reku0304

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs

Sleek Matte Me Folyékony Rúzs
2017. január 19.

UPDATE
Hát, lányok úgy tűnik, hogy csak meg kellett tanulnom használni. A kis applikátorról leszedem a felesleget, így nem kerül annyi termék a számra, hogy teljesen kiszárythatná a számat. Diszkrét és gyönyörű.

Régi értékelés
Annyira szeretném szeretni, de nem hagyja... Kétszer próbáltam ki, lehet harmadjára is megpróbálom, de eddig ezt tudom róla írni... A Shabby Chic árnyalata van meg, ami gyönyörű. Az applikátora először furcsa volt, mert kicsi és olyan kezelhetetlen, de odafigyelésel pontosan fel tudtam vinni. Félszárazan gyönyörű volt, pont ilyennek képzeltem, de amikor teljesen megszáradt... Anyám... Hát valami borzalom. Több folyékony rúzsom is van, egyik se csinálja ezt... Annyira kiszárítja a számat, hogy ronda. Az összes ránc látszódik rajta, mintha vakolat lenne, és 15 perc után összeragadnak az ajkaim. Az ajkaim szélében meg olyan érzést keltett, mintha csomóban odagyűlt volna. Miért? :(
Tényleg olyan mintha ragasztó lenne benne. nnyira kiszárítja az ajkakat + annyira összeragasztja, hogy undorító lesz. Aztán korrigálni akartam, de amint rákentem egy kis ajakbalzsamot apró kis maszatokban jött le és foltosan kopott... Rá akartam tenni még egy réteget, de az alsó réteg emiatt feljött ugyanolyan apró darabokban. :( Nagyon szomorú vagyok, mert sok reményt fűztem hozzá.

Lush Sugar Plum Fairy Ajakradír

Lush Sugar Plum Fairy Ajakradír
2017. január 8.

Nagyon szeretem a matt rúzsaim előtt használni, mert egyenletessé teszi az ajkaim felszínét. Ahogy érzékelem nagyon sokáig elég lesz, külön tetszik, hogy öntartósító, így nem fog hamar rámromlani. :)
Az ízét imádom, de eleinte nagyon furcsa volt, hogy le lehet nyalogatni (sőt még most is az), ezért inkább lemosom a számrül a maradékot.
A-1 csillag nálam sem a terméknek jár, hanem az áráért (meg azért, mert ha a Lushba megyek nyilván nem csak egy cuccot veszek :(( )

Essence Ecsettisztító Spray

Essence Ecsettisztító Spray
2017. január 8.

Nekem tökéletesen működik. Egyszerre csak egy ecsetet kezelek vele, befújom és már rögtön törölgetem is, amíg nem párolog el az alkohol miatt. Amikor megszárad nagyon jó illatta lesz az ecseteimnek, ami sokáig benne marad. Biztos, hogy újra fogom venni, merft utálom kimosni az ecseteimet. :(

Yamuna Joghurtos Testvaj

Yamuna Joghurtos Testvaj
2017. január 8.

Én most a hidegben az arcomra használolm, hogy futás közben ne száradjon ki. Jól teszi a dolgát és jó illata van.

Dontodent Antibakteriell Minze Fogselyem

Dontodent Antibakteriell Minze Fogselyem
2017. január 8.

Olcsó, nem szakad csak úgy el és nagyon jó menta íze van! :)

Gliss Kur BB Hajszépítő Pakolás

Gliss Kur BB Hajszépítő Pakolás
2017. január 8.

Az én hajamra nagyon jó volt! Újra fogom venni, mert a hajvégeimet szépen rendbehozta, ami a vasalástól eltöredezett. Puha és fényes lett utána hajam, de szerintem egy kicsit mindig többet tettem rá, mint az ajánlott "mogyorónyi" mennyiség.

BIC Miss Soleil 3 Pengés Eldobható Női Borotva

BIC Miss Soleil 3 Pengés Eldobható Női Borotva

Tényleg nagyon rossz. :D
Én azért vettem meg, mert úgy láttam, hogy nem ilyen bóvli műanyag nyele van... Azt hittem van a felületén valami csúszásgátló, de nagyot tévedtem. Valamiért mindig megcsúszik a kezem rajta, megvágtam magam többször is, ami nem szokott előfordulni. Nem hiszem, hogy a legjobb a pengéje + a krémcsíkja sem.

Isana Deine Verführung Szív Alakú Pezsgőfürdő (régi)

Isana Deine Verführung Szív Alakú Pezsgőfürdő (régi)
2017. január 3.

Nem vártam tőle sokat, nem is csalódtam nagyot... Lush fürdőcuccokat szoktam használni így télen, de valami olcsóbbra vágytam, hát gondoltam kipróbálom ezt. Hát, sok pénzt nem dobta ki az ablakon.
Szárította a bőröm, büdös. (Tökéletesen Flóraszept konyhai zsíroldó szaga van a meleg vízben, borzalmas műszaga van.)
A vizet szépen beszínezte viszont az alján pezsgett magának, látványos sem volt.
Vettem kettőt, de ajándékba se szívesen adnám oda. :D

Claire's Blending Sponge

Claire's Blending Sponge
2017. január 3.

Nagyon rossz. Makeup Revolution és Beauty Blenderem volt. Elkoptak, sokat használtam megláttam ezt és a színe miatt persze, hogy megvettem! :D
Kár volt... Inkább adtam volna ki rá még egy ezrest a Revolutionosért.
1. Alig dagad meg, vizet alig szív magába
2. Elnyeli az alapozómat, sokkal többet ken szét magán, mint az amelyiket előtte használtam
3. Viszonylag könnyen ki lehet mosni, de akkor sem szív magába annyi vizet, így szinte lehetetlen jól átöblíteni. :(
4. A formája nekem valahogy nem áll kézre, túl merev (?), de a színe nagyon cuki :)

Astor Eye Artist Vízálló Szemhéjtus

Astor Eye Artist Vízálló Szemhéjtus
2016. december 29.

Nem volt a kedvenc Rimmel szemhéjtusomból ezért ezt hoztam haza. Annyira nagy kár volt... A vastag ecsete miatt alig lehet vele szép vonalat húzni.. egyszerűen borzalmas. Hiába tudok szép egyenes vagy kunkori vonalat húzni biztos kézzel, ezzel lehetetlen. 17- 18 éves koromban nagyon örültem volna ennek a terméknek, mert kezdőknek nagyon jó lehet használni. A fedése és a tartóssága hibátlan, Rimmel ecsettel használni fogom!
A színe nagyon szép, de az ecset miatt levonok két pontot. Azoknak ajánlom, akiknek nem biztos a keze a tusvonal meghúzásához! :)