rekuska

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice Ultimate Matt Lipstick

Catrice Ultimate Matt Lipstick
2017. december 23.

A legvilágosabb 010-es és a piros 030-as árnyalat van meg. A nude szinte megegyezik az ajkaim színével, nagyon szépen kopik, könnyű felvinni, kényelmes viselet hétköznapokra és eseményekre egyaránt. A piros vadító, nem tűnt olyan élénknek, de ajakra kenve számomra a tökéletes pirosas-vöröses árnyalat, Karácsonyra szerettem volna magamnak egy ilyen színt. Ez kicsit erősebben kopikaz eddigi próbák alapján, kevésbé csókálló mint a nude társa. Szeretem az illatát, tényleg olyanok mintha semmi nem lenne az ajkaimon. Kár, hogy nincs több árnyalat :(

Fructis Citrus-Detox Sampon

Fructis Citrus-Detox Sampon
2017. január 29.

Zsíros hajra való sampont kerestem, a korpásodással egy éve már nincs problémám (ha előjön nizoralt használok egy-két mosás erejéig). Friss érzetű a haj utána, de nekem nem tolta ki több nappal a mosást. Finom az illata, de túlságosan habzik, pedig minimális mennyiséget használok belőle. Mosás közben érzem a hajamon a szárító hatását de miután megtörlöm és hajat szárítok, semmit nem tapasztalok ebből. Balzsamot ritkán használok, nem igényli a hajam. De akinek amúgy is szárazak a hajvégei, annak egy kis balzsam szükséges lehet utána. Nem rossz termék, de nem fogom újravenni szerintem.

Herba Vita Száraz Sampon

Herba Vita Száraz Sampon
2017. január 29.

Körülbelül fél éve használom, eddig nagyon bevált. Nekem több tartást ad mint a batiste, bár attól meg frissebb érzetű a hajam. A tenyerembe szórok és onnan teszek a hajtőre, rajtahagyom pár percig, aztán lefelé lógatom a fejem és átfésülöm az ujjammal, így megszabadulok a feleslegtől. Másod illetve harmadnapos hajra használom, utána muszáj hajat mosni mert kissé nehéz érzetet ad a hajnak. Kellemes az illata és nálam nem okoz hajhullást sem. Fodrászkellékesben vettem 700Ft körül

Moyra Gyorsszárító Fedőlakk

Moyra Gyorsszárító Fedőlakk
2017. január 2.

350 Ft-ért szereztem be fodrászkellékesben az itteni vélemények alapján. Ez az átlátszós verzió ugyan, de nagyon jól teljesít. Pillanatok alatt megszárad, magas fényű, kicsit gél lakkos hatású és tartóssá teszi a manikűrt. Nekem nem csíkoz, csak nem szabad sokat felvinni az ecsettel mert könnyen kifolyik a széleken az állaga miatt.

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Super Shine Körömlakk
2017. január 2.

A 203 Lose your lingerie árnyalat van meg, nagyon szeretem, gyorsan szárad, két rétegben szép a fedése és nekem tartós is

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó
2017. január 2.

Olajos a szemhéjam és ezért minden beült a kis redőkbe. De amióta használom nem kell izgulnom, hogy meddig tart a szemsmink. A szemhéjtust is szépen megtartja. Pár hónapja van meg, igyekszem használat után gyorsan visszazárni, eddig nem tapasztaltam beszáradást egyáltalán. Szuper kis termék

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2017. január 2.

A 08-as árnyalat van meg, sötét bordós szín. Én csak finoman vékony rétegben felütögetem a számra, így nem annyira sötét, nekem így tetszik. Tartós, nem pereg le, egyenletesen kopik. Nekem szárítja a szám egy kicsit, de ez orvosolható.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2017. január 2.

Remekül hosszabbít, szétválaszt és dúsít is. Nap végén sem pereg le, könnyű lemosni és nem visz fel több festéket a kelleténél. A 2. tubust fogyasztom.

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza
2017. január 2.

Glamour-napon vettem féláron. A szemhéjam olajosodásra hajlamos, így a szemhéjtusok nem tartottak semeddig rajtam, berepedeztek. Gondoltam kipróbálom a tégelyes tust és az avon szemhéjalapozóját, hátha. A tus gyönyörű fekete, nem szárad be, nem pereg le, ott marad egész nap, nem mászkál el. Végre szép a tusvonalam! Essence-s ecsettel is próbáltam, de nekem jobban bevált a sajátja ami hozzá jár. Ajánlom bátran!
(szemhéjalap nélkül nem próbáltam)

Catrice Victorian Poetry Satin Matt Nail Laquer

Catrice Victorian Poetry Satin Matt Nail Laquer
2017. január 2.

A mikulásnak hála anyukámtól és páromtól megkaptam az 5-ből 4 árnyalatot is :)
Nagyon szeretem a catrice szatén matt lakkjait, ezek sem okoztak csalódást. Gyorsan szárad, szép a fedése, tartós és mindemellett különleges :)
Szépen kombinálható fényes lakkokkal is. Ajánlom, megéri az árát!