampoo
2013. október 13.

Szuper sampon. Az állaga, színe és illata kicsit fura elsőre, de hamar meg lehet szokni. Natúr sampon, ennek ellenére nagyon jól habzik, és viszonylag kevés is elég belőle.
Zsíros és vékony szálú hajra ajánlott. Valószínűleg az én hajam inkább normál, mint zsíros, mert ez a sampon tényleg eltávolít minden zsírt a fejbőrömről, ami sajnos így hamarabb zsírosodik vissza. Akiknek zsíros a haja és a fejbőre azoknak tökéletes lehet, akinek viszont normál haja van, annak lehet nem ez a legjobb. Ettől függetlenül 5 csillag jár neki, mert tökéletesen elvégzi amit ígér.

Alverde Schisandra Napozó Spray LSF20

Alverde Schisandra Napozó Spray LSF20
2013. augusztus 8.

Nekem sem jött be egyáltalán, pedig alapjában véve nagyon szeretem az Alverde termékeket. Tényleg nehéz eloszlatni, iszonyú fehér lesz az ember tőle, és nem jön le, csak zuhanyzáskor. Én mondjuk nem égtem le tőle.
A párom viszont nagyon szereti, pont azért mert levakarhatatlan - akárhányszor megy be a vízbe, soha nem kell újrakennie magát. :) Ő 4-et adna neki, így ha a kettőnk véleményét átlagolom kijön egy 3-as :)

Lavera Basis Golyós Dezodor

Lavera Basis Golyós Dezodor
2013. június 27.

Kicsit csodálkozom, hogy eddig csak ötcsillagos vélemények vannak róla, mert nekem sajnos egyáltalán nem vált be...Az mondjuk igaz, hogy nagyon izzadós vagyok, de mióta egyszer ezzel a deoval a munkahelyemen már délelőtt iszonyatosan büdös lettem, csak éjszakára használom, de néha még erre sem elég...Ha valaki kevésbé izzadékony, annak lehet, hogy tökéletes, de aki erősen izzad, annak nem ajánlom. Pedig tényleg egy kellemes illatú deo egész jó összetevőkkel, sajnálom, hogy nekem nem hatékony.

Lavera Apfel Shampoo

Lavera Apfel Shampoo
2013. június 27.

Nagyon jó kis sampon. Natúr, de ennek ellenére jól habzik és nagyon kellemes alma illata van. Normál hajra tökéletes, de szárazabb hajra már lehet, hogy kicsit kevés. Mivel itthon nem lehet kapni (én legalábbis még nem láttam), egy német webshopból rendeltem, az ára is elfogadható.
Összességében nekem nagyon bevált, ami picit negatívum, hogy csak 200 ml, és viszonylag gyorsan fogy. De mivel teljesen elégedett vagyok vele, 5 csillagot adok neki.

Naked Ooh La La Coco de Mer Body Wash

Naked Ooh La La Coco de Mer Body Wash
2013. április 1.

Teljes áron valószínűleg nem vettem volna meg, de a dm-ben ki volt árusítva féláron, és így viszont már nagyon megérte. Az illata nagyon tetszik, engem nem emlékeztet borotvahabra.Ráadásul fürdés után még sokáig érezni. Nem szárít, jól habzik, nekem 5 csillag.

Naked Curl Tamer Hajformázó Hab

Naked Curl Tamer Hajformázó Hab
2013. április 1.

Abszolút meg vagyok elégedve ezzel a habbal, nagyon szeretem. Szerintem nagyon nehéz igazán jó hajformázót találni göndör hajra, sok mindennel próbálkoztam már, de eddig ez vált be a legjobban. Az állaga tényleg kicsit furcsa, érdekesen habzik a hajban, de szerintem csak ki kell kísérletezni mindenkinek a legmegfelelőbb mennyiséget és használatot.
A hajat egyáltalán nem nehezíti el, szép, természetes loknikat csinál, kellemes, visszafogott illata van. Az meg, hogy natúr, csak hab a tortán :)
Szóval nekem nagyon bejött, szerintem érdemes kísérletezni vele.

Khadi Vitalizáló Hajolaj

Khadi Vitalizáló Hajolaj
2013. április 1.

Szuper ez az olaj! Az ára kicsit borsos, de nagyon megéri, egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem. 210 ml, így rengeteg ideig elég. Alapvetően azért vettem meg, mert van egy kis folt a fejbőrömön ahol ritkul a hajam. Heti egyszer-kétszer használom ezt az olajat, és már meg is jelentek a kis babahajak azon a kis helyen!Szóval hatásos, már rövid használat után is.
Az illata, pontosabban szaga elég "érdekes", kicsit szúrós-kesernyés, de nem túlságosan zavaró, meg lehet szokni.
Én általában este kenem át vele a fejbőröm, és egész éjszaka rajtahagyom.
Egyszóval nagyon jó, ajánlom mindenkinek. Kicsit pepecselős és macerás a használata, de tényleg nagyon hatásos és megéri az árát.