rekus15

Regisztráció dátuma: 2014. július 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Baba Kakaóvaj Testápoló

Baba Kakaóvaj Testápoló
2016. július 16.

A rossmann akciós hétvégéjén vettem 33% kedvezménnyel kb. 450 Ft-ért, szóval nagyon kedvező áron. Tipikus impulzusvásárlás volt, emlékeztem rá, hogy jók a vélemények itt róla, az összetevőkkel csak itthon szembesültem, amik nem szépek, valljuk be...de azért elhasználom, de nem leszünk hű társak, azt hiszem. Az illatát én nem szeretem, bocsi látom mindenki rajong, szóval én leszek a mumus, de nekem kicsit mű és van egy fura lecsengése ("utószaga"), hatását tekintve viszont nagyon jó, reggelre pihe-puha lesz az ember bőre, szóval összességében elégedett vagyok. Az az egy csillag az összetevők és az illat miatt ugrott.

Balea Testápoló Száraz Bőrre

Balea Testápoló Száraz Bőrre
2016. július 16.

Meglepődtem, hogy itt így le van pontozva ez a testápoló, mert én nagyon szeretem és jó tapasztalataim vannak. Ár-érték arányban kiváló, most akciós így csak 450 Ft. volt az 500 ml, vettem is belőle egy újabb tubussal. Egy sűrű, tömény krémről van szó, ez az oka a lassabb felszívódásnak, viszont az eredmény tényleg pihe-puha...az illata nivea-jellegű és egy darabig meg is marad. Én este fürdés után használom, így nem zavar, hogy zsírosabb és reggelig van is idő a felszívódásra, valóban nem a gyors reggeli készülődéshez való krém, oda inkább egy vizesebb állagú hígabb krém kell, ami ugyan felszívódik akár pillanatok alatt, de biztosan nem nyújt ilyen hosszan hidratáltságot...

Balea Ápoló Krém Arcra és Testre Shea Vajjal

Balea Ápoló Krém Arcra és Testre Shea Vajjal
2016. július 16.

Vegyes érzéseim vannak, az összetevői annyira nem szépek, de még elfogadható kategória. Én sűrűbb, kevésbé vizes krémre számítottam. Összességében nem rossz: hidratál, de azért nem pihe-puha az eredmény, az illata felkenéskor még jó, de kis idő után egy édeskés fura szag marad (legalább is rajtam), viszont azt el kell ismerni, hogy pillanatok alatt felszívódik (valószínű a vizes állag miatt). Én csak testre használom, arcra nem. Ugyan nem drága krém, de a balea száraz bőrre való testápolója (nagy kék kinyomós tubus) 500 ml-es és 449 Ft-ba kerül és ennél sokkal jobb, egyrészt az illata, másrészt a hatása is! A babylove mandulaolajos-sheavajas testápolójáról nem is beszélve, nálam az a csúcs és ugyanez az árfekvés...El fogom használni, de újra biztosan nem veszem.

DKNY Women EDP

DKNY Women EDP
2016. április 29.

Egyszerűen imádom! :) Számomra ez a nagybetűs parfüm, már évek óta vágytam rá és most végre sikerült beszereznem. Nagyon friss illat, különleges, citrusos, kissé fanyar és nem az az illat ami lépten-nyomon szembe jön veled az utcán. Nem szeretem az édes illatokat, szinte fullasztanak, akinek azok jönnek be, annak nem ez a legjobb választás, viszont a friss, üde illatok kedvelőinek bátran ajánlom, imádni fogják.
Nem az alsó árkategóriában mozog, de online elfogadható áron hozzá lehet jutni.
Rendkívül tartós parfümről van szó (rajtam legalábbis), még este fürdés után is érzem magamon.
Nem értek egyet azzal, hogy ez csak egy nyáron viselhető illat, én bármikor el tudom képzelni és szinte minden alkalomra passzol.
Itt is olvastam és egy barátnőm is mondta, hogy neki "tisztítószerillat", erről csak annyit, hogy ízlések és pofonok, vannak olyan illatok, amitől én is rosszul vagyok, mégis nagyon népszerűek. Az a lényeg, hogy mindenki találja meg a hozzá illő parfümöt, amit ő szívesen visel... nekem ő az: hűvős, elegáns, üde, letisztult és nőies (a férfiak is kedvelik).

Babylove Babaápoló Tej Mandulaolajjal és Sheavajjal

Babylove Babaápoló Tej Mandulaolajjal és Sheavajjal
2015. szeptember 19.

Nagyon jó testápoló! Az összetevői szépek - nekem ez fontos szempont - az illata kellemes, hamar felszívódik és fantasztikusan puhává varázsolja a bőrömet. Korábban használtam az alverde makadámiadiós testvaját, azzal is teljesen elégedett voltam, viszont ennek az illata sokkal jobb, az ára pedig jóval kedvezőbb, hatás tekintetében nincs nagy különbség, sőt talán ez kicsit jobb is, de most nagy kedvenc lett, szóval lehet, hogy elfogult vagyok..

Head & Shoulders Mentol Sampon

Head & Shoulders Mentol Sampon
2015. április 19.

Érzékeny a fejbőröm és gyorsan zsírosodik a hajam, korábban használtam a citrus fresh változatát, de ez a sampon nekem sokkal jobban bevált. Felfrissíti a fejbőrömet, korpának nyoma sincs, az illatát is szeretem. Már egy nagy flakonnal elhasználtam és biztosan újra fogom venni, bár szemezgetek az almás változatával is, azt rengetegen dícsérik...

Balea Duschgel Sensitive Mit Aloe Vera

Balea Duschgel Sensitive Mit Aloe Vera
2015. április 19.

Nagyon szeretem, elegem lett az intenzíven illatosított tusfürdőkből és erre esett a választásom. Az ára verhetetlen, az illata finom visszafogott. Emellett kipróbáltam a Rossmann sajátmárkás tudfördőit és az Aldi sensitiv tusfürdőjét, de ez magasan veri őket. Olvastam, hogy sokaknak szárítja a bőrét, én ilyesmit nem tapasztaltam (nem kifejezetten száraz a bőröm és nem is érzékeny).

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2014. december 3.

Napok óta kerülgettem... ma végre megvettem és egyelőre le vagyok nyűgözve! Az őszi idő az én ajkaimat is megviselte és minden ajakápoló felmondta a szolgálatot, viszont ez rögtön helyrehozta a cserepes ajkaimat. :-)
Szóval eddig el vagyok ájulva... remélem ez így is marad.

Alverde Rúzs

Alverde Rúzs
2014. augusztus 11.

Én egy nude árnyalatot használok belőle, imádom! Alapvetően nem kedvelem a rúzsokat, de ezt nagyon szeretem. Az ára is kedvező.

Oriflame Optifresh Whitening Fogkrém

Oriflame Optifresh Whitening Fogkrém
2014. július 14.

A legpocsékabb fogkrém, amit valaha próbáltam. Nem tisztít jól, rossz az íze, abszolút nem hagy friss leheletet maga után... sőt! A kukában végezte. Kedvező az ára, ha akciós, de még annyit sem ér. Dm saját márkás fogkrémei olcsóbbak és ezerszer jobbak, mint ez. Kipróbáltam a gyógynövényes változatát is (egyszerre rendeltem meg a kettőt), az egy fokkal jobb, de még így sem jó fogkrém.